Spam

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Jaoo šta ste gluposti valjali ovih dana kad me nema :zid:

Ni prvi ni zadnji svijet, da se završava diplomacijama i izdaje vamo tamo, okretanje kako vjetar puše, Osvajanje pod svaku cijenu pa makar 12 plemena skupa završavalo itd itd..

to je hr server i takav je kakav je.. Bilo ih čak i lošijih..
Teško da će ni bit boljih svijetova više ovdje.. LP :pivo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
A ti kako znas sta se desavalo na 21.?

ne treba 4 fakulteta završit da bi se vidjelo šta je i kako je :andjeo:
Al nije vrijedno ni priče ni spominjanja, tako je kako je :D bravo za osvajanje i samo naprijed :pivo:

Sve je to igra i sve dopušteno, svako igra na način kako želi i zna.. Tako i pleme igra kako igra..
Ko je kriv ko nije, ispali ste bolji i "pametnije" odrađeno i osvajanje je..

Sad može svako pisat, spijuni vamo spijuni tamo, izdaja ovo ono al dzabe,..
Samo za DKL će pamtit ljudi i nisu ispali baš fini, a ostalo je okej.. i Seljaci i NM htijeli logično DKL uz sebe i na lakši način završavat.. :love:
 

DeletedUser

Guest
al si me spustio :love: idi spijo bizi jel te nije sramota se pojavit ovde :eek:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Opet kazem kada sve saberes i oduzmes nije bilo ni do koga drugog osim nas. Sav pritisak je bio na desetak igraca koji su se patili a ostali kulirali. U takvim situacijama obicno dodje do preloma i nema nazad. I ja sam shvatio neke stvari, previse sam visio na netu kao kakav ovisnik. Ima precih stvari u zivotu xD
A ne kontam sto se ti javljas kad nam nisi nikad selo uzeo. Da se javi atila ili haos ja bi ljudima cestitao jer su zasluzili pohvale, ali ti si ratovao sa DKL. Ako cemo realno meni u sredi niko nije bio tolika prijetnja. Totalno su slabe bile akcije i sve sam lagano rjesavao. Malo me winetu napatio i to je to. Mada ni on nije sjekao plemice nikad...
Vas je bilo dosta pa vam je sreca bila kada ode neki igrac preda vam sela i dodatno vas ojaca. Ja sam svaki racun pokusao da zadrzim. Ali moram biti iskren ovog bog i batinu su svi zvali bot i botina jer su mu padala sela bez ikakvih njegovih pokusaja, a on je bio uporan i spajao se i tako odrzavao racun na velikom nivou. Stvarno ce biti zalosno ako taj racun bude prvi na kraju xP
Nema se smisla prepirat pobjeda je pobjeda i da zavrsimo tu temu...

a moj dare,slonovakura i vi pojedinci,je vas unisti istina,dosli nesto ovdje pricat vi osvojili,NM bolji ovo ono,pa NM se postavia bolje,al vi niste nista pokazali u ovom svijetu,pa rade dalje od toga ajde i mucite rade a ne pricat price i bajke vase...
mi smo izgubili svijet,vi ste osvojili,barem smo ratovali i tukli se za front dok je DKL jos bio tu,a vi otpocetka govorite kako ste igracine,a u igri vas nema ni za vidjet ... odo jest mandarine vise cu se s njima borit da ih ocistim,nego sta sam se s vama...

a vidim ku*ata stavlja na s22 malo slike od minionsa,sto je od LOBa,da se mozda vidi da je on tamo igra,neces ti zaigrat ni blizu takvog plemena

ja one koji se suprostave na front,i vidim trude se i sve,cjenim,a vi niste ni dosli do front a ovdje nesto pamet drugima solite,mauricio je tata igre za vas...
 
