Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ma jok nema izvlačenja niko se ne izvlači to nije ništa ja sam zadovoljan a vjerujem da ste i vi samo treba da se gleda sa prave strane

evo jedna stvar sa našeg skrivenog da vam prebacim znao sam da znate za akciju prije nego smo krenuli ali sam htio da potvrdim da li znate i nije mi žao nijednog vojnika kojeg sam izgubio i kao što sam već napisao zadovoljan sam ishodom

evo nešto sa našeg skrivenog
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Vi ste jedni od boljih igraca na hr.serverima i cjene vas mnogi...

To sto serius govori imamo puno vise sela,tu nevidim svrhu...
Svi smo poceli isti dan,mi smo se vise pokazali do sad,s gradnjom plemica,farmanjem pa tako i iskoristili situaciju za noblanje...

Za akciju se nije znalo,tako da gledate u prazno,front se defao puno prije,bilo je pitanje vremena kad cete udrit...

Sad cete vidjeti sto smo mi u stanju uciniti :kokice:


Sretno! :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Vi ste jedni od boljih igraca na hr.serverima i cjene vas mnogi...

To sto serius govori imamo puno vise sela,tu nevidim svrhu...
Svi smo poceli isti dan,mi smo se vise pokazali do sad,s gradnjom plemica,farmanjem pa tako i iskoristili situaciju za noblanje...

Za akciju se nije znalo,tako da gledate u prazno,front se defao puno prije,bilo je pitanje vremena kad cete udrit...

Sad cete vidjeti sto smo mi u stanju uciniti :kokice:


Sretno! :eek:ok:

što se mene lično tiče vidio sam na hr11 što ste u stanju učiniti napadali ste me tamo tako da nemam šta vidjeti novo ista priča isto sve samo je stvar u tome što tamo niste imali špijune i niste imali duplo više igrača nego ovde a isto ratovali smo protiv 2 plemena plus vi

u čemu je fora pustit ćete po nekoliko nuka koje idu prije plemića u kiši fejkova na neka sela to sve organizovano dogovorite se i odradite to sve u par sec. Sve šta god da napravite vjeruj da sam već vidio u čemu je fora napisat ću nekad ako izgubimo ali o tom po tom u svakom slučaju neću se uplašiti i staviti račun na gašenje nikada to nisam ni uradio jesam napuštao razne svjetove ali uvjek kada se počnem smarati.
Igra je to u kojoj uvjek neko mora da izgubi.

već sam napisao sve u postu koji sam vam prenio sa našeg skrivenog i tako se zaista osjećam

http://prntscr.com/1vsrh2

došlo doba tako se piše

da protumačim ovu poruku ovako:

niste mi mogli ništa na hr11 pa vas je došlo ovde duplo više da pokušate to da napraviti ili kako da je protumačim?
 
Last edited by a moderator:

Toni

Active Member
Reaction score
11
što se mene lično tiče vidio sam na hr11 što ste u stanju učiniti napadali ste me tamo tako da nemam šta vidjeti novo ista priča isto sve samo je stvar u tome što tamo niste imali špijune i niste imali duplo više igrača nego ovde a isto ratovali smo protiv 2 plemena plus vi

u čemu je fora pustit ćete po nekoliko nuka koje idu prije plemića u kiši fejkova na neka sela to sve organizovano dogovorite se i odradite to sve u par sec. Sve šta god da napravite vjeruj da sam već vidio u čemu je fora napisat ću nekad ako izgubimo ali o tom po tom u svakom slučaju neću se uplašiti i staviti račun na gašenje nikada to nisam ni uradio jesam napuštao razne svjetove ali uvjek kada se počnem smarati.
Igra je to u kojoj uvjek neko mora da izgubi.

već sam napisao sve u postu koji sam vam prenio sa našeg skrivenog i tako se zaista osjećam

http://prntscr.com/1vsrh2

došlo doba tako se piše

da protumačim ovu poruku ovako:

niste mi mogli ništa na hr11 pa vas je došlo ovde duplo više da pokušate to da napraviti ili kako da je protumačim?

U Hrvatskoj ,tocnije dalmaciji se pise došlo vrijeme...
Iako to nije svrha..

Ovdje ima skroz drukcije ekipe nego na 11ki...a i drukcije vodstvo..

duplo vise,pa nebi bas reka...
mi i nasa akademija

vi i vasa akademija

00:00 nije imalo nikakve veze s nama prije,a to je sve vec razjasnjeno u prijasnjim postovima...
Kad vec spominjes spije,pa kad se sjetim h11,vi ste bili puni njih,vise spija nego vas..

"Svaki gazda svog konja hvali" -tako je uvik bilo i uvik ce bit...

