Spam

so-si

Member
Reaction score
0
freya samo da znas ko radi taj i grijesi
Ima li neko skyp od falena sto je igrao na ba10?
Bio bi mu puno zahvalan.
:woot:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
samo iskusni ozbiljni i aktivni neka mi se jave ili prijave.Ne želim novake primat.Žalim :( svatko ima pravo naučit,ali pleme koje ja radim nema grešaka tko zgrješi leti nema praštanja.... :*

mogu li ja molim te :eek:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
freya samo da znas ko radi taj i grijesi
Ima li neko skyp od falena sto je igrao na ba10?
Bio bi mu puno zahvalan.
:woot:

uu koji je to svijet bio hahahhahaha ja protiv saletove ekipe hahah falen carobnjak i ostali :D
 

freya

Member
Reaction score
0
toni ako ti dođeš onda stvarno mislim da možemo i davidu konkurirat ili kakvi možemo pojest sve.


no bilo bih mi drago da dođeš s nekim od duala ako ne možeš i samo ti s R0ke
 

so-si

Member
Reaction score
0
Zanima me nekoliko stvari
Da li ce na hr21 moci da se defaju barbari, odnosno da se defaju sela kaja nisu u plemenu?
Paladin Aktivno, može pronaći predmete
Predmeti su poboljšani.??????
Kako su to poboljsani, na jednom serveru sam igrao i vatreni signal nije imao odrambrena svaoljstva.
:woot:
:woot:
:woot:
:woot:
:woot:
:woot:
:woot:
 

freya

Member
Reaction score
0
nema deffanja barbara...A to što je paladin poboljšan tj predmeti to je nešto malo drugačije ništa previše po meni jadno što uopće ima predmeta jer tko dobije vatreni taj je teorijski kralj ...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
toni ako ti dođeš onda stvarno mislim da možemo i davidu konkurirat ili kakvi možemo pojest sve.


no bilo bih mi drago da dođeš s nekim od duala ako ne možeš i samo ti s R0ke

bez tonija ne mozete skoro nista ,a s tonijem cete sve pojest?:pivo:
 

freya

Member
Reaction score
0
misliš da ne možemo ništa...CCC ne budi siguran ne znaš tko sve igra tako daaa....
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
samo iskusni ozbiljni i aktivni neka mi se jave ili prijave.Ne želim novake primat.Žalim :( svatko ima pravo naučit,ali pleme koje ja radim nema grešaka tko zgrješi leti nema praštanja.... :*

Freya bez uvrede,ali ne izgledas mi ozbiljno nikako,kako znam ekipa se skupi vani,15-25 dana prije pocetka ili vise,pa se udje i odradi posao,a ne po forumu da se pise ko hoce sa mnom,neka se prijavi,nez vidjet cu kakvo ce ti pleme biti,ali mi to neozbiljno izgleda :)
 

freya

Member
Reaction score
0
nisam zvala tonija dragona i te neke iskusne pa rekoh ako od njih tko hoće neka se prijavi

ja već imam ekipu pripremljenu
 
Reaction score
0
Freya bez uvrede,ali ne izgledas mi ozbiljno nikako,kako znam ekipa se skupi vani,15-25 dana prije pocetka ili vise,pa se udje i odradi posao,a ne po forumu da se pise ko hoce sa mnom,neka se prijavi,nez vidjet cu kakvo ce ti pleme biti,ali mi to neozbiljno izgleda :)

ozbiljno ili neozbiljno ima da se igra hahaha freya ce srediti one neposlusne ;) hahah :p
 

freya

Member
Reaction score
0
ne znam imam popis ljudi koji su u ekipi i koje trebam probat dovest..Sve pišem jer sam zaboravna

i stara ...
 

so-si

Member
Reaction score
0
Toni je jedan od najboljih, a da koristi pb , mislim da bi mogao biti i najbolji...
 
Top