Spam

Status
Not open for further replies.

Fate

Member
Reaction score
0
sta je sa glave Fate ?
ne brini docu i na tvoj kontinent brzo da ti malo pokazem kako se igra

Hah jel znas sta pametnije reci sine? Ili je to sve sto znas? Klasicno klinacko balavo pumpanje. Uci jos uci mozda... Mozda i nekada budes kao ja a do tada obracaj mi se civilizovano, postao si ko neandertalac sav pjenis i pises veoma veoma nepovezano


Nadam se da je tvoj iq dovoljan da bi razumeo neki kontekst ovoga sto sam napisao.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Fate,sad će cuca doci do tebe,samo da ponobla jos jedno 5/10 multića :hmm:

Mislim da moj odd govori koga i sta noblam a znaju igraci u plemenu kako to ja radim tak oda poklopi se ponjavom
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Hah jel znas sta pametnije reci sine? Ili je to sve sto znas? Klasicno klinacko balavo pumpanje. Uci jos uci mozda... Mozda i nekada budes kao ja a do tada obracaj mi se civilizovano, postao si ko neandertalac sav pjenis i pises veoma veoma nepovezano


Nadam se da je tvoj iq dovoljan da bi razumeo neki kontekst ovoga sto sam napisao.

Fate za tebe sam aba u plemenima tak oda suti i idi u vojsku kak ovec ti to znas naci izgovor hvala cao.
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Ljudi,pise vam Zdravko Mamic,koji je izbacen iz RB,zbog toga sto sam bio nekulturan,nastavnik Bosanskog jezika kallas me sankcionisao.Ukratko,nemaju ni traina da bi me noblali,pa ce svaki igrac po plemica da salje.Druga stvar,cast izuzecima,ali RB ekipa nema pojma,mungos covjek zdere pb,znaci ja nisam vidio cifre u zivotu koliko je on pb potrosio,drugo kalas koji je izuzetno dobar igrac i vodja,ali skrt je pisao nam na skype da mu ne farmamo multice,nema resa odkle da izvuce,ma nema sila covjek,i tu ja koji sam normalan dobijem kick zbog toga sto ne sutim njima nekim glavonjama,koji su u toku 0! Nemoj da vas plase njihovi bodovi,0 su vecina,cast izuzecima opet kazem.Lijep pozdrav cujemo se na nekom drugom svijetu..
 

DeletedUser

Guest
Ljudi,pise vam Zdravko Mamic,koji je izbacen iz RB,zbog toga sto sam bio nekulturan,nastavnik Bosanskog jezika kallas me sankcionisao.Ukratko,nemaju ni traina da bi me noblali,pa ce svaki igrac po plemica da salje.Druga stvar,cast izuzecima,ali RB ekipa nema pojma,mungos covjek zdere pb,znaci ja nisam vidio cifre u zivotu koliko je on pb potrosio,drugo kalas koji je izuzetno dobar igrac i vodja,ali skrt je pisao nam na skype da mu ne farmamo multice,nema resa odkle da izvuce,ma nema sila covjek,i tu ja koji sam normalan dobijem kick zbog toga sto ne sutim njima nekim glavonjama,koji su u toku 0! Nemoj da vas plase njihovi bodovi,0 su vecina,cast izuzecima opet kazem.Lijep pozdrav cujemo se na nekom drugom svijetu..

sad kad pocnu RB-ovci pisati po forumu

spam ce ponovo ozivjeti :festa::festa::kokice:
 

DeletedUser

Guest
Bedne reci koristis u pokusaju da me isprovociras :), mada moram ti priznat privuklo mi je paznju to sto me ne vadis iz usta, dobro znam da imam nepotrosnu lizalicu ali ti ga pretera gore nego da si nimfomanka

Ko to smije dirati fatu :ljut:


Da ja cujem sada :woot:
 

pajke

Member
Reaction score
5
Ovo za mungosa mogu da se slozim lako je biti prvi kada niko nema ni 100x u trznici frajer ima 1000x hahahahhahaha
 

DeletedUser

Guest
Ljudi,pise vam Zdravko Mamic,koji je izbacen iz RB,zbog toga sto sam bio nekulturan,nastavnik Bosanskog jezika kallas me sankcionisao.Ukratko,nemaju ni traina da bi me noblali,pa ce svaki igrac po plemica da salje.Druga stvar,cast izuzecima,ali RB ekipa nema pojma,mungos covjek zdere pb,znaci ja nisam vidio cifre u zivotu koliko je on pb potrosio,drugo kalas koji je izuzetno dobar igrac i vodja,ali skrt je pisao nam na skype da mu ne farmamo multice,nema resa odkle da izvuce,ma nema sila covjek,i tu ja koji sam normalan dobijem kick zbog toga sto ne sutim njima nekim glavonjama,koji su u toku 0! Nemoj da vas plase njihovi bodovi,0 su vecina,cast izuzecima opet kazem.Lijep pozdrav cujemo se na nekom drugom svijetu..


Mozda se i nađe neko tko ce ti povjerovat u to sto si napisao, ali izbacen si zaslugom jer se ides prijetit i pravit probleme di ih nema, sam si si kriv za to :eek: vec kad pises pisi barem istinu... Nebi imali toliko bodova da nemamo vojske i da nemamo s cime noblat, tu se pokazuje nas timski rad, a ovakima kao sto si ti nema mjesta u plemenu i kalllas je dobro postupio, a ti da si imalo posten priznao bi svoju gresku ( bit svega je prvenstveno bit covjek ) ;)
Ma samo da si mi blize :zid: ja bi ti osobno posalo ti train
A to da je RB 0 slobodno nek probaju i vide sta ti nazivas 0. :festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top