SPAM

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
6f09c78ae65856e399317b98ab5ca005_original.gif
 

DeletedUser

Guest
Pa vreme je i na vas ali brate ono je strasno sta smo vam uradili :D

hahahha jel neko video tu kolicinu nuka koju sam ja zakucao na taj grad,sam se sebi divim koliko sam jak :D

hahahha
 

Fate

Member
Reaction score
0
Pa vreme je i na vas ali brate ono je strasno sta smo vam uradili :D

hahahha jel neko video tu kolicinu nuka koju sam ja zakucao na taj grad,sam se sebi divim koliko sam jak :D

hahahha

xD ti se divis... jbt ja se krstim... si ti vidio koliko sam ja mocan :D celo pleme 70k jedina zaustavio :p xD... horor... al svaka cast 2 sela ste uzeli :D i mogu reci da i vredi to sto ste uzeli ta 2 sela po ovoj ceni nuka, ipak niste uzeli ta sela tek od bilo koga vec od mene, ozbiljno svaka vam cast :D! izbusili ste me ko sir ali sam i ja vas nasamarao :D xD... realno gledajuci nemam razloga da se ljutim ili bunim :D a nemate ni vi veselimo se zajedno :DDD XD GJJJJ :-*:-*:-* BTW SUTRA I PREKOSUTRA NISAM NA ACC :p SAMO DA OBAVESTIM :p CEKAJTE ME XD
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
hahahahahahha jebiga Fate..plemenski deff i 2 sela su puno :D svaka cast na OD..juris jos jednu milestone nagradu,samo nece se na ovom zavrsiti :p
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahahha jebiga Fate..plemenski deff i 2 sela su puno :D svaka cast na OD..juris jos jednu milestone nagradu,samo nece se na ovom zavrsiti :p

:p Ja idalje stojim koliko vidis.. obicno kada igrac u ovom delu igre onoliko napada pretrbi bude na 0 :) a eto ja IDALJE STOJIM! I REZIM! :p GRRRR XD :p
 
Status
Not open for further replies.
Top