Spam

Toni

Active Member
Reaction score
11
nisam zvala tonija dragona i te neke iskusne pa rekoh ako od njih tko hoće neka se prijavi

ja već imam ekipu pripremljenu

davidu tesko ko moze parirat,igram s njime pa pratim situacije :ludilo:
a s dragonom sam pijan svaki vikend pa se tesko sta god skupi ,a ko si ti inace ? hahahah

@so-si a ti si ?

sve neka nova imena,ko ce to pratit
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
Toni spusti se malo na zemlju majke ti :D nemoj da ti dovodim Anesa i Edu da te postroje, a tek Trawu... :p
 
Reaction score
2
Da toni najbolji..Daj tom bocu jacka i rijesis ga se na tjedan dana

Ovaj so-si dere ove nickove s mastersa ko neki alfa i omega
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni spusti se malo na zemlju majke ti :D nemoj da ti dovodim Anesa i Edu da te postroje, a tek Trawu... :p

ma ja sam 2 metra ispod zemlje sta ti je,ovaj alkohol me ubi hahah
a do anesa idem ovo lito,trawu me strah upoznat hahhaa
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Cuca cujem ja od forkina da ti u splitu imas tetu,nego mene zanima ima li ta teta kakvu kcerku? Ti nam ne tribas haha

@So-si ..ti si?
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Cuca cujem ja od forkina da ti u splitu imas tetu,nego mene zanima ima li ta teta kakvu kcerku? Ti nam ne tribas haha

@So-si ..ti si?

ima tetka kcerku al mala mos je odhranit sebi hahahah
al iam i para hahhaha
 

so-si

Member
Reaction score
0
Cuca cujem ja od forkina da ti u splitu imas tetu,nego mene zanima ima li ta teta kakvu kcerku? Ti nam ne tribas haha

@So-si ..ti si?

Igram tribalwars pod ovim nikom, a ne igram ni jedan hr nisam igrao, ali sam pratio situaciju jer imam neku raju tamo vamo pa uleco sam pregledo kako ko igra poredat porazene i tako to,...Ne sjecam se neki ba mi je zadnji bio.
 

so-si

Member
Reaction score
0
Da sigurno sam te negdje gazio smao reci na kojem svjetu koji si nik imao, znas da sam volio da balkance cistim..
 
Reaction score
2
Ko mene moze gazit ja sam ti krupna riba ovde :D

Tamo par svjetova pod unaware. nickom..Nikad me gazio nisi noguce cak i da smo igrali koji svijet u party zajedno ako si ti taj za kojeg se predstavljas
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Igram tribalwars pod ovim nikom, a ne igram ni jedan hr nisam igrao, ali sam pratio situaciju jer imam neku raju tamo vamo pa uleco sam pregledo kako ko igra poredat porazene i tako to,...Ne sjecam se neki ba mi je zadnji bio.

Nema potrebe da muljas ljude ovdje da si so-si s mastera itd...
Jer je vecina i igrala master i više manje i znamo ekipe tamo..
So-si je stranac francuz koliko se ne varan,stariji covik...Igra sam s njime,nema potrebe da se pretvaras...
 

so-si

Member
Reaction score
0
Sjecam se tog nika zajedno smo igrali prije mozda 5,6 mjeseci kada samo uzeli servwer za 30 dana najbrza dominacija, ali tada mislim da su nas balkanci malo ostetili mozda smo mogli malo i ranije.Ali tada sam nako samo malo ulazio vecinom su igrala ona 2 duala.
 
Top