Spam

KingDarius

Member
Reaction score
0
Freya dobila ban pa nemam se s kim svadjati, onaj Haris pise romane o meni kad ja imam ban, ej jest ovo bzvz :(
Loyalisti ajde pisiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :p

ima tamo finih ljudi Mrs.Mexico, Vule Bradonja, Haris22, Smayke i njegovi, a ovo sveeeee cccccccccccccccc

ma tko ce pisat po ovoj vrucini klize prsti sa tipkovnice ;)
 

DeletedUser

Guest
kako god ovo su uveli :)

nista iznenađujuce , a nista se ne spominje fix onih bugova sa lagom servera
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kako god ovo su uveli :)

nista iznenađujuce , a nista se ne spominje fix onih bugova sa lagom servera

ma pokvarili su sve realno. glupost stvarno , glupost, neka ne uvode ovdje, sta bit ce igrac koji tek pocne igrati uz opcije nove i pb pro igrac.. ma daj
 

DeletedUser

Guest
pa vidis da cim sam stavio opis plemena, naljutila se i odma krenula, nije joj to fer hahahahah
de nema veze voli ona mene a volim i ja nju, pa ne mozemo svi biti u savzu, samo sto ona misli da su oni No Mercy pa hoce u jednom danu nas pokupiti

pa nije svjesna koliko je mene tesko restartovati :p
prvo sto mora cistiti kate sa bakljama, onda mora se igrati sa mnom snipanja i prenoblavanja zeznuto je to sa mnom se igrati stvarno haha
barem u tome sam unreal :p

Kolko te je tesko restartovat nisu potrebni komentari vec statistike govore same ;)

Kazes da ja pisem romane izvini kolko se sjecam ti si napisio roman pa sam ja moro na taj roman odgovorit tako da je nasto i drugi roman.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Nije forum odavno aktivniji bio cini mi se :pivo:
Mada se presipa iz supljeg u prazno koliko vidim,opet bolje i to nego da je pustinja :eek:ok:

Ti sto sam ti idol isprazni sanduce ako hoces da ti uopste odgovorim na ove dve poruke koje si poslao :hmm:
 
Top