Spam

Status
Not open for further replies.

starcevica

Member
Reaction score
1
r0ke, opet ja, harold,macy i ja smo sve akcije odradjivali, i sta sad ti hoces, da opovrgnes ovo haa ?

Mozete pricati sta hocete , ali dobro se zna ko je zasluzan za osvajanje ovog svijet , a to je 5 racuna , ni manje ni vise !


Lp


ovakvim komentarima omalovazavate sve druge suigrace,pogotovo iz 13.

hoces reci da oni nisu ni jedan fejk poslali.da vam nisu ni jedno pojacanje poslali.sto niste vas pet osnovali sami pleme pa ratovali protiv PF?Niste jel bi vas ponoblali za 10 dana i postali bi istorija ovoga svijeta.Mozda jeste vise zasluzni za pobjedu.tw pratim samo od plemena 30,ne pratim od 13.

kakvi god da smo ,,mi ostali clanovi``i na to koliko smo ucestvovali u direktenom ratu sa PF nikada nebi uspjeli uzeti ovaj svijet bez nas,kao ni mi bez vas.tako da samo praznu pricu ovuda pricate.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
zaista glupi komentari,ne znam ni za jedan server koji je osvojilo 5 igraca,pogotovo ne kad se sa druge strane nalazi neko repspektabilan poput rozih..uvijek u plemenu imas pola ajmo reci napadaca,i pola odbrambenih,onih koji uzimaju sela i onih koji ih deffaju,sjeku..sigurno da je deff i off onih koji nisu u tih 5 prevagnuo :) .. malo je glupo reci da u 30ci nema niko ko je vrijedan spomena ; gamma,medeni,lane,haveri i ekipa :pivo:
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Jeste li vi glupi ili sta? procitajte malo bolje sta sam rekao, "najvise su zasluzni igraci" (ovih 5 koji sam nabrojao), kad skontate sta sam htjeo rec onda komentarisite.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
r0ke, opet ja, harold,macy i ja smo sve akcije odradjivali, i sta sad ti hoces, da opovrgnes ovo haa ?

moram da te citiram ..
vas 5 ste i fejkali i slali nuke,i deff i org. akcije i kucali se..gamma,medeni,lane i ekipa iz 30ke nijednu akciju nije odradila :kokice:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jeste li vi glupi ili sta? procitajte malo bolje sta sam rekao, "najvise su zasluzni igraci" (ovih 5 koji sam nabrojao), kad skontate sta sam htjeo rec onda komentarisite.

glupi nismo,a ocigledno ni ti sam ne znas sta si htjeo napisati.


moram da te citiram ..
vas 5 ste i fejkali i slali nuke,i deff i org. akcije i kucali se..gamma,medeni,lane i ekipa iz 30ke nijednu akciju nije odradila :kokice:


:festa:
 
Reaction score
3
Gledajte ljudi , zna se dobro ko je ucestovo u akcijama u 13 , receno je 5 najzasluznijih, ja ih nisam nabrojao niiti cu !

A takodjer, clanovi 13 su i osvojili svijet, to se lako moze dokazati .....

Nisam imao namjeru da iciji trud omalovazavam svojim komentarom, ako jesam onda se izvinjavam .



Dobro se zna ko je kakve zasluge imo i ko je u svakoj akciji odradio ste je receno, svi ti igraci ce biti istaknuti na plemenskom profilu to vam garantujem ,tako da niko nece biti zakinut, igraci koji su prestali ce takodjer biti istaknuti ...


Lp
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hahahah sudis samo po kraju :D Puno vise od "5" je, ja bi u zasluznost nabrojao skoro komplet ekipu al ajd, svako zna svoje, krenut cu od sebe, mislim da sam imao veoma vaznih poteza kao "vodstva" tipa DL, onda roke ti si ukljucivao opciju rata sa gamminom ekipom, ja sam bio protiv toga i od samog pocetka covjeku pomagao, razvaljivanjem prvo TFO za jedan dan, a onda kad im je pravo skripalo sa OFF on i ja znamo najbolje kako je to rijeseno, onda cijelo vrijeme sam u vrhu sa ODA, trenutno sam i prvi :D
 

starcevica

Member
Reaction score
1
05042012142809_82352.jpg
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ajmo mi sad zaratit izmedzu sebe bice sigurno dosta interesantnije nego sa PF ))))

ili da brisemo racune svi da bi nastavili nasu dobru tradiciju hehehehhee


salu nastranu svaki igrac je doprinjeo dosta u ovoj pobjedi nad PF i ovom prilikom se svima vama zahvaljujem momci......neko je bio vise aktivan neko manje svako onoliko koliko je mogao........
cetitam takodze i igracima PF na fer i korektnoj borbi i mozda se opet vidimo na nekom svjetu jer vjerovatno ce ovo biti moj zadnji(ako me stefan i trawa ne nagovore obnuto ))))

svima vama puno srece u rl
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
glupi nismo,a ocigledno ni ti sam ne znas sta si htjeo napisati.





:festa:

hajde procitaj par poruka prije pa onda komentarisi.

ja sam samo odgovorio sa citatom na roketu recenicu, gdje sam napisao da se slazem sa njim da je 5 igraca najzasluznije za pobjedu na ovom svijetu :eek:ok: a sto se tice tridesetke, respect za gamu i laneta :D



Inače HAROLD NAJJAČI :boks:
 
Last edited:

tri musketara

Member
Reaction score
0
hajde procitaj par poruka prije pa onda komentarisi.

ja sam samo odgovorio sa citatom na roketu recenicu, gdje sam napisao da se slazem sa njim da je 5 igraca najzasluznije za pobjedu na ovom svijetu :eek:ok: a sto se tice tridesetke, respect za gamu i laneta :D



Inače HAROLD NAJJAČI :boks:
Uglavnom ne volim da se u kolektivnoj igri, kakva je ova, ističu pojedinci jer pojedinci malo mogu postići bez pomoći drugih. No u ovom slučaju se slažem sa tobom jer bez njih dvojice to sve nebi ni blizu izgledalo ovako. Svaka čast gammi i lanetu ali i svima ostalim na dobroj partiji. Umalo da ne spomenem, da što se tiče *13* i oni imaju svoje "perjanice" kojima sam već čestitao mada mislim da svako od vas pojedinačno zna koliko je truda i vremena uložio u ovu pobedu. Ne treba vam to prepucavanje a ni pametovanje nas poraženih oko toga. Volio bih sa nekim pojedincima odigrati neki svet (oni znaju ko su) i valjda će mi se posrećiti sa tim. Sretno svima kako u RL tako i na nekim drugim svetovima, igricama...:pivo:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top