Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ova 2 posta sto sam procitao od tebe potvrdjuju to da je spijun sve prenio jer ocigledno nemas pojma o igri, tvoje je bilo samo da sjedis dok su ti se deffala sela :)

Neka bolji pobjedi

Pozz


o moj chuck,kad bi ti barem znao ko gdje igra promjenio bi svoje misljenje istog casa :woot:
 

DeletedUser

Guest
softi nemoj nas omalovazavati, ja sam tebe poshtovao kao igraca ali ovo pjenjenje ti ne ide u prilog

nemoj pominjati druge servere ovdje ima dosta igraca koji nisu uopste igrali tamo :D
 

DeletedUser

Guest
o moj chuck,kad bi ti barem znao ko gdje igra promjenio bi svoje misljenje istog casa :woot:

Upravo ta cinjenica da se javio na forum kada smo se zakucali na njega pokazuje da nije na racunu neki igrac :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Upravo ta cinjenica da se javio na forum kada smo se zakucali na njega pokazuje da nije na racunu neki igrac :)

svak ima svoj nacin,to sto on odma ide spamat ili nesto ne pokazuje nista o igracu...

prije bi trebalo pokazat koliko ste mu sela uzeli..
 

DeletedUser

Guest
svak ima svoj nacin,to sto on odma ide spamat ili nesto ne pokazuje nista o igracu...

prije bi trebalo pokazat koliko ste mu sela uzeli..

ma ne nisi shvatio uopce sta hocu da ti kazem... ja vasu obranu nisam okarakterisao kao losu u bilo kojem smislu bilo to preko spijuna ili kako samo kazem da momak nema zasluge nikakve to je to, a vi igrajte kako znate i umijete i jos jednom neka bolji pobjedi :)
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Dobro osmišljena odbrana. prvo ga je 30-ka nadefala pa je prešao u 13. Na žalost taj manevar nismo ukalkulisali na vreme ali bi bilo interesantno zaviriti u gradove od devila da vidimo da li su i oni puni defa ili je samo valencija ta "prva linija fronte" koja se ,navodno, u tri navrata defala kako neko reče. Sad nije bitno da li je neko dojavio ili ne o akciji, ovo nam je za nauk da malo oprezije organizujemo buduće aktivnosti.:andjeo:
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
jos nigdje ni na jednom svijetu nisam nasao ovolike izgovore hahahaha, ne mozete prihvatiti to da ste naletili na "stijene" sa ba svjetova ^_^
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
nema sta odlicni ste... svaka cast...
znate onaj vic trkali se brava i kvaka, u jednom trenutku brava stigne kvaku, i kvaka kaze bravi - bravo bravo :p
 

DeletedUser

Guest
ma ne nisi shvatio uopce sta hocu da ti kazem... ja vasu obranu nisam okarakterisao kao losu u bilo kojem smislu bilo to preko spijuna ili kako samo kazem da momak nema zasluge nikakve to je to, a vi igrajte kako znate i umijete i jos jednom neka bolji pobjedi :)

mozesh vrijedjati tog igraca kolko hocesh al on je za tebe doktor u ovoj igrici to ti sa sigurnoscu mogu reci :D
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
3
Dobro osmišljena odbrana. prvo ga je 30-ka nadefala pa je prešao u 13. Na žalost taj manevar nismo ukalkulisali na vreme ali bi bilo interesantno zaviriti u gradove od devila da vidimo da li su i oni puni defa ili je samo valencija ta "prva linija fronte" koja se ,navodno, u tri navrata defala kako neko reče. Sad nije bitno da li je neko dojavio ili ne o akciji, ovo nam je za nauk da malo oprezije organizujemo buduće aktivnosti.:andjeo:


ne znam ko si, ali ne pricaj svasta, molio bih



Stvarno mi nisu jasni neki igraci, prvo ovi sto igraju sa mnom, a ni vi iz PF ....


Tek je jedna akcija bila vi se raspisali kao da je ............

r0ke
 

DeletedUser

Guest
Dobro osmišljena odbrana. prvo ga je 30-ka nadefala pa je prešao u 13. Na žalost taj manevar nismo ukalkulisali na vreme ali bi bilo interesantno zaviriti u gradove od devila da vidimo da li su i oni puni defa ili je samo valencija ta "prva linija fronte" koja se ,navodno, u tri navrata defala kako neko reče. Sad nije bitno da li je neko dojavio ili ne o akciji, ovo nam je za nauk da malo oprezije organizujemo buduće aktivnosti.:andjeo:

ovo samo dijete moze napisati :D

da si malo upoznat sa ovim serverom znao bi da je to teshko izvodivo :p
a ovo drugo o dojavama to nam samo daje krila poshto nas opet omalovazavate kao pleme ovdje ima previshe kvaliteta da bi se zamarali spijunima a ima ih dosta koji bi htjeli :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
UHHhhhh

niste ni svjesni da dobijam premium za posjećenost foruma dok se ja nisam pojavio spamali su samo travka i debox a gledaj sad ozbiljna se priča vodi :D

ajde opet kad se smirite doći ću ja tu da pustim koji post da se ne umrtvimo baš totalno

Nurka razočaro si me mislio sam da me bar ti poznaješ šta se pališ ko nexus haha
 

DeletedUser

Guest
UHHhhhh

niste ni svjesni da dobijam premium za posjećenost foruma dok se ja nisam pojavio spamali su samo travka i debox a gledaj sad ozbiljna se priča vodi :D

ajde opet kad se smirite doći ću ja tu da pustim koji post da se ne umrtvimo baš totalno

Nurka razočaro si me mislio sam da me bar ti poznaješ šta se pališ ko nexus haha

softa za presjednika:hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top