Spam

Toni

Active Member
Reaction score
11
Sunce vam jebem vaze zareno
Kao prvo dodete tu pljujete po liku sta koji kurac znaten ekad normalno pisat ko ljudi an e ko zivotinje to sto je lik drugaciji il isto ima svoj đir to je njegova stvar i lse pomirite sa tim il ga ignorisite prosto jednostavno
Onda ovo objavljivanje od kuratog slike iz rl alo ba vi momci sto ga komentarisete prvo pogledajte sebe u ogledalo i pometite ispred svoji vrata pa onda pricajte nekom nesto
I kao trece Toni cjeni mte i sve sto sad pljujes po Osmi kad se trebao lik defat na hr21 protiv Loyala niej bilo nesuglasica slao se deff i kruzne hvala lijep pozdrav svima

dobrobit plemena gleda,ne dobrobit sebe ili njega
 

btr07

Member
Reaction score
1
pa neznam,al ovdje si vecinu pokaza,igra si s ljudima selo do sela,prica si s njima stalno,igra neko vrijeme i onda ih izda da tebi bude dobro,vjerovatno bi tako i u rl dao prijatelju noz u leda,samo da tebi bude dobro

Da i ja nešto kažem ovo sve za RL me uopšte ne zanima niti ću se mješati u to.
Što se tiče igrača Teama i to nož u leđa... Ovaj ovdje Osmičević prije na 7 dana napisao je na interni forum šta će se desiti znači javno da svi znaju šta da očekuju. Igrači koji su aktivni preći će u Cice ostali će na noblanje, ne vidim koja tu baš neki nož u leđa svi oni znaju kako su igrali i koliko te da su se molili da igraju aktivno jer većina ih nije ni upućeno u igru i sve njene opcije.
Mislim da bi se trebali složiti ovdje svi sa mnom što se tiče ovoga aktivnost je 80 % dobrog računa na plemenima, sve se da naučiti ali neko neće nijedno ni drugo šta mu uraditi.
Kao da se dosad nikad nije vidjelo noblanje vlastitih igrača, ne vidim tu nešto loše neaktivan si ne znaš vojske nigdje šta hoćeš da se ostavljaju da ih neprijatelji mogu farmati...
Tu nešto pišete na 21. se usralo hoćete rokanje nije vam stalo samo do osvajanja a žalite se čim vam se desi mala poteškoća što ćete teže ući u kontinet a ne ušetati se kao kroz barbare.
Svi vi noblate svoje ostavili vam oni sela neostavili uzeli ih vi jel su pozutjeli ili ne. Zna se neće igrati onaj koji nije za ovoga i to što se vrijeđate uživajte u tome neću da se miješam.

Ako ste igračine kao što ste na priči znati ćete o čemu pričam. Sve u svemu ništa novo uvijek iste gluposti. Jer bi svi da osvoje svijet za dva dana, pa momci neide to tako.
Meni lično ne može niko ništa reći da će me dotaći imam svoj pravac i idem njim.

Igrači Teama pozdrav za vas ostao sam dokle se dalo izdrzati i nije se moglo dalje ovako, greške se ne praštaju milion put


I pozdrav za Cika Paju nikad mu nisam ništa loše rekao niti protivnicima ako ne traže ali Paja necu više ulaziti u to da li si spija ili ne niti me zanima dovoljno je sto "nisi primjetio" deff koji se nalazio kod djure dok si sitao Raleta.

:love:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Da i ja nešto kažem ovo sve za RL me uopšte ne zanima niti ću se mješati u to.
Što se tiče igrača Teama i to nož u leđa... Ovaj ovdje Osmičević prije na 7 dana napisao je na interni forum šta će se desiti znači javno da svi znaju šta da očekuju. Igrači koji su aktivni preći će u Cice ostali će na noblanje, ne vidim koja tu baš neki nož u leđa svi oni znaju kako su igrali i koliko te da su se molili da igraju aktivno jer većina ih nije ni upućeno u igru i sve njene opcije.
Mislim da bi se trebali složiti ovdje svi sa mnom što se tiče ovoga aktivnost je 80 % dobrog računa na plemenima, sve se da naučiti ali neko neće nijedno ni drugo šta mu uraditi.
Kao da se dosad nikad nije vidjelo noblanje vlastitih igrača, ne vidim tu nešto loše neaktivan si ne znaš vojske nigdje šta hoćeš da se ostavljaju da ih neprijatelji mogu farmati...
Tu nešto pišete na 21. se usralo hoćete rokanje nije vam stalo samo do osvajanja a žalite se čim vam se desi mala poteškoća što ćete teže ući u kontinet a ne ušetati se kao kroz barbare.
Svi vi noblate svoje ostavili vam oni sela neostavili uzeli ih vi jel su pozutjeli ili ne. Zna se neće igrati onaj koji nije za ovoga i to što se vrijeđate uživajte u tome neću da se miješam.

Ako ste igračine kao što ste na priči znati ćete o čemu pričam. Sve u svemu ništa novo uvijek iste gluposti. Jer bi svi da osvoje svijet za dva dana, pa momci neide to tako.
Meni lično ne može niko ništa reći da će me dotaći imam svoj pravac i idem njim.

Igrači Teama pozdrav za vas ostao sam dokle se dalo izdrzati i nije se moglo dalje ovako, greške se ne praštaju milion put


I pozdrav za Cika Paju nikad mu nisam ništa loše rekao niti protivnicima ako ne traže ali Paja necu više ulaziti u to da li si spija ili ne niti me zanima dovoljno je sto "nisi primjetio" deff koji se nalazio kod djure dok si sitao Raleta.

:love:

nema nista u noblanje neaktivaca to stoji,al rec covjeku posalji def ovdje ovdje i kad vidis da vise ne moze povuc to ti posaljes plemice,e pa to znaci bit govno
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa jednostavnije mi je pisat kome nije,ovako kome je ima previse :S

Nadji dokaz Toni kome sam napisao salji na front deff i kreno ga noblat, dokaz hocu, kao sto hocu i dokaz da sam opsovao liku mater od 40 godina, samo mi nadjite dokaze za svaku tvrdnju i ok je.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nadji dokaz Toni kome sam napisao salji na front deff i kreno ga noblat, dokaz hocu, kao sto hocu i dokaz da sam opsovao liku mater od 40 godina, samo mi nadjite dokaze za svaku tvrdnju i ok je.

nac cu ja sve dokaze,kad mi ti das dokaz da sam dobio restart od tebe,jer prosto i mene to zanima gdje i kad je to bilo :kokice:
na s17 si mi uzea par sela,to nije nista da si resetira,nego UZEA,svati razliku
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nac cu ja sve dokