SPAM

Status
Not open for further replies.

bakho

Active Member
Reaction score
12
Pa to je vasa krivica, sto ste slali na 20h . Joj glupljeg izvlacenja nisam vidio :zid:
 

pajke

Member
Reaction score
5
Pa nije izvlacenje samo kazem nije bilo tesko se odbraniti nisam rekao da neko nije poslao zbog struje pa da bude izvlacenje :p ne pametuj Mico
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Pa vi ste pro, pa saljete na 20h. A to sto prozivas slovence, pa to su oni tvoji saigraci , kako to da se ne volite.
 

DeletedUser

Guest
Ko je organizovao akciji i stanje vojske akcija je prosla za njih dobro mogli su da zid ostane na 20 :ludilo: :festa:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Pa nije izvlacenje samo kazem nije bilo tesko se odbraniti nisam rekao da neko nije poslao zbog struje pa da bude izvlacenje :p ne pametuj Mico

neznam ko j taj al da igra u našome plemenu nebi radio takve akcije mi smo pleme slomili u jednom danu kad smo krenuli u akciju
iduče pleme če past u 10 dana kada čemo krenut u akciju

sada ima li još pitanja pitajte
 

pajke

Member
Reaction score
5
nikname javi mi se proslijedim ti poruku :p pa ces viditi zbog koga je ovakvo kucanje njega, nas ili njih :D
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
neznam ko j taj al da igra u našome plemenu nebi radio takve akcije mi smo pleme slomili u jednom danu kad smo krenuli u akciju
iduče pleme če past u 10 dana kada čemo krenut u akciju

sada ima li još pitanja pitajte

nemojte nas odma za 10 dana :( daj bar nas poštedite da se igramo još par mjeseci
 

Fate

Member
Reaction score
0
Msm da je gluho doba opet... Vojnici opet strazu digli svi su na nogama, i cekaju tu zoru da vide tih 200 napada
 

Fate

Member
Reaction score
0
guho doda
strazari stoje
neki naivci idu u nocni
mila majko


zBSIoUU.png


cojek je madjionicar :D
 
Status
Not open for further replies.
Top