Spam

Status
Not open for further replies.

Fate

Member
Reaction score
0
Fate za tebe sam aba u plemenima tak oda suti i idi u vojsku kak ovec ti to znas naci izgovor hvala cao.

Hahhhahahhaahha de de tjesi se ;) i pokusaj malo manje lizat lizalicu puna su ti usta mene :O odahni malo nemozes sve progutat
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Hahhhahahhaahha de de tjesi se ;) i pokusaj malo manje lizat lizalicu puna su ti usta mene :O odahni malo nemozes sve progutat


Fate ajd ispali odavdje odavno si staro gvozđe i pozz druga josippa
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Svako ko može i ko je u stanju normalno je da bi trošio.Zato poklopite se!

Trebate vi svi jos kajmaka jesti da pričate nešto o mungosu
 

DeletedUser

Guest
RB na sledecem svijetu koristite skracenicu PB

i zovite se Premium Blades

to vam više stoji :D

ps. cuca imaš baš puno ODD :D,mogao sam i ja u multićima praviti off :D
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
RB na sledecem svijetu koristite skracenicu PB

i zovite se Premium Blades

to vam više stoji :D

ps. cuca imaš baš puno ODD :D,mogao sam i ja u multićima praviti off :D

A jesi ti onaj sto kupi sela ljudima iz svoje akademije ili je to neki drugi?
 

DeletedUser

Guest
Ljudi,pise vam Zdravko Mamic,koji je izbacen iz RB,zbog toga sto sam bio nekulturan,nastavnik Bosanskog jezika kallas me sankcionisao.Ukratko,nemaju ni traina da bi me noblali,pa ce svaki igrac po plemica da salje.Druga stvar,cast izuzecima,ali RB ekipa nema pojma,mungos covjek zdere pb,znaci ja nisam vidio cifre u zivotu koliko je on pb potrosio,drugo kalas koji je izuzetno dobar igrac i vodja,ali skrt je pisao nam na skype da mu ne farmamo multice,nema resa odkle da izvuce,ma nema sila covjek,i tu ja koji sam normalan dobijem kick zbog toga sto ne sutim njima nekim glavonjama,koji su u toku 0! Nemoj da vas plase njihovi bodovi,0 su vecina,cast izuzecima opet kazem.Lijep pozdrav cujemo se na nekom drugom svijetu..

a barem nisi jedini.. Tako je nekako kako si i napisao.. samo ti barem znaš razlog zašto te izbacili :D
Neki odlete i bez da im išta kažu.. jedan dan pišu da je sve super da će se dual spajanje, da je dog.. sve,, a drugi dan veliki vođa iskoristi što ima u prijateljima, vidi da se offline i odmah šalje napad...

Jedno se priča a drugo radi.. Podla igra skroz od vodstva a ekipa ko ekipa, ima uredu igrača... Imaju izgleda neku taktiku.. "Nemoj na neprijatelje, dok ima svojih" što dokazuju i noblanja večinom... multića bilo krcato što je sasvim i logično kad na početku se ima 100 računa već..

Tako ispada barem kad ti bez ikakvog objašnjenja i razloga... Šef vidi da si trenutno offline, i odmah napad a zna i stanje naravno da se offer i deffa čisto minimum.. a traina nema nitko tako reć.. Veliki vođa je 4 puta plemka slao..
A dan prije toga a i svaki dan se pisalo i bilo u toku.. i pričaju da sve uredu da nema problema.. tako da VRHH !!

LP.. i u pravu si potpuno.. Osim toga što ima i oke igrača tu :D :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top