Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
znam da ovo nije hr11 i da je dosta mjesanja :ludilo:

al ti nemas pravo govorit od realnosti,igrac si MNA,spojia se s RWP,spojia se s TCO i gdje si sad,osvojia svijet,s cime ?!
 

DeletedUser

Guest
Iako je ovo samo igra, budimo realni - obojati kontinent u plavo ne znači počistiti ga. Od 4 plemena u vrhu, tri se drže za ručice. I onda si još dajete na važnosti.... Igrate k'o tetke. :p

ja opet kazem imali ste i vi svoju akademiju, nismo mi vama krivi shto je ova situacija :p

krenuli smo sa istim brojem igraca i to je dovoljno
sa DL smo dobri i iako ih vi noblate stalno necemo da napadnemo na njih jer smo ljudi od rijeci i postujemo NNP :)
 

DeletedUser

Guest
čekaj ja još uvjek nisam skontao jel vama cilj osvojiti svjet ili se osvetiti salepg zbog prvog svjetskog rata


u suštini ako ćemo realno pričati PF! je ustvari pleme koje je cjeli svjet sazivalo da ratuje protiv plemena *13* i njihove akademije, plemena 00 i njihove akademije, plemena DL i njihove akademije, plemena TV i njihove akademije

Vanjuha jel sam propustio još neko pleme?
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
čekaj ja još uvjek nisam skontao jel vama cilj osvojiti svjet ili se osvetiti salepg zbog prvog svjetskog rata


u suštini ako ćemo realno pričati PF! je ustvari pleme koje je cjeli svjet sazivalo da ratuje protiv plemena *13* i njihove akademije, plemena 00 i njihove akademije, plemena DL i njihove akademije, plemena TV i njihove akademije

Vanjuha jel sam propustio još neko pleme?

TV nije imao nikakve veze s nama,mi smo dvojicu regrutirali,vi ste puno vise...

I nije mi neki cilj svijet osvojit,jer mi to nista ne znaci ;)
 

DeletedUser

Guest
pročitaj malo bolje već sam ti negdje napisao pokušaj po 2x da pročitaš moj post

niko nije vezao vas i TV ja kažem samo protiv koga smo ratovali


a to šta ti je cilj to ne bih komentarisao uopšte
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ma valja napravit predah plemena nakon ovoga,a i naspavat se posteno..

Ma ja vas postujem, i dobra ste ekipa,da ste dosli aktivnije malo a i da je vule iso,mapa bi skroz drukcije izgledala..

:pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vanjuha jel sam propustio još neko pleme?
Heh, nisi pleme ali jesi moju punicu, protiv miševa još mogu ratovati ali protiv međeda nemo'š... 'bote, što mi ide na živce.
Znate onaj:
Pitali zeta šta bi napravio da mu punicu napadne lav?
-Ništa, sam ju je napao, sam neka se vadi...
 
Last edited:

Gamma

Active Member
Reaction score
54
bice ovde jos svega,mada mogu vam rec da ste me malo i iznenadili,aktivnost vam bas i nije na nivou i mislim da je to osnovni razlog ovakvog stanja jer potencijala imate za vise od ovaoga sto ste dosad pokazqali to je sigurno....
 
Reaction score
3
7.11.2013. 10:54:55 SalePG 6 9 494|487 5, 517|470 5 Ima da vas ne bude, misli su mi prelude :)


hahhaha eto vam vaseg vodje ....... upisuje se u moje formulare , kako je samo jak , gledaj nuka
 
Status
Not open for further replies.
Top