A i naravno kad se gubi traze se izlike,nemozes reci da to nije istina...

a i kad spominjes broj igraca,LOB na h12 je dosa s 30 igraca i ratova s 4 plemena,a sad drze 2 kka,cemu je to poanta ?
po tvome onda " Sto vas je vise,jaci ste"
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
*13* ima tacno 50 više sela od vas :kokice:

Zadnji put kad je valencia prešao u drugo pleme:
*30* *13* 06th September 2013 - 13:07:50 13,643

Znaci deff je samo stizao iz plemena *13* :pivo:

a soft evo kad bi i govorili o broju igraca...
Vidis kad je Valencija presa zadnji put,edo je tu sve objasnia..

tako da je to bilo opet *13* protiv PF!

30 na 30
 

DeletedUser

Guest
U Hrvatskoj ,tocnije dalmaciji se pise došlo vrijeme...
Iako to nije svrha..

Ovdje ima skroz drukcije ekipe nego na 11ki...a i drukcije vodstvo..

duplo vise,pa nebi bas reka...
mi i nasa akademija

vi i vasa akademija

00:00 nije imalo nikakve veze s nama prije,a to je sve vec razjasnjeno u prijasnjim postovima...
Kad vec spominjes spije,pa kad se sjetim h11,vi ste bili puni njih,vise spija nego vas..

"Svaki gazda svog konja hvali" -tako je uvik bilo i uvik ce bit...

A i naravno kad se gubi traze se izlike,nemozes reci da to nije istina...

a i kad spominjes broj igraca,LOB na h12 je dosa s 30 igraca i ratova s 4 plemena,a sad drze 2 kka,cemu je to poanta ?
po tvome onda " Sto vas je vise,jaci ste"

to za 00 vidimo dal imaju veze ili da li su imali veze sa vama sve se da vidjeti sada

ne hvalim nikog niti hvalim ''svog konja'' kako si napisao ja jednostavno napisao sam samo istinu ako nije tako demantuj jel ste pokušavali da mi uzmete selo na 11ki jeste u nekoliko pokušaja i niste uspjeli i šta sad da ne ponavljam istu priču nekoliko puta to što ste kukavički otišli to je vaša stvar ne mješam se u to niti me zanima.

nikakve izlike ne tražim gdje sam napisao to pusti to nikada to nisam ni radio ako ne možeš iz prve da provališ moj post pokušaj 2 ili 3x da pročitaš
 

DeletedUser

Guest
a soft evo kad bi i govorili o broju igraca...
Vidis kad je Valencija presa zadnji put,edo je tu sve objasnia..

tako da je to bilo opet *13* protiv PF!

30 na 30

po tebi je jedna neuspješna akcija rat jel to neće pleme 30 ići na nas u dogovoru sa vama jel ne igrate kao jedno pleme jel to 30 na 30
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
to za 00 vidimo dal imaju veze ili da li su imali veze sa vama sve se da vidjeti sada

ne hvalim nikog niti hvalim ''svog konja'' kako si napisao ja jednostavno napisao sam samo istinu ako nije tako demantuj jel ste pokušavali da mi uzmete selo na 11ki jeste u nekoliko pokušaja i niste uspjeli i šta sad da ne ponavljam istu priču nekoliko puta to što ste kukavički otišli to je vaša stvar ne mješam se u to niti me zanima.

nikakve izlike ne tražim gdje sam napisao to pusti to nikada to nisam ni radio ako ne možeš iz prve da provališ moj post pokušaj 2 ili 3x da pročitaš

Nisam nista spomenia da si los igrac ili nesto,tebe najvise i cjenim u PF!u
opcenito pricam za izlike,je li serius napisao nesto...
znam da rat nece bit lagan,al eto tu smo da ratujemo a ne da farmamo samo...

pa nije neuspjesna akcija rat,to je objavljeno samo da se statistika pokaze,kad se vec lupamo...
al takoder uz vasu akademiju ima i vas solidan broj,kod nas ima par vise,al nije to neka razlika opet...

i krivo si shvatia post,"tako da je to bilo opet *13* protiv PF!" govorimo o akciji na valenciju
 

DeletedUser

Guest
Nisam nista spomenia da si los igrac ili nesto,tebe najvise i cjenim u PF!u
opcenito pricam za izlike,je li serius napisao nesto...
znam da rat nece bit lagan,al eto tu smo da ratujemo a ne da farmamo samo...

pa nije neuspjesna akcija rat,to je objavljeno samo da se statistika pokaze,kad se vec lupamo...
al takoder uz vasu akademiju ima i vas solidan broj,kod nas ima par vise,al nije to neka razlika opet...

i krivo si shvatia post,"tako da je to bilo opet *13* protiv PF!" govorimo o akciji na valenciju

ok izvini što sam krivo protumačio post samo još da stavim ko protiv koga ratuje i odoh

http://prntscr.com/1vszkm

i da dodam da ovi što su potamnjeni skoro od starta ratuju protiv nas
 
Reaction score
3
ma jok nema izvlačenja niko se ne izvlači to nije ništa ja sam zadovoljan a vjerujem da ste i vi samo treba da se gleda sa prave strane

evo jedna stvar sa našeg skrivenog da vam prebacim znao sam da znate za akciju prije nego smo krenuli ali sam htio da potvrdim da li znate i nije mi žao nijednog vojnika kojeg sam izgubio i kao što sam već napisao zadovoljan sam ishodom

evo nešto sa našeg skrivenog



Soft druze, nismo znali za vasu akciju, garantujem to !

