SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ahahah :D

sto ne pokazes ko je prvi kao napadac,mogu i ja da budem tako prvi kad ti celo pleme poslalo kate i vatreni.. ssss
 

DeletedUser

Guest
imam osjecaj da vishe Fate ima hejtera nego ja, na sto sam iskreno ljubomoran :(
 

Fate

Member
Reaction score
0
ahahah :D

sto ne pokazes ko je prvi kao napadac,mogu i ja da budem tako prvi kad ti celo pleme poslalo kate i vatreni.. ssss

SKROBCE :p PA VIDI TI MENI PORAZENE U NAPADU :p mislis da ja to nisam drzao pre neki dan ;) :p nisam ti ja osmicevic da se hvalim na svaku sitnicu :DD


Kjv :p ako vec imas sa cim izvoli mada nemas ti vise :D HAHAHAHAAAHAH

I izasao sam sam iz plemena :p precicu ubrzo u Rakiju zvala me braca ..
 

DeletedUser

Guest
posaljite DEF od plemena natrag i napadnite jedan drugog da vidimo koliko znate.....1:1 muski..ovo je sve rekla-kazala..
 

DeletedUser

Guest
prijatelju ne konektujem se ceo dan tu...zanimljivije je seci plemice na svetu 11 hehehe...sada sam 5 kao odbranioc..zelim tu i da ostanem...inace sta da ti kazem rekao sam vec jednom ja nisam ptica selica koja bezi u novo pleme,ja ostajem tu gde jesam do pobede ili reseta..jbg jednom mi se posrecilo da na pocetku udjem u dobro pleme....no ocekujte me tamo za nekih nedelju dana malo da trgnem pleme ili ga raspustim...inace slazem se sa tobom...
 

DeletedUser

Guest
Iskreno ja sam pre za kampove,ko je stariji igrac znace o cemu pricam...ne svidja mi se hram...jedino sta mi se svidja je paladin sa opremom..
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
sad ti kao znas za kampove,hh salim se,sad kad si pomenuo od ba5 nisam vidio kampove,bilo bi dobro da se to negde opet pojavi..mada i ovo sa hramom je zanimljivo
 

Fate

Member
Reaction score
0
xTEnmRo.png


BRACO :D znam da smo se izruzili u igri... ali pozelite mi srecu , konkurs je otvoren prijavicu se i ako Gospod bog da da uspem!
 
Status
Not open for further replies.
Top