SPAM

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Halo ba! Ovo je uvreda!

Kako vise igracha smije da napada Laneta i njega pljuje a mene ne, izvinut ce te me ali ne mozete mu preko toga dignuti cijenu da postane poznat, mislim da je to ipak moj put. :D

Bravo Fate, Bravo Deniro. :D


Lane kakav ti bolan, ajde daj linkic kakvog brzog servera, pocni pola sata prije mene opet cu te noblat. :D


Inace sam dobro, ne nerviram se, uzivam.. :D
Pravim vojsku, farmam aktivno, sakrio sam nagrade, i vrebam iza ćoška..

Eto to je sve, ovim putem dajem respect: Fate, Toni.. i eto R. Deniro..

Lane oko moje cakarasto, hajde sad kad dobijes ban smaraj me malo u igri.. :p

Toni moj si favorit ako izbaci Laneta sa rachuna :r
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hahhahah koji smijeh, Osmicevicu.
I nemoj da kacim neke postove, kako se izvinjavas i pokusavam da se vratis kod nas u pleme....

Dobro si dosao pameti pa si htio da predas sela, ali eto kako god ostaces bez njih :D


Respect Deniru, i ako smo se malo jucer prozivali nema to veze, barem covjek iskreno kaze kako jeste. :)
I bolje bi bilo vodstvu barbara da njemu prepuste pleme, onda mozda bude nesta od vas :D
hahahhaha, ja se nerviram daj molim te.Mozes ti zahtijevati sta hoces, ali nisam ja ko ti pa da dobijam banove :)
I Osmicevicu da te samo posjetim, da si dobio kick CROWS & WALL :)


Zelje su jedno, a mogucnosti drugo :D



lane ne serkaj. Idalje si x lvl ispod mene
Ko je tebi sta napiso, ovo govorim za Barbare, hhhhh, sve si napiso ovim postom ako odredujes igrace rangom.Pogledaj moje prijasnje svjetove, i pogledaj svoje sve ce ti biti jasno.

Ali nebitno mi je misljenje tvoje, Osmicevica, i poput igraca iz drugih plemena.Postujem samo od svojih igraca, Fate malo smiri dozivljaj ne znam ko je htio sa nama da pocne, ali naravno dobio je negativan odgovor :S
 
Last edited by a moderator:

Fate

Member
Reaction score
0
Hahhahah koji smijeh, Osmicevicu.
I nemoj da kacim neke postove, kako se izvinjavas i pokusavam da se vratis kod nas u pleme....

Dobro si dosao pameti pa si htio da predas sela, ali eto kako god ostaces bez njih :D


Respect Deniru, i ako smo se malo jucer prozivali nema to veze, barem covjek iskreno kaze kako jeste. :)
I bolje bi bilo vodstvu barbara da njemu prepuste pleme, onda mozda bude nesta od vas :D
hahahhaha, ja se nerviram daj molim te.Mozes ti zahtijevati sta hoces, ali nisam ja ko ti pa da dobijam banove :)
I Osmicevicu da te samo posjetim, da si dobio kick CROWS & WALL :)


Zelje su jedno, a mogucnosti drugo :D




Ko je tebi sta napiso, ovo govorim za Barbare, hhhhh, sve si napiso ovim postom ako odredujes igrace rangom.Pogledaj moje prijasnje svjetove, i pogledaj svoje sve ce ti biti jasno.

Ali nebitno mi je misljenje tvoje, Osmicevica, i poput igraca iz drugih plemena.Postujem samo od svojih igraca, Fate malo smiri dozivljaj ne znam ko je htio sa nama da pocne, ali naravno dobio je negativan odgovor :S


<3 Raspitaj se malo bolje :)
 

DeletedUser

Guest
Halo ba! Ovo je uvreda!

Kako vise igracha smije da napada Laneta i njega pljuje a mene ne, izvinut ce te me ali ne mozete mu preko toga dignuti cijenu da postane poznat, mislim da je to ipak moj put. :D

Bravo Fate, Bravo Deniro. :D


Lane kakav ti bolan, ajde daj linkic kakvog brzog servera, pocni pola sata prije mene opet cu te noblat. :D


Inace sam dobro, ne nerviram se, uzivam.. :D
Pravim vojsku, farmam aktivno, sakrio sam nagrade, i vrebam iza ćoška..

Eto to je sve, ovim putem dajem respect: Fate, Toni.. i eto R. Deniro..

Lane oko moje cakarasto, hajde sad kad dobijes ban smaraj me malo u igri.. :p

Toni moj si favorit ako izbaci Laneta sa rachuna :r

hocu i ja respekt
 

DeletedUser

Guest
Ako ne prodjes, kakve su mogucnosti.Neces jedini u August :predaja:
 
Top