Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Druže još ti moraš da pojedeš zobenih pahuljica da budeš igrač kao toni... ni meni nije drag, ali prešao je igricu...

a pahuljice preporučaš? :D ko kaže da meni nije drag on... baš ga :love:

al nije baš toliko toga.. ima i dosta boljih od njega.. a ne da je najači ko šta onaj hvali hahahaha
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
OMG MOGU VAS SVE NAUČITI

Kakav ba BA1 ? Plemena se tek otvorila , David i ostali botići vec igrali TW servere, i bilo im je lahko ba, i šta ce ba David, za mene je bolest imati onoliko sela i visiti 24h, znam kad sam bio botić tad ja ga smarao sa porukama lik uvijek online, dodjite svi ba, sam cu da vas farmam, pojma nemate, čuj David i Buda, OMG. :)

Po meni najbolji igrači na plemenima , i uvijek mi je bio uzor Raoul Duke, Mirkonije, Russo, Štrukl, SalePG. Po meni 5 najboljih igrača i znam da jesu najbolji. Kakav ba David i kakvo to, iskulirajte sad sam nervozan :D

tu se samo s tobom slažem što si rekao da su igrali prije i došli među novopečene koji ne znaju 2 sastaviti kako treba i kontaju sad oni nešto
 

DeletedUser

Guest
Kradljivac (Bronca - Razina 2)
Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.
Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!
11.312 / 1.000.000
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jao Dzej ljubavi moja, šta ovaj priča Toni ? hahahahaha
Jel on nabrojao ove pro igrace ili spisak koga sam ja sve restartovao hahahahah

Toni je klasika igrac, zna sjeci i slati train i tjt, ali kada je dosao na igraca koji sve racuna mnogo se opekao :)

Prvo sto mu pustim nuke i plemice neka prodju kroz selo samo cetvrti sjecnem, izracunam kad mu se vojska vraca u selo i napadnem iz drugog sela odma i pokupim taj off, pa sam je vidjeo da ne vrijedi slati na Osmicevica 2000 napada :) jos sam kao zadnji kreten sjedeo i sjekao i fejkice i prave nemate pojma kako sam bio iznerviran..

SalePG jest igračina nema govora, ali stvarno bolan pričaš gluposti, čuj Toni, ne moze Toni u tu listu nikako, jos je on mlad zelen kao i ja i ne moze da spada u ta imena al' nikako :)

Petar Ruke, Tatko moze da bude vecini.
Ja ga volim jer je mene ucio na ba5 kako se igra, zato sam ovako unreal pro :D hahahahahah

Ajde sad pisite ja sam spavao i nemate pojma kako je tuzno kad vas probudi radijator ! kad prebacite nogu preko radijatora a oni mašala vruci, nisam dobro.
 
Status
Not open for further replies.
Top