Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Za Bajram, prvi dan samo :). Hoce li biti ta mogucnost da se ne mozemo napadati? Ili da pokusamo dogovoriti mi izmedju sebe?
Msm da niko ne planira visiti za plemenima taj dan. Barem od nas MUSLIMANA, a ima nas i previse na serveru.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ne bih rekla ja sam popularnija , ali nije mi to cilj i ne znači mi to ništa :) :ljut:

http://i.imgur.com/ex2gnc2.png



heheheheheheheheheh ti si popularnija hehehehehehehehe

http://prntscr.com/7rhtpu

ti se trudis da budes popularna :D
a onaj tvoj mali zvani Haris pise kako mi drzimo tvoju sliku, cojk od 170 napisani komentara , naveo Osmicevica u 169. :D
I jos pise zensko ko zensko mi se napalili. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OJ ZIVOTE MOJ.

Ko se ba napalio dijete drago :D
Evo Mrs.Mexico, noblala Gamer ? Da stvar bude cudnija taj Gamer je bio u nasem plemenu spijun.
Niko ga nije dirao do sad. I danas on zakuca svoj deff na pirke, i ova ga nobla. Msm jeste mogli manje ofirnosti da je neciji multic to bio?
Sreca pa sam vas prijavio.

I prijavit cu vas svaki put, nemoj ba da trazim kako si Freyo govorila da me blokiraju , i vise vas mi pisalo uskoro ti ide ban bla bla bla, opustite se ba ljudi..

I da dodam onaj tko je napisao moze nam Freya bit mati ! i da je postujemo, evo hocu znaci, evo sad cu joj predat sva sela jer je ona zena u godinama i moramo je postovati, koga briga ba za njene godine..

a ti Harise jos jednom da vidim na forumu da mi pises u smislu ( kod svoje matere ) znaci slusaj dijete, nemoj vise da mi spomenes nista od RL zivota, mater i slicno. Pazi sta pises osjetljiv sam na neke stvari, da ne bi jarane ovo preslo u RL.

ii vidim nisi dobio ban i ako spominjes to, ali nema veze, i ne moras dobiti , ali skrati tu jezicinu bolje za tebe i shvati ovo ozbiljno.
ovo ti je igra, mozes mi pisati i da sam govno, i seljak, kreten, debil, ma sta hoces, ali nemoj da mi diras porodicu, znaci nemoj.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Za Bajram, prvi dan samo :). Hoce li biti ta mogucnost da se ne mozemo napadati? Ili da pokusamo dogovoriti mi izmedju sebe?
Msm da niko ne planira visiti za plemenima taj dan. Barem od nas MUSLIMANA, a ima nas i previse na serveru.

Bez uvrede,al nece sigurno biti ta mogucnost,jer je ovo hr.server a admini to ne gledaju nista,ako nisu ni za Uskrs stavili to,onda nece ni za sta "-.-
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
vidiš na hr nisu mogli,a na ba su uvijek ispoštovali

nije glupost,ba. je ba. server,hrvatski je hrvatski

ne moze wicked odlucit to jel mir ili ne,to sve priko innogames,a kod nas je mir samo za bozic i novu godinu
i katkad za moj rodendan,al inace ga nema :ludilo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nije glupost,ba. je ba. server,hrvatski je hrvatski

ne moze wicked odlucit to jel mir ili ne,to sve priko innogames,a kod nas je mir samo za bozic i novu godinu
i katkad za moj rodendan,al inace ga nema :ludilo:

Ne vjerujem da je to do innogames, msm da to ipak WiCked odlucuje :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nije glupost,ba. je ba. server,hrvatski je hrvatski

ne moze wicked odlucit to jel mir ili ne,to sve priko innogames,a kod nas je mir samo za bozic i novu godinu
i katkad za moj rodendan,al inace ga nema :ludilo:


samo sam rekao da su na ba ispoštovali uvijek,dok ovde samo vaše praznike
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ja mislim da wicked moze innogamesu samo predloziti sta igraci hoce, tj. vecina igraca na serveru, pa oni tamo to rade dalje sta rade ako hoce..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja mislim da wicked moze innogamesu samo predloziti sta igraci hoce, tj. vecina igraca na serveru, pa oni tamo to rade dalje sta rade ako hoce..

Ma na znam, ja sam cuo da WiCkedu mora da odobri neki Smayke, kao da je on glavni za sve.. pa sad je sve do njega.. :lool:
 
Top