Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
zaboli mene.nokat za vas i vasu diplomaciju, ja sam ovdje dosa da uvrijedim pleme DKL kao sto sam i.uvrijedio da zavrsavaju kao i na svakom svijetu, maboana je to pogodilo, i da uvrijedim sav nM kao sto sam i uvrijedio, ne bi vi ovdje dizaki frku zbog mene da vas ne boli.to...


nista.ne bi napisao ovdje da ste sklopili diplomaciju sa svima i sa nasom akademijom zqbole me, samo ne mogu to, sto imam 7 spijuna kod vas, da 7, trazite ih, i na dijeljenom forumi s dklom atila botina pljuje pleme @S sto mu mogu biti i Allah i Isus i Buda i Jehova i svi Bogovi svijeta u igri i siri lazi o ovom velikom plemenu, pljulje po lazima, a glupani jos veci uzdizu botinu atilu i vjeruju mu...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
mozete traziti od ingame admina poruke, sto bi i mogao dat, al to je i protiv administracijskih pravila i protiv pravila privatnosti iGraca na igrici, tako da ne moze vam.ni pomocu trikova dat, a posebno sa skype poruke to ni oni ne.kogu izvesti
 

DeletedUser

Guest
zaboli mene.nokat za vas i vasu diplomaciju, ja sam ovdje dosa da uvrijedim pleme DKL kao sto sam i.uvrijedio da zavrsavaju kao i na svakom svijetu, maboana je to pogodilo, i da uvrijedim sav nM kao sto sam i uvrijedio, ne bi vi ovdje dizaki frku zbog mene da vas ne boli.to...


nista.ne bi napisao ovdje da ste sklopili diplomaciju sa svima i sa nasom akademijom zqbole me, samo ne mogu to, sto imam 7 spijuna kod vas, da 7, trazite ih, i na dijeljenom forumi s dklom atila botina pljuje pleme @S sto mu mogu biti i Allah i Isus i Buda i Jehova i svi Bogovi svijeta u igri i siri lazi o ovom velikom plemenu, pljulje po lazima, a glupani jos veci uzdizu botinu atilu i vjeruju mu...

igra sa spijunima se ne smatra prevarom? ili samo ono sto mi radimo je prevara i protiv svih pravila? znaci odkako sam ja dosao, vi ste stalno pisalu svuda imamo spijune mi smo bolji mi smo ono mi smo ovo.. Ok bolji ste, ok imate spijune kod nas ( neznam tko je, tj znam jednog al neka mu bude ).. a cim smo mi imali neke spijunice kod vas, odmah se digla opca panika, zakucali ste se na dieselpower i od tad ste prakticki prestali igrat.. eto mi smo svoju informaciju iskoristili u nasu korist, a ti koji imas 7 spijuna nisi uspio napraviti nista.. nek te stid sta uopce na forumu se hvalis.. to nije pohvala, to je sramota.. al eto dobili ste istom mjerom kao sta ste vi nama davali..
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
igra sa spijunima se ne smatra prevarom? ili samo ono sto mi radimo je prevara i protiv svih pravila? znaci odkako sam ja dosao, vi ste stalno pisalu svuda imamo spijune mi smo bolji mi smo ono mi smo ovo.. Ok bolji ste, ok imate spijune kod nas ( neznam tko je, tj znam jednog al neka mu bude ).. a cim smo mi imali neke spijunice kod vas, odmah se digla opca panika, zakucali ste se na dieselpower i od tad ste prakticki prestali igrat.. eto mi smo svoju informaciju iskoristili u nasu korist, a ti koji imas 7 spijuna nisi uspio napraviti nista.. nek te stid sta uopce na forumu se hvalis.. to nije pohvala, to je sramota.. al eto dobili ste istom mjerom kao sta ste vi nama davali..


Kakvo kucanje ?

http://hr.twstats.com/hr21/index.php?page=player&mode=conquers&id=123148&type=&pn=-1

5 sela mu pala a ima kluster,to je za mene sramota, i prije toga samo svoje nobla,i poslje kad ste vi vidjeli da nema od njega nista i vi ga noblate....


@Smayke nemas se vise sta svadat,vidjeli smo kakvi su igraci po akcijama i svemu,ovo je sad ostalo samo ku**** nad nicemu,drukcije im nije islo,nasli su nacin da im ide iako se s time osramotili,al neka im je sretno,cestitam :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Kakvo kucanje ?

http://hr.twstats.com/hr21/index.php?page=player&mode=conquers&id=123148&type=&pn=-1

5 sela mu pala a ima kluster,to je za mene sramota, i prije toga samo svoje nobla,i poslje kad ste vi vidjeli da nema od njega nista i vi ga noblate....