Deffamo fronto ima 20 dana, bile su 3 kruzne, znam da znate za njih, u vase spije ne sumnjam, ali me oni ne zanimaju, to je vase ...


Tebe od sviju u tom plemenu najvise cijenim, rekao sam jednom da si jedan od jacih igraca ovdje i da si mi na 11 mozak prolio oko jednog sela, te sam rekao da ako bi imo priliku s nekim iz pf igrat to bi bio ti , ali ovi postovi su ti nekako nebulozni iskreno :D

Bila jedna akcija, niste uspjeli, nikakav problem, bit ce ih jos, koje ce mozda biti uspjesne, mozda neuspjesne, zavisi od mnogo faktora...

Ali nemoj nas optuzivati da imamo spije neke i da tako igramo, reko sam na pocetku ovog svijeta da cu sve ucinit da se posteno borim protiv nekoga, tako ce i biti, to ti i moj dual edo i toni mogu potvrdit .......

A za DL, vi ste njih odbili, sad Sale ih pita za savez, mislim da dovoljno govori o njemu, ti si igracina i dobar lik, ostani to !


S postovanjem,

r0ke
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
ma jok nema izvlačenja niko se ne izvlači to nije ništa ja sam zadovoljan a vjerujem da ste i vi samo treba da se gleda sa prave strane

evo jedna stvar sa našeg skrivenog da vam prebacim znao sam da znate za akciju prije nego smo krenuli ali sam htio da potvrdim da li znate i nije mi žao nijednog vojnika kojeg sam izgubio i kao što sam već napisao zadovoljan sam ishodom

evo nešto sa našeg skrivenog


HAHAHAHA i tamo drzis govore, posjecas me na jednog igraca sa hr11 zvanog Vebit :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Na hr11 se racunao broj igraca, RWP bio po strani, a racunao se MILF, MILF akademija, Mahmurni, akademija njihova itd...
Sad ovdje isti broj igraca, otprilike izmedju 13 i njihove akademije i PF i akademije, i opet je problem sad u broju sela, pa startano je na isti dan, to je umjece sto smo se mi brze razvili, znaci da bi vama bilo sve po volji, mi u narednih mjesec dana ne smijemo uzet ni sela, da vi sustignete pa onda da krenemo, mislim smijesno, oko akcije na Valensiju, tu je bilo iskljucivo 13 protiv PF pa cak i PF-a, u odbrani, 30 tu nije mogla nista uticati, takva su podesavanja svijeta...

I za kraj, oko spiuna, sta se bunite tu, sjetite se na hr11 koliko ste ih imali u MIlfu, i pored kukavickog spajanja sa RWP opet je bilo malo, ne jedan spiun, nego vise njih, i ovdje ste nasli spiuna, i neka ga, ako ga nadjemo dobro i jest, a ako ne, svejedno, moze i ostat do kraja kod nas, i evo otvoreno da kazem, ja imam spiuna kod vas, to je ono "vrati istom mjerom"... ;)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
I jos nesto da kazem, akcija nije doznata preko spiuna, evo kako, providno je bilo, fejkove ste poceli slati na oko 24 sata prije HT, mozda i vise, to je odma signal da se nesto desava, i to jos da bude sumljivije, nezz da je iko drugi imao fejkove sa nekog drugog racuna, samo sa "povratak otpisanih", bar mi u *30*, poznavajuci tebe kao igraca i gledajuci tvoju piziciju znalo se da ce se nesto odigrat na k44, pod budnim okom se pratilo, mislite da samo vi znate prepoznat gdje ide plemic, gdje brzina rama i sl... istina, mi vas ne podcjenjujemo, suprotno, imamo veoma misljenje o vama ali vi ste nas izgleda podcijenili. Isto prica kao mi "nekoliko" plemena nagovorili na vas, rijec je samo o jednom, DL plemenu, i to ih mi nismo nagovorili, nego ste vi sami zaratili sa njima, i sta smo mi trebali? ko da smo savez i mi zaratit, dali im NAP, nek imaju neku sansu...
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pristojniju i tolerantniju raspravu još nisam vidio. Pletilje imaju više strasti....
Svijet je otišao k'vragu!
 

DeletedUser

Guest
Dobra akcija bila nema sta poslali su dosta off uzeo sam in sve :)

Ova 2 posta sto sam procitao od tebe potvrdjuju to da je spijun sve prenio jer ocigledno nemas pojma o igri, tvoje je bilo samo da sjedis dok su ti se deffala sela :)

Neka bolji pobjedi

Pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top