SPAM

Status
Not open for further replies.

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Naravno da bi me trebalo interesirati. Velika mi je zelja znati jel su te akcije moralno potkrijepljene ili samo radite na svoju ruku sta zelite s clanovima svog plemena :confused: .Ne vidim razloga zas me to nebi trebalo interesirat
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Naravno da bi me trebalo interesirati. Velika mi je zelja znati jel su te akcije moralno potkrijepljene ili samo radite na svoju ruku sta zelite s clanovima svog plemena :confused: .Ne vidim razloga zas me to nebi trebalo interesirat

Imaš ti mesti ispred svojih vrata. Aj voz..

Nisi jedan od nas zmajeva :eek:k:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Naravno da bi me trebalo interesirati. Velika mi je zelja znati jel su te akcije moralno potkrijepljene ili samo radite na svoju ruku sta zelite s clanovima svog plemena :confused: .Ne vidim razloga zas me to nebi trebalo interesirat

A ne realno ? Sta vi dragonsi radite?? :D??? MSM kad noblavate svoje clanove... XD msm stvarno... :D XD :D? Sta je sledece? Msm krenuli ste od mene acc hakovali :D zatim pleme, zatim akcije , :D zatim sami svoje jedete :D ... dno dna.. i sta je jos sledece zmajevi :D iskreno zanima me :D
 

Isco Alarcon

Member
Reaction score
0
A ne realno ? Sta vi dragonsi radite?? :D??? MSM kad noblavate svoje clanove... XD msm stvarno... :D XD :D? Sta je sledece? Msm krenuli ste od mene acc hakovali :D zatim pleme, zatim akcije , :D zatim sami svoje jedete :D ... dno dna.. i sta je jos sledece zmajevi :D iskreno zanima me :D

To sto oni noblaju svoje igrace to je njihova stvar i sve sto rade unutar plemena njihova je stvar,ne treba te to interesovati ni tebe ni bilo koga drugog,ako ce se izmedju napadat,noblati,katati to ne treba nikog da zanima.

A to za hakovanje acc-a i drugo necu se mjesati.

Nisam jedan od zmajeva ali ne vidim problem sto ljudi noblaju ne aktivce ili neke clanove koji odustaju.

:pivo:
 

Fate

Member
Reaction score
0
To sto oni noblaju svoje igrace to je njihova stvar i sve sto rade unutar plemena njihova je stvar,ne treba te to interesovati ni tebe ni bilo koga drugog,ako ce se izmedju napadat,noblati,katati to ne treba nikog da zanima.

A to za hakovanje acc-a i drugo necu se mjesati.

Nisam jedan od zmajeva ali ne vidim problem sto ljudi noblaju ne aktivce ili neke clanove koji odustaju.

:pivo:
Kralj Prince
bio sam u plemenu u egg , al oni htjeli da se ja sa nekim spajam i ja nisam htjeo i oni me izbace ..

ehhh
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Fate sine sta ti pricas o neki multicima i slicno svega ti, ODA ti je 250, a noblao si 5 sela
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Naravno da bi me trebalo interesirati. Velika mi je zelja znati jel su te akcije moralno potkrijepljene ili samo radite na svoju ruku sta zelite s clanovima svog plemena :confused: .Ne vidim razloga zas me to nebi trebalo interesirat

Ja ne radim nista,jer nisam voda,al razloge znam,znao bi ih i ti da pratis tw malo vise...
a fate o koim hakovanjima ti mislis,noblanjima i ostalim stvarima.Jesmo vam mi krivi sta ste se kucali na drasku ?
i koje svoje jedemo objasni mi,jer ja neznam,racuni se spajaju to je dogovor od pocetka svijeta,duali se krecu,treba aktivnosti...
usporedi svoj ODA i bodove,a i sela koja si nobla


Puco The Great (513|526) K55 2,821 biberkic Mr Dr Laki Love [CR] 2014-02-27 - 22:44:45 -> pleme s koim ste se spojili,znaci 1 dio eliminirali ostalo prihvatili + selo ocisceno
Madnes Kalamunja (507|530) K55 3,015 Iblis [V-T] Mr Dr Laki Love [CR] 2014-02-26 - 11:15:49 -> ocisceno opet
MUNGOS POWER (513|530) K55 2,206 Barbarian Mr Dr Laki Love [CR] 2014-02-25 - 14:23:06 -> barbar
Rip Bruno Memorima (510|530) K55 3,719 black boy Mr Dr Laki Love [CR] 2014-02-25 - 02:20:40 -> pleme s koim ste se spojili,znaci 1 dio eliminirali ostalo prihvatili + selo ocisceno
New Kalamunja (493|504) K54 2,382 THEArcee [SR] Mr Dr Laki Love [CR] 2014-02-22 - 18:50:17 -> tvoje pleme


ko tu onda nobla svoje :ludilo:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Vidim ja trawa pokrenuo biznis...štitinici i ostala dodatna oprema -dobro mu ide :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top