SPAM

DeletedUser

Guest
Hajde ba dijete, hajde :D

Pa dokazi u igri pusti mi price na forumu, dokazi i rr me.


Pa normalno Lane da ces otici, pokrij se idi sa ovog servera. ;)


Mozda je ovako stanje sad trenutno, razlozi nisu bitni sto ne igram, ali budi siguran kad budes trebo ici na rr nekad ubudcnosti, da ce Lane zaigrati :*

Dokazi su da nisi nijedan svijet osvojio, nego te je svugdje neko rr :D
 

DeletedUser

Guest
Sreco nije server nego svijetu. :)
Pa ti si sam prozvo, da ne kazes kkasnije ja te prozivo, bolan, bolan ::S
 

DeletedUser

Guest
Mozda je ovako stanje sad trenutno, razlozi nisu bitni sto ne igram, ali budi siguran kad budes trebo ici na rr nekad ubudcnosti, da ce Lane zaigrati :*

Dokazi su da nisi nijedan svijet osvojio, nego te je svugdje neko rr :D

da nije mozda zbog svadje s Dragickom :p
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH, To, to, Osmane. :D

Znaci svadja Lane a? :D

Toliko si bitan CROWSIMA pokazano je, samo uvidite, onaj prvi put kad sam ja sam napustio pleme radi Laneta vratili ste me, drugi put Lanetova neka rodbina me izbacila :))


Istina je da je Lane cijelo vrijeme mene prozivao, on je tad bio rank 1, ja sam rank 2, i stalo mi je slao poruke tipa

'' Koliko si ofarmao ''
'' Zanimaju nas brojke ''
'' Sigurno nemas vise vojske od nas ''
'' Hajde kopiraj stanje vojske ''

znaci covjek je strepio da li radim bolje od njega, i to je ziva istina, vjerovatno ce on sad neki svoj blesavi komentar ostaviti ali to je istina..

Crowsi si super pleme, i najbolje sam tamo drzao kontakt sa Anesom i Tonijem..

Toni je opet u jednu ruku realan lik, ali stvarno nije bilo do mene, tu noc i kad sam po drugi put napustio akademiju Wall, Lane posto ima cinove je sve komentare sa foruma obrisao!! I nije htio da priča oko toga, znaci covjek je preko 10 komentara izbrisao dok nije došao Anes, Toni i ostali, i to je ziva istina, a vjerujem da ima igracha koji su tad citali forum samo sute..

Lane ti si sramota dijete, velika sramota, meni si na facebooku se umiljavao tako slatko da ti kupim premium bodova..
Ja nisam nula od covjeka, ja sam za tebe dijete TITO . :D

Ja sam došao u Barbar, i bilo je tri, cetiri igracha koji su bili protiv mene, kad su ljudi vidjeli ko je sta, sada sam glavni vodja prve akademija barbara, i svi fino radimo.. dobivam veliki postovanje od barbara isto tako ga i dajem.

Lane još jednom to si i zasluzio nakon onog sa mnom sto si presutio svima u CROWSIMA I WALL-u, pravi istinu si sakrio, mene si ohaljagao, a da ti ja kazem, ti si bez Tonija, Saleta, Marije niko i ništa! I siguran sam 100% kada bi igrao sam na svom rachunu kao ja što sam uvijek igrao ( i ako sad pokusavam naci dualla ) ti ne bi bio ni blizu mene dijete.

I ja sam uvijek bio čovjek ;) ako zelis da igras jos sv17 javi mi se , dobro došao si da igraš duall sa mnom, znas kako ces me kontaktirati..

Vjeruj mi nekad ponos treba progutati i priznati gresku, samo ja i ti trenutno znamo istinu sta se desilo na forumu a nadam se da ce nekad neko se javiti i potvrditi ono sto je istina i sto je pobrisano :)

Srami se.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Smijesne-slike-6.jpg
 
Top