Spam

Mauricio Malaver

New Member
Reaction score
0
Mi nismo trebali nista imati sa DKL. Da smo na vrijeme rijesili nasu unutrasnjost ne bi NM nikad nama dosao iza ledja. Ali nije ni to odlucilo rat, vec nasa neaktivnost. Ali dosta je te price, ovo je zavrseno i to je to. Samo mislim da je glupo igrati ovakvu igri ako ce zavrsiti na ovaj nacin. Moglo je to biti dosta zanimljivije. Ovako je ispalo kao gubljenje vremena...
 

DeletedUser

Guest
Mi nismo trebali nista imati sa DKL. Da smo na vrijeme rijesili nasu unutrasnjost ne bi NM nikad nama dosao iza ledja. Ali nije ni to odlucilo rat, vec nasa neaktivnost. Ali dosta je te price, ovo je zavrseno i to je to. Samo mislim da je glupo igrati ovakvu igri ako ce zavrsiti na ovaj nacin. Moglo je to biti dosta zanimljivije. Ovako je ispalo kao gubljenje vremena...
"da ste " pojedincima su glavni krivci za poraz diplomacija svako igra da ga osvoji na ovakav ili onakav nacin ,, niko nije kriv sto niste cistili svoju pozadinu nego ste pustili da jedno malo pleme napravi svoj bedem nazad i pravi vam probleme ,, i to u jednom ovakvom svijetu gdje je moral aktivan baklja aktivna i mogu se cuda napravit :))
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
"da ste " pojedincima su glavni krivci za poraz diplomacija svako igra da ga osvoji na ovakav ili onakav nacin ,, niko nije kriv sto niste cistili svoju pozadinu nego ste pustili da jedno malo pleme napravi svoj bedem nazad i pravi vam probleme ,, i to u jednom ovakvom svijetu gdje je moral aktivan baklja aktivna i mogu se cuda napravit :))

Deeecko, poostajes naaaporan
 

DeletedUser

Guest
[11/9/2015 6:18:36 PM] Brkovic Admir: halo
[11/9/2015 6:18:47 PM] Brkovic Admir: trebas mi oko skripte jedne haha
[11/9/2015 6:18:56 PM] Bojan Trninic: sta je
[11/9/2015 6:19:19 PM] Brkovic Admir: jel sve ovo kopiram?
:lool:
 

Mauricio Malaver

New Member
Reaction score
0
"da ste " pojedincima su glavni krivci za poraz diplomacija svako igra da ga osvoji na ovakav ili onakav nacin ,, niko nije kriv sto niste cistili svoju pozadinu nego ste pustili da jedno malo pleme napravi svoj bedem nazad i pravi vam probleme ,, i to u jednom ovakvom svijetu gdje je moral aktivan baklja aktivna i mogu se cuda napravit :))

Opet kazem kada sve saberes i oduzmes nije bilo ni do koga drugog osim nas. Sav pritisak je bio na desetak igraca koji su se patili a ostali kulirali. U takvim situacijama obicno dodje do preloma i nema nazad. I ja sam shvatio neke stvari, previse sam visio na netu kao kakav ovisnik. Ima precih stvari u zivotu xD
A ne kontam sto se ti javljas kad nam nisi nikad selo uzeo. Da se javi atila ili haos ja bi ljudima cestitao jer su zasluzili pohvale, ali ti si ratovao sa DKL. Ako cemo realno meni u sredi niko nije bio tolika prijetnja. Totalno su slabe bile akcije i sve sam lagano rjesavao. Malo me winetu napatio i to je to. Mada ni on nije sjekao plemice nikad...
Vas je bilo dosta pa vam je sreca bila kada ode neki igrac preda vam sela i dodatno vas ojaca. Ja sam svaki racun pokusao da zadrzim. Ali moram biti iskren ovog bog i batinu su svi zvali bot i botina jer su mu padala sela bez ikakvih njegovih pokusaja, a on je bio uporan i spajao se i tako odrzavao racun na velikom nivou. Stvarno ce biti zalosno ako taj racun bude prvi na kraju xP
Nema se smisla prepirat pobjeda je pobjeda i da zavrsimo tu temu...
 

DeletedUser

Guest
a ti meni jesi :confused: i ko ce ti napravit problem kad je pleme pravljeno kako je pravljeno preko vanjskog foruma :festa:
 
Top