@Smayke nemas se vise sta svadat,vidjeli smo kakvi su igraci po akcijama i svemu,ovo je sad ostalo samo ku**** nad nicemu,drukcije im nije islo,nasli su nacin da im ide iako se s time osramotili,al neka im je sretno,cestitam :pivo:

sta se ti toni pak javljas nema te dva mjeseca kazes u igri, a ja govorim akciju koju su oni imali prije cca 2 tjedna.. tako da uopce ne vidim sta lupetas..

tebe toni jako dobro znam iz drugih svijetova, nek si ti dobar igrac al meni nisi covjek
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
to me niti ne interesira,iman respect od ljudi do koji mi znace u igri,a i vecini u rl vec neko vrijeme ...

ne igram,al pratim situaciju, kad se ode na kavu,prica se o tome,pa ne mozes ne cut o toj sramoti ...
 

DeletedUser

Guest
kazes ne interesira te a svakom loncu pokusavas bit poklopac?
ako te ne interesira postedi me i ne komentiraj, tj vec ako komentiras napisi sta je, mene ne interesira sta se desavalo prije, ja sam na serveru 21 oko mjesec dana, znaci ja i ti se nismo susreli, ja događaje prije nego sam doso ne komentiram jer neznam i nit me ne zanimaju, a isto bi i ti trebao da ne komentiras zadnja dva mjeseca jer neznas
 

Beky

Member
Reaction score
0
igra sa spijunima se ne smatra prevarom? ili samo ono sto mi radimo je prevara i protiv svih pravila? znaci odkako sam ja dosao, vi ste stalno pisalu svuda imamo spijune mi smo bolji mi smo ono mi smo ovo.. Ok bolji ste, ok imate spijune kod nas ( neznam tko je, tj znam jednog al neka mu bude ).. a cim smo mi imali neke spijunice kod vas, odmah se digla opca panika, zakucali ste se na dieselpower i od tad ste prakticki prestali igrat.. eto mi smo svoju informaciju iskoristili u nasu korist, a ti koji imas 7 spijuna nisi uspio napraviti nista.. nek te stid sta uopce na forumu se hvalis.. to nije pohvala, to je sramota.. al eto dobili ste istom mjerom kao sta ste vi nama davali..

nabijas kralju to sa spijunima svaki post, a kao vi ih niste imali, mani se glupe price
 

DeletedUser

Guest
to tvoj dragi nabija.. imali smo da, al nisu nam bili od koristi, a posto ih vi imate 7 mogli ste puno vise znat
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
kazes ne interesira te a svakom loncu pokusavas bit poklopac?
ako te ne interesira postedi me i ne komentiraj, tj vec ako komentiras napisi sta je, mene ne interesira sta se desavalo prije, ja sam na serveru 21 oko mjesec dana, znaci ja i ti se nismo susreli, ja događaje prije nego sam doso ne komentiram jer neznam i nit me ne zanimaju, a isto bi i ti trebao da ne komentiras zadnja dva mjeseca jer neznas

Zato jer omalozavas pojedince,a nece da priznate da ste napravili ruglo od svijeta...
Neznam ja,sto ste onda zvali mene u NM(pojedinci) kada sam reka da prestajem igrac i ko je tu nebitan,znamo svi da vas je bilo trta par seljaka,pa sto probali to s diplomacijom,al ste razorili svijet s time
 

Beky

Member
Reaction score
0
nego ima li sta pametno NBA veceras da se tipuje?
curry, lillard, hezonja preko ko plafon? :kokice:
 

DeletedUser

Guest
nego ima li sta pametno NBA veceras da se tipuje?
curry, lillard, hezonja preko ko plafon? :kokice:

svaka cast sta si skrenuo sa teme skidam kapu :)
vec mi je do jaja raspravi hahh
kosarku ne pratim jbg :(
 

Beky

Member
Reaction score
0
svaka cast sta si skrenuo sa teme skidam kapu :)
vec mi je do jaja raspravi hahh
kosarku ne pratim jbg :(

moze se ovako 5 dana, samo se ponavljamo..

Oces u ante u sridu,ekonomija parti valjalo bi ic hahha

imas malu, ako odes zaljubit ces se :D kakvih zena ce tu biti :love:
treba otic mjkm :$

Pa vidis mozda bi i moglo :D

sad cu neku kombinaciju bacit, treba nesto dobit na kladzi, nisam imaa..
 

DeletedUser

Guest
beky ako ti slonovakura kaze da nesto odigras na kladionici, bolje nemoj, covjek redovno baca sve krive parove... pad ticketa zagarantiran
 
Top