Spam

Status
Not open for further replies.

starcevica

Member
Reaction score
1
za jednog lika koji nam pusta sela puno nam vojske ubi


Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 Valencia [*13*] 731.296
2 Kapiten 567.698


nisam bas sve citao,ovi romani ubise u pojam,al` msm da se o njemu prica kako je pustio sela :D
 

salepg

Member
Reaction score
9
Stidi se.

Ja sam vas prvi htio napast i sravniti, al' taj isti gamma, koga si izdao pi*ko, on te je i spasio i tebe i tvoje tadašnje pleme zajedno sa ostacima MNA, on se zalagao za tebe da si ljudina, da si čovjek od riječi, debelo se za*ebo, stidi se.

A za hr13, tvoji postovi uopšte nisu bitni, budi ponosan što idalje imaš fine članove, skidam kapu svakom od njih.

Ej, djecace, nemoj da me vrijedjas!

A to sto ste Vuleta pitali da udare po nama dok smo imali NAP sa vama, to nista jel?! Pa vas lik vratio tamo odakle ste dosli... Nakon svih prijetnji i pljuvanja po hr11 externom, samo ste se pokupili!!

Zao mi je tada bilo i stefana i damira, zbog tebe nije njihov acc ni usao u spajanje (a sad mozemo polemisati da li bi oni to prihvatili kao viktor ili tony, ali nije bitno)... Razlozi su jasni, ocete da se pokoljete medjusobom kada je interno noblanje u pitanju, a kada treba napadi da se salju, onaj fenira kosu, onaj sklacuje nokte, onaj se sminka, onog vodi drustvo u kafanu, onog majka tjera da popravi ocjene... E to su razlozi zasto je od 11 igraca samo NIIV bila protiv spajanja sa TCO... Medjutim, niko vas nije otjerao sa svijeta niti vas unistio... Sami ste se pokupili... Zbog neaktivnosti a ne zbog mene, a sada sto su se pojedini nadali da ce se sitovanjem i logovanjem 1x u dva dana popeti u HoF, to je vec druga prica...

A ovdje ste ipak doveli jacu ekipu, pa se krijete iza DL suknje... :D Mislio sam evo dosli, sad ce redom da gaze, nece ni oni diplomatiju, kad ono, "uzmi sit - posalji na restart" taktika, prenoblaj sela od svog igraca jer "nije on za fronta"... hahahha Sta cete raditi kada ponestane takvih sitova i kada tim ljudima ubijete volju za igrom?! Pricati o postenju i kako vas je Sale zaje*ao na na hr11...

p.s. Negdje ti ostadoh duzan reci: do prije 15 dana sam igrao bez premijuma... I zao mi sto je ona blokada za prebacivanje 2 mjeseca inace bih ga koristio od starta... Premijum ne kupujem da bih osvojio svijet, vec da "pojacam dozivljaj"... pa se shodno tome i ponasam... Dosta je svjetova koje sam razbio a nigdje me nema u HoFu, to mi nije ni bitno... A vjerovatno me nece biti ni u HoF na hr11 vec cu ga ustupiti jednom igracu... ;)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
kada tako ljepo pricas da se krijemo,a u sto spada sto je seriusu padose sela ?!
Jesmo mozda i od njega imali sit,ma jesmo sigurno ja mislim,glupo pitanje uopce...
Jer kako je moguce da VELIKOM PFu padne selo (osim da nije na situ ) od nekih jadnika sto se kriju iza DL...

Kad vec spominjes nismo mogli uzet selo TCOu na 11ki,pa to je istina,TCO je jedno fenomenalno pleme,i zao mi je sto ste ih vi ukvarili spajanjem svojim,mogli su pokoriti sve da su htjeli..

I cestitke na uspjesnoj akciji na Valenciu,ja mislim da smo mi imali siteve i od vasih igraca kad smo slali napade,to je sigurno razlog zasto mu sela niste uzeli :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Javis se covjeku s normalnom ponudom usluga za uslugu kad ono :hmm:

Fericro Lis 17,2013 18:41
ovo se gradi i drži za pinkovce pa čemo vidit šta sale pg kaže

:hahaha:
 

salepg

Member
Reaction score
9
kada tako ljepo pricas da se krijemo,a u sto spada sto je seriusu padose sela ?!
Jesmo mozda i od njega imali sit,ma jesmo sigurno ja mislim,glupo pitanje uopce...
Jer kako je moguce da VELIKOM PFu padne selo (osim da nije na situ ) od nekih jadnika sto se kriju iza DL...

Kad vec spominjes nismo mogli uzet selo TCOu na 11ki,pa to je istina,TCO je jedno fenomenalno pleme,i zao mi je sto ste ih vi ukvarili spajanjem svojim,mogli su pokoriti sve da su htjeli..

I cestitke na uspjesnoj akciji na Valenciu,ja mislim da smo mi imali siteve i od vasih igraca kad smo slali napade,to je sigurno razlog zasto mu sela niste uzeli :ludilo:

Procitaj ponovo... Cestitao sam vam na akcijama... Def odlicno odradjen, napad na seriusa takodje, ali u centru DL suknjica... Zato se ovo zove rat 3 vs 1... :D U takvim okolnostima, gdje od top 4 plemena 3 igraju protiv jednog, poraz se ocekuje... Medjutim, sta ako ne bude poraz?! Bruka i sramota! I zbog suknjice i zbog ostalih stvari... E to je ono sto vas plasi, pa lik koji je na 6. mjestu na tablici prijeti igracu sa jednocifrenim brojem poena kako bi mu ovaj predao sela... :)

vidi sliku :)

Vitezovi hr13 :D
 

DeletedUser

Guest
MEDENI KOLACI danas u 18:38 sati
Ja sutra trebam uzet tvoje selo pa bolje da se ko ljudi dogovorimo da mi prepustis selo da ne gubimo ni ja ni ti vojsku a ja cu za uzvrat tebi pomoc da uzmes neko drugo selo i slat ti resurse :) pa ti odluci

ja kazem sale ja se normalno javim liku i lijepo ponudim da obadvije strane budu zadovoljne al vi izgleda tjerate druge ljude da vam grade sela da ih kasnije mozete uzet i vi nasli o postenju hahaha :hahaha:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
A otkud tebi da nece bit poraz ?
ovo sto meljemo je samo formalnost,vas poraz je vec urezan i prije pocetka svijeta :ludilo:

Premium niste na 11ki bas trosili,ovdje cete se istrositi debelo :hahaha:

3 VS 2 je rat,nevidim ja tu 3 VS 1,ocito ne brojis svoju akademiju :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Nemoj toni tako oni tjeraju ljude da im sela razvijaju da imaju sta uzimat sto si takav :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hahahahaha haha ahhahahahhaaaahaga

ovaj toni i debox e zbilja ste prava balaburdija haha cirkus ne mogu da vjerujem glavu dajem da oba zajedno nemate godina kao ja haha cirkus

toni ja te pokušavam nečemu naučiti a ti opet po svom daj se malo uozbilji nemoj da izgledaš kao da ti je 11 godina potrudi se makar za 17
 

DeletedUser

Guest
Isto tako mene ovaj sale razocarao, neozbiljan ispada sa ovim izlaganjem :)

Zamlata mi se dojmio tamo najvise za sad... :pivo:
 

DeletedUser

Guest
nemojte mene ja sam loš političar

al me travka iznenadio planu ko sjeno kad ga vidi piroman haha ja sam mislio udarit će saleta već sam bio skočio da ih razvadim
 
Status
Not open for further replies.
Top