Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
haha cirkus a ti si ipak taj tip igrača lepo nema šta stvarno sam zadivljen evo ne mogu sebi doći koliko ti se divim


i nema potrebe da se umišljaš napisao sam ti već ja te nisam prozvao već crnigruja ali tebi to očigledno ne može da dopre do mozga nadji bilo koji moj post koji je upućen direktno tebi osim ovih par zadnjih kad si se zaljepio za mene i ja ću ti se izvinuti ako imam za šta da ti se izvinem reko sam ti već idi njih traži pa se njima pravdaj igrače koje si napustio i noblao


smaraš previše napiši barem jednu pametnu sledeći put da imam razlog da ti odgovorim ovako presipaš iz šupljeg u prazno
Arane odvalio si se ko sijelina bager te sad ne iscupa ne prozivaju oni nego ti tako da :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
@dado
sta se uopce raspravljas sa njima, ako imas vremena viska toliko ajde baci mi u farmu koji puta :hmm: :D


@deboxxx zbilja mlatis praznu slamu, kazi kriv sam i pici dalje :) ili idi i ti posalji u farmu.. ili bolje na pivce, odmori zivce, napet si posljednjih mjeseci :hahaha: :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
aha sad se sječam dibox i emir zajedno na računu.
pa su oni tamo na istoku nešto blatili i izbacili nas nekoliko iz plemena a ja njima iz kaprica onda predzem kod bude i taj im račun došao glave za onu zadnju tajnu.
zvao me emir da dodzem na 13. ali nisam mogao opterečen sv.10

A brate ajde zatvaraj taj sv 10 :pivo:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ma haj sta se raspravljate sa njim beze...lik lupa nake nebuloze ali neka ga to je njegovo pravo....

dok dodzemo gore pa ce se onda vidjet ko je kolko aktivan i sta zna
 

DeletedUser

Guest
@dado
sta se uopce raspravljas sa njima, ako imas vremena viska toliko ajde baci mi u farmu koji puta :hmm: :D


@deboxxx zbilja mlatis praznu slamu, kazi kriv sam i pici dalje :) ili idi i ti posalji u farmu.. ili bolje na pivce, odmori zivce, napet si posljednjih mjeseci :hahaha: :hahaha:

Cuj ja napet :hahaha: Nisam doktor al sam cesto okruzen pacijentima :andjeo:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
hajde ako si spreman, i ti i pire :boks:
1380805888.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top