SPAM

DeletedUser

Guest
iskreno mene bih bilo stid da prozivam nekoga ko ima račun kao ja , a da ja imam 5 igrača na njemu :zid: toni pokri se malo :p

kakve veze ima koliko igraca ima na acc druze, najbitnije je da je on aktivna, i nije 5 nego 4 :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
kakve veze ima koliko igraca ima na acc druze, najbitnije je da je on aktivna, i nije 5 nego 4 :D

pa kad uzmeš fateovu aktivnost u obzir i vas svih pojedinačno jači je kontaš ? da on ubaci još smao jednog igrača , kako bi vam kupio te nagrade , pa to prozivanje nije vrijedno , jer toni udje 20 min na dan :eek:ok:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
ČEKAJ BRUDA ACC JE SKORO OBRISAN , PROVJERI ZADNJU AKTIVNOST HAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHA KAAAAAKO SI PAMEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAAAN HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHA

MISLIO SAM DA TI VIŠE IMAŠ U GLAVI A ZABORAVIO SAM DA SI RUDAR :zid:

jest kako da ne :hmm: objavis rat pa kad krenu napadi onda pobjegnes, koliko ja imam u glavi ti to nemozes procijeniti, ako imam sljem u tunelu onda sam rudar, svaka cast na zakljucku, rodila majka :hmm:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
pa kad uzmeš fateovu aktivnost u obzir i vas svih pojedinačno jači je kontaš ? da on ubaci još smao jednog igrača , kako bi vam kupio te nagrade , pa to prozivanje nije vrijedno , jer toni udje 20 min na dan :eek:ok:

e daj e znat koliko je toni tu :D
posalji mi svaku noc poruku tu odgovorim ti odmah :boks:


s tim,koliko je nas,3,sale ima obaveza bruku nikad ga nema...

a fate neigra sam,krije igrace,dajem glavu,nije prvi put...
jer se sicam da je uvik igra s njim jedan Dino,15 godina ima,ako ne i manje,iz Splita je pa mi je i sam potvrdia da je igra s fatetom,al fate to nije tia priznat :ludilo:
jer mu je ovaj samo farma..
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
e daj e znat koliko je toni tu :D
posalji mi svaku noc poruku tu odgovorim ti odmah :boks:


s tim,koliko je nas,3,sale ima obaveza bruku nikad ga nema...

a fate neigra sam,krije igrace,dajem glavu,nije prvi put...
jer se sicam da je uvik igra s njim jedan Dino,15 godina ima,ako ne i manje,iz Splita je pa mi je i sam potvrdia da je igra s fatetom,al fate to nije tia priznat :ludilo:
jer mu je ovaj samo farma..

nije sve u noći :predaja:
 

Fate

Member
Reaction score
0
AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH toni .... :hahaha::hahaha::hahaha:
a da doce i meni dual za koji dan <3 :* tako da toni te nagrade sto si imao imao si ih
Btw sine al ozb spusti se na zemlju i igraj svoju igru :) OK? Ljubi tata <3
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH toni .... :hahaha::hahaha::hahaha:
a da doce i meni dual za koji dan <3 :* tako da toni te nagrade sto si imao imao si ih
Btw sine al ozb spusti se na zemlju i igraj svoju igru :) OK? Ljubi tata <3

daj vise smaras...
stalno se pravis veliki pro
pregovara si meni trawi i anesu,koliko se sicam mi smo te rr i na h12 i na h16
onda opet ovdje pravis facu neku
 

Fate

Member
Reaction score
0
daj vise smaras...
stalno se pravis veliki pro
pregovara si meni trawi i anesu,koliko se sicam mi smo te rr i na h12 i na h16
onda opet ovdje pravis facu neku

ahaahahhahahahah :) sine ti mene nisi smio napast , bolje sut hahaahah
niko mene nije resetovao haahahahahah :) niti ce ikad
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ovaj i da faco ovaj nisam ti rekao da ja uopste ne prozivam kao npr ti mene? WhY? Zasto to? heheh msm toni da ipak ti trebas da se spustis na zemlju ok? Btw kad pricas ubuduce naznaci ja sam fatu napao sa jos 40 ljudi .... i uzeo sam mu 1 selo :S al fata jos nije bio na tom 1 selu zadnje sto mu bude i da dobije rr na 36 nop to se meni jos nije desilo.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Može li ovo pomoć šta Toni :D

LMo23WI.png

 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
al fata jos nije bio na tom 1 selu zadnje sto mu bude i da dobije rr na 36 nop to se meni jos nije desilo.

Možda si ti neki umobolac iz bolnice se prihvatio na Wii Fii, al skontaj da nemo'š pored nas ništa, igraj neki server gdje nas nema :D

Ovo ti je nedavni "rr" , bit će ih još iskreno se nadam :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ovaj i da faco ovaj nisam ti rekao da ja uopste ne prozivam kao npr ti mene? WhY? Zasto to? heheh msm toni da ipak ti trebas da se spustis na zemlju ok? Btw kad pricas ubuduce naznaci ja sam fatu napao sa jos 40 ljudi .... i uzeo sam mu 1 selo :S al fata jos nije bio na tom 1 selu zadnje sto mu bude i da dobije rr na 36 nop to se meni jos nije desilo.

40 ljudi,aj kazni se da te ja ne moram :D

trawa,mi,drasko i r0ke vs ti + si pokupia cili plemenski def...


popio si rr na h12 i na h16....
Ovdje te ceka ista sudbina kad tad...
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
40 ljudi,aj kazni se da te ja ne moram :D

trawa,mi,drasko i r0ke vs ti + si pokupia cili plemenski def...


popio si rr na h12 i na h16....
Ovdje te ceka ista sudbina kad tad...

Fake pokupio def iz Južnog Rima , Sjevernog Rima, Istočnog Rima, Zapadnog Rima i konto osiguran pored nas hahah :zid:

Pa legendo, nemo'š ti osigrat kol'ko ove barabe mogu probiti :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Sad ćeš i na hr17 kad dođemo do tebe, morat u vojsku, kao i na hr12 :D hahah

EDIT: praviti sentimentalni oprost, jer ti ovo igraš iz zajebancije hahahahh koji mentol majko Božija hahahah
 
Top