Spam

DeletedUser

Guest
heheheheheheheheheh ti si popularnija hehehehehehehehe

http://prntscr.com/7rhtpu

ti se trudis da budes popularna :D
a onaj tvoj mali zvani Haris pise kako mi drzimo tvoju sliku, cojk od 170 napisani komentara , naveo Osmicevica u 169. :D
I jos pise zensko ko zensko mi se napalili. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OJ ZIVOTE MOJ.

Ko se ba napalio dijete drago :D
Evo Mrs.Mexico, noblala Gamer ? Da stvar bude cudnija taj Gamer je bio u nasem plemenu spijun.
Niko ga nije dirao do sad. I danas on zakuca svoj deff na pirke, i ova ga nobla. Msm jeste mogli manje ofirnosti da je neciji multic to bio?
Sreca pa sam vas prijavio.

I prijavit cu vas svaki put, nemoj ba da trazim kako si Freyo govorila da me blokiraju , i vise vas mi pisalo uskoro ti ide ban bla bla bla, opustite se ba ljudi..

I da dodam onaj tko je napisao moze nam Freya bit mati ! i da je postujemo, evo hocu znaci, evo sad cu joj predat sva sela jer je ona zena u godinama i moramo je postovati, koga briga ba za njene godine..

a ti Harise jos jednom da vidim na forumu da mi pises u smislu ( kod svoje matere ) znaci slusaj dijete, nemoj vise da mi spomenes nista od RL zivota, mater i slicno. Pazi sta pises osjetljiv sam na neke stvari, da ne bi jarane ovo preslo u RL.

ii vidim nisi dobio ban i ako spominjes to, ali nema veze, i ne moras dobiti , ali skrati tu jezicinu bolje za tebe i shvati ovo ozbiljno.
ovo ti je igra, mozes mi pisati i da sam govno, i seljak, kreten, debil, ma sta hoces, ali nemoj da mi diras porodicu, znaci nemoj.

Ooo i sapunica "Osmicevic" se nastavlja molimo preplatite u koliko zelite gledat nove dugo ocekivane epizode... dosadan si mali!
Ja ti nisam diro mater ni imam u planu ja sam samo reko idi uci mater svoju igrat plemena a ne neke igrace sto igraju tu i sto im pametujes u porukama.
Dalje sto se tice mog bana ban je trajo samo 24h jer su to mala krsenja i kolko vidim prijavljujes a vamo pisese da si ti "nevin" ne prijavljujes ljude.
Budimo realni kolko si dosad otvorio chat i piso im neke budalastine svoje... (da nepisem dalje mrsko mi se raspravljat tek sam sa posla izetit ce mi sta sa jezika pa valja opet pod kaznom bit zbog meni nevaznih ljudi).
Ti mene nesto preko ovih svoji "skeretarica" u plemenu kontaktiras i nesto izazivas 1v1, ja te se dijete ne bojim nit sam te se kad bojo nit cu te se kad bojat(zapamti to) ne u RL ne u ovoj igri.
I nepisi gluposti svoje bgt jer niko ih ne cita sem ovih sto citaju i ismijavaju se da ubiju vrijeme.
A ako sam ja kdje napiso da si govno,seljak itd ima podrska prijavi (to ti je rutina) pa ako oni sta nadju nek kazne.
Niko od nas ne kaze da ti moras sad Gorani dat svoja sela vec da malo pripazis na svojoj kulturi(gdje te ima bas malo) kad razgovaras sa starijim ljudima(valjda su te to kod kuce ucili da postujes starije).
Al dzaba ja tu pricam tebi je postovanje ko crnogorcu poso(ako ima koji crnogorac bez zamjere nije nista lose misljeno samo probam ovom liku "docarat" kako bi on KONACNO skonto neke stvari).
Bok,cao,allah manet,bye,auf wiedersehen(nezz kineski inace bi ti napiso).
 

DeletedUser

Guest
Da se navezem samo na komentar sto si napiso u vezi Mrs Mexico i kao multici ti optuzujes druge multica sto si imo spijuna u plemenu a kolko ih ti imas znaci tebe bi trebali davno banovaz zbog "multica" jer imas spijune -.-
Logika ti je katastrofa...
Odo malo odmorit mozak.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da se navezem samo na komentar sto si napiso u vezi Mrs Mexico i kao multici ti optuzujes druge multica sto si imo spijuna u plemenu a kolko ih ti imas znaci tebe bi trebali davno banovaz zbog "multica" jer imas spijune -.-
Logika ti je katastrofa...
Odo malo odmorit mozak.

heheheh, heheheh, hehehehe, hehehe dosao sa posla , hmmmmmmmm a sta radis citavu noc :love: , vidim sinoc i nije bilo musterija :D nervozan si hahahahah, Hariseeeeeeeeeeeeee mjauuuuuuuuuuuu a sto pises esej ovdje?
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Na ba. se ispostovalo za Božić i Uskrs zato sto u BiH ima skoro 35% ljudi srpske nacionalnosti pa zato ali ovdje na hr. toga nema,ali u svakom slucaju sam za to da se ispostuuje i ovdje za sve vjere :eek:ok:
 
Reaction score
0
Freya je jadna božeeeeee! Pa ovo nije ni za šalu, ako si takva napaćena onda zadrži to za sebe ne piši okolo! Najoštrije osuđujem ovu poruku sa ljudske strane
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Moras brze da pises, ipak ces sad da dobijes ban kad At Animal vidi tvoj post, vjerovatno ces dobiti ban na par mjeseci :S :woot:
 

hrlol

Banned
Reaction score
0
De ba malac opusti se :D :love:
Moras da me volis , mene svi vole :*

Pozdravi kudija i reci mu da kao pleme
ne znate s akcijama i ovo na peru je propalo otisli plemici djaba srami se benjamine i dino sramota za pleme. Ali na bajran cu da vam izvucem cjelo pleme van raspanak mmm
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mogli bi se nazvat spijuni a ne mmm ali dobro zaninljivo je meni u mmm

hehehehe, jao kako si me izvrijedjao, da sam ja ti, ja bih jos psovao, ako cu vec dobiti ban da ga dobijem sa stilom :p
sta mislis mali?

mi smo najjace pleme bolan , ja radim solo akcije inace :3
de mi reci, bil volio da budes kao ja mmmmmm ?
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sve vas kontam, mrzite se, voli te se, al da javno ovdje spominjete mame ne kontam..to je krajnje bezobrazno i nekulturno i mislim da bi svi koji spomenu neciju mater trebali dobiti ban na minimalno mjesec dana
 
Top