SPAM

Toni

Active Member
Reaction score
11
al nisam vjerova ocima kad sam vidia da je lik od 00:00 pa do 01:00 nabia 5k sela samo da dnevnu uzme :hahaha:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
I Osmićevića niko nije restartoo, pa ako me pamćenje služiii joššš od davnog hr16 hhahahah


LoM - Lot Of Mentols :eek:ok:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Fake sinčiću šta si se ušutio ? :D

Ne boj se ba, nećemo te još napast, Toni što mi malog prepadaš ba :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
ahahahahhaha ja rr nisam doziveo :) a i vi ste znali kad sam otisao sa acca. Ali u svakom slucaju kititi se tudjim perijem kao vi necu :*
 

Fate

Member
Reaction score
0
ahhaahahah jeste jadnici cekali ste me celo vreme da bi ja nesta napisao :p pihhh nisam znao da sam toliko bitan vama :S

Ugl :) Imate samo smajliiiii na te vase lovacke price ahhahaahha :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I Osmićevića niko nije restartoo, pa ako me pamćenje služiii joššš od davnog hr16 hhahahah


LoM - Lot Of Mentols :eek:ok:


De Trawka sažvakat ću te.

Ne NIJE! ;)
Neka mi se javi taj koji me je restartovao tj rachun '' Osmicevic '' , nema ga.. jer sam uvijek dobio ban..
do sad nije i ja se ne hvalim, jednostavno podrska me uvijek smakne. Jest bilo kupljenje gradova npr kao Skrobarac sto je kupio ja mu rekao licno na fejsu sta ce da kupi gdje je off gdje deff.

a i ti dijete si dosadan, imas tu 2.755 komentara, idi na ulicu i zivi malo.. :) ozbiljno ti govorim..
Samo ne znam jel kad izadješ vanka jesi mi tako mocan kao sa tim slikama po profilu i tako to..

kako ste vi jadni jbt, sta vi meni govorite evo ja prvi put da udjem na plemena kako treba, usao prije toga jutros desetak minuta i tjt..
ne znam stvarno..

sto se tice opet ja, sve okej, ali onaj Lane, znas sta dijete da li igras sam na rachunu znaš, i da nemas profi pleme, ti bi mogao samo osmicevicu da se sagneš.

i dosadni ste stvarno pustite Fejta, vrijeme ce da pokaze, kako ja vidim Fate igra mudro, i evo zbacio vas je sa trona i u ranku, smao neka vam ne bude prica sad kako vi imate vojske, jer povraca mi se od nje.
 

DeletedUser

Guest
De Trawka sažvakat ću te.

Ne NIJE! ;)
Neka mi se javi taj koji me je restartovao tj rachun '' Osmicevic '' , nema ga.. jer sam uvijek dobio ban..
do sad nije i ja se ne hvalim, jednostavno podrska me uvijek smakne. Jest bilo kupljenje gradova npr kao Skrobarac sto je kupio ja mu rekao licno na fejsu sta ce da kupi gdje je off gdje deff.

a i ti dijete si dosadan, imas tu 2.755 komentara, idi na ulicu i zivi malo.. :) ozbiljno ti govorim..
Samo ne znam jel kad izadješ vanka jesi mi tako mocan kao sa tim slikama po profilu i tako to..

kako ste vi jadni jbt, sta vi meni govorite evo ja prvi put da udjem na plemena kako treba, usao prije toga jutros desetak minuta i tjt..
ne znam stvarno..

sto se tice opet ja, sve okej, ali onaj Lane, znas sta dijete da li igras sam na rachunu znaš, i da nemas profi pleme, ti bi mogao samo osmicevicu da se sagneš.

i dosadni ste stvarno pustite Fejta, vrijeme ce da pokaze, kako ja vidim Fate igra mudro, i evo zbacio vas je sa trona i u ranku, smao neka vam ne bude prica sad kako vi imate vojske, jer povraca mi se od nje.


Opet mene spominjes za tvoju informaciju da te obradujem Lane vise ne igra svijet hr17 :)
Obraduj se nema te ko da rr, ali naletices ti na nekom drugom svijetu :*
Trawa jesi vidio jeste zajeban ? :O


Prvo i kad bih se sageo ne bih imali sta :*
Idi tamo i uci se farmati imas jos jednog slicnog jarana, koji se pali sto ne moze dok sam igro da mi uzme dnevne :)


Usput CROWS I WALL sretno vam, poderite ovaj svijet, i naucite ovog Osmicevica pameti, kad ja nisam imo priliku :eek:k:
 
Last edited by a moderator:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hajde ba dijete, hajde :D

Pa dokazi u igri pusti mi price na forumu, dokazi i rr me.


Pa normalno Lane da ces otici, pokrij se idi sa ovog servera. ;)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ahahahahhaha ja rr nisam doziveo :) a i vi ste znali kad sam otisao sa acca. Ali u svakom slucaju kititi se tudjim perijem kao vi necu :*

ajde ne izmisljaj sad..
jos si se tu veceras kad su krenili napadi prica kako si pun defa i ostale stvari..
to ako si otisa kad su napadi krenili to je koda si popa restart...

nije go**o nego se pas po**a

isti vrag..
 
Top