Spam

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
OMG MOGU VAS SVE NAUČITI

Kakav ba BA1 ? Plemena se tek otvorila , David i ostali botići vec igrali TW servere, i bilo im je lahko ba, i šta ce ba David, za mene je bolest imati onoliko sela i visiti 24h, znam kad sam bio botić tad ja ga smarao sa porukama lik uvijek online, dodjite svi ba, sam cu da vas farmam, pojma nemate, čuj David i Buda, OMG. :)

Po meni najbolji igrači na plemenima , i uvijek mi je bio uzor Raoul Duke, Mirkonije, Russo, Štrukl, SalePG. Po meni 5 najboljih igrača i znam da jesu najbolji. Kakav ba David i kakvo to, iskulirajte sad sam nervozan :D

Kakav ti ba sta pricas ba? ajde 1 na 1 bez rukavica :pivo: da vidimo... kakav raoul duke ba ja ga ucio sta je farmanje,:boks:
 

OFFF

Member
Reaction score
2
Kakav da David nije to igrac, po meni je jedan od najjacih igraca na plemenima, na stranim serverima gdje je brzina iznad 2.5 je igrac sosi molio sam ga da dodje ovdje da igramo kao sto zatvaramo svaki tribal wars server, odnosno svaki 2 jer ne idemo na svaki, ko igra tribalwarsmaster to zna ni jedan svijet nije zavrsio da nije imao 4puta vise bodova od 2 na rangu tako i u porazenim jedinicama.
Medjutim ovo je za njega presporo, a sto se tice ovih domacih servera ba i hr po meni ima oko 5 igraca koji bi mogi biti u utrci za najboljega, a to su: salepg,toni,zoye,qbal,vule, pose njih jedno 43 mjesta prazna i odma je tu osmicevic, a ja sam mozda izmedju 30-35.mjestu. Ali to je po mom misljenju.Meni je prvi server bio ba1,ali sam ba 2 bio u osvajacima.
 

DeletedUser

Guest
Kakav da David nije to igrac, po meni je jedan od najjacih igraca na plemenima, na stranim serverima gdje je brzina iznad 2.5 je igrac sosi molio sam ga da dodje ovdje da igramo kao sto zatvaramo svaki tribal wars server, odnosno svaki 2 jer ne idemo na svaki, ko igra tribalwarsmaster to zna ni jedan svijet nije zavrsio da nije imao 4puta vise bodova od 2 na rangu tako i u porazenim jedinicama.
Medjutim ovo je za njega presporo, a sto se tice ovih domacih servera ba i hr po meni ima oko 5 igraca koji bi mogi biti u utrci za najboljega, a to su: salepg,toni,zoye,qbal,vule, pose njih jedno 43 mjesta prazna i odma je tu osmicevic, a ja sam mozda izmedju 30-35.mjestu. Ali to je po mom misljenju.Meni je prvi server bio ba1,ali sam ba 2 bio u osvajacima.

Nemooj da te cuje Osmicevic da ti se smeje :D Ti ne znas da je Osmicevic tu nekog restartovao :kokice:
 

OFFF

Member
Reaction score
2
Svako zna stil osmicevica, a i ove tako da nema smisla da o tome diskutujemo. Ja znam osmicevica bolje nego ti a i tebe bolje znam nego sto ti mislis.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Svako zna stil osmicevica, a i ove tako da nema smisla da o tome diskutujemo. Ja znam osmicevica bolje nego ti a i tebe bolje znam nego sto ti mislis.


a mene ne znaš :love:
 

DeletedUser

Guest
a sto se tice ovih domacih servera ba i hr po meni ima oko 5 igraca koji bi mogi biti u utrci za najboljega, a to su: salepg,toni,zoye,qbal,vule,

hahahahahha :hahaha: Toni najbolji?? :kokice: e da je to tako mogli bi ugasit server :p
 

DeletedUser

Guest
hahahahahha :hahaha: Toni najbolji?? :kokice: e da je to tako mogli bi ugasit server :p

Druže još ti moraš da pojedeš zobenih pahuljica da budeš igrač kao toni... ni meni nije drag, ali prešao je igricu...
 
Status
Not open for further replies.
Top