Spam

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
posto ja imam 20 godina onda se imam pravo raspravljat sa tobom.. ok dao si ime spijuna, slikao, poslao volfiju.. al to si napravio jer od tog spijuna nema vise koristi, sto niste odali tko je spijun dok ste svi igrali i dok je bilo " gusto " ?
zato sta ste onda imali koristi od njega eto zasto.. a sad si ga ko pljuvacku bacio kad ti vise ne moze pomoc.

Info je bio javljen prije 2 mjeseca, dok smo svi igrali i dok je bilo gusto.
Slobodno pokušaj još neku taktiku da nas ocrnis, zasad vam ne ide uspješno :kokice:
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
AHAHHAHAAHA sad dobijes informaciju..Eto za sve koji ne znaju ja sam baklava imam 15 godina zivim u Solinu i kladim se da sam na visoj intelektualnoj razini od 70% ljudi koji pisu po forumu.Eto dijete sam i sta sad da napravim da si prepravljam dokumente da budem dostojan pisat s nekim starijim?..I sad to sta sam mladji znaci da ne znam igrat?Daj molim te..Ja nikakav nick nisam ukrao ba servere realno nisam igao na baklavi ali od hr12 igram sa tim orginalnim vlasnikom kad god on stigne na baklavi..I ja nisam birao da se mene zove baklava nego Energic ali rto svi me zovu baklava sta da im ja kazem..I ba server sam igrao da sam bio botina bio sam ali covjek uci dok je ziv..Pisat cu ti na svaki post da si 100 godina stariji na sve cu ti odgovarat ako treba bahato i bezobrazno jer je ovo igra u kojoj se ne mjeri ko ima vise godina nego ko bolje igra..

Prvo, ne moraš se predstavljat, znam ja sve o tebi. Ne želim ali eto, tvoj susjed je moj dual :kokice:
Drugo, polakše malo sa tim pretpostavkama o tvojoj intelektualnoj razini. Jedno je uzdisati tebe a drugo podcjenjivati ostale. Malo si previše dopuštaš, i upravo je o tome riječ kad te prozivam za godine što me dovodi do treće stvari.
Pod treće, nije riječ o tome da ti nemaš pravo govoriti sa drugima, već da se trebaš obračati sa malo više poštovanja jer ovako se samo sramotiš. Ako već nije stvar u godinama, neka onda bude u iskustvu na ovoj igrici.
I četvrto, bahat i bezobrazan? Po mome mišljenju bahati i bezobrazni mogu biti samo oni pojedinci koji imaju polog za takvo što. Ako si igračina, budi takav, shvatit ću. Ako si neiskusan igrač a ka tome još i nezrela osoba, e onda to nikako ne razumijem.
I ja sam nekad znam biti takav ali nisam se nikad raspravljavio sa ljudima koji su stariji od mene ili su igrači koji zaslužuju svako poštovanje. Svađam se samo sa onima koji konstantno provociraju i ničime nisu pokazali da zaslužuju moje poštovanje ili poštovanje drugih.

To je to od mene, došao sam samo spriječiti raznorazne pojedince da prosipaju svoje laži ovdje. Ovaj forum je takvo toksično mjesto. Bolje je igrati u miru nego li se ovdje svađati sa svakakvim ljudima.. jer spama ovdje zasigurno nema. Barem sam se podsjetio zasto nisam ulazio na forum svo ovo vrijeme :)
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;48t4_kkoRZk]https://www.youtube.com/watch?v=48t4_kkoRZk[/video]

hahahah
 
Top