Last edited:

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
Haj ti jedi banana, nemoj mandarina :)
Da su imalo pratio izvjestaje odbrana svojih saplemenika vidio bi da nas je bilo i mene i svakog clana NMa u svakoj akciji.Ali ti si bio prezauzet na forumu uzdizuci sebe i svoje tzv.Seljake.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Haj ti jedi banana, nemoj mandarina :)
Da su imalo pratio izvjestaje odbrana svojih saplemenika vidio bi da nas je bilo i mene i svakog clana NMa u svakoj akciji.Ali ti si bio prezauzet na forumu uzdizuci sebe i svoje tzv.Seljake.

vidao sam stalno iste igrace,tebe nisam nigdje ni vidio,osim ovdje sad na forumu da se pohvalis da ste najjaci :love:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ako je tako od pocetka svijeta,onda smo mi u jedno jutro oborili cijelu tvoju statistiku rata :kokice:

al vidim i na s22 tvoje iskustvo,10k bod,ni milja ofarmana,6 puta pleme promjenjeno.... sve govori,od fronte bolje da dalje ides,valjda do nove godine skupis za plemica s takvim farmanjem
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
a vidim ku*ata stavlja na s22 malo slike od minionsa,sto je od LOBa,

Čuj to minionsi od loba :ludilo:
Nije napisao LOB na profil da ga se povezuje sa tim.. slika ko slika.. Kakve li veze imaju oni sa igricom ovom inače, nit sa plemenom nekim :pivo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
al vidim i na s22 tvoje iskustvo,10k bod,ni milja ofarmana,6 puta pleme promjenjeno.... sve govori,od fronte bolje da dalje ides,valjda do nove godine skupis za plemica s takvim farmanjem

Ma ima još toga neznaš ti pojedinosti neke..
Pokupio bi on rr već da ga nije pojedinac iz CM obranio, točnije Isjekao mu plemiće koji su mu dolazili što se točno vidjelo putem djeljenja naredbi.. U protivnom krenuo bi on već jednom ispočetka ovaj sv :eek:k:

a tek nakon toga što ga spasio od rr onda je noblao ono malo seoce neko i krenuo naprijed.. A za zahvalu pojedincu koji ga spasio,odmah idući dan je prešao u te iste neprijatelje koji bi ga bili noblali da ga nije ovaj spasio..

I logično postao je neprijatelj i CM-u, i tom pojedincu koji ga spašavao tako da je vrlo brzo ovaj požalio šta mu ni pomogao kad vidio iznenađenje odmah idući dan :kokice:

vjerojatno uvidjeli slovenci da on neki frajer isjeko im plemke a sam igrao praktički.. I odmah regrutacija išla.. Samo neznaju vj detalje oko toga..
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
SAmo si ti malo glup.Al hajde ukratko da ti objasnim kad te vec interesuje.Isla su 4. plemica od igraca dagger ili kako se vec zove.Jednog plemica je presjekao Sisavac, jednog ja.Od pocetka sv. smo sisavac i ja u kontaku i pokusavali preci u neko jace pleme ;)
Sisavac uspio otici u CM a ja bio u pregovorima sa Slo.Al to sto ti volis zabadat nos gdje ne treba nije moja stvar.Sagni mi se pa ga zabij i dole ;)

Pohvalno svakako.. :D CM ti sječe plemke, a već idući dan pređeš u neprijatelje :ludilo:
Čovjek te spasi a idući dan za zahvalu postaneš crveni :kokice:

Reko i on sam da požalio što ni sjekao, sam si je kriv za 2 crvena sela u blizini a nisu trebala bit crvena više...

ps. spomenuo samo, šta se odmah uzbudio .. Kad se već priča o tome :ludilo:
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
Haj mi uslikaj chat gdje se pozalio ;)
Covjek mi sam govorio da probam uci u CM ili Slo.Jer necu uspjet.I ja mu javio unaprijed da cu u SLo i covjek mi pozelio srecu i od tad nismo u kontaktu.A ti sad u skokovima..
 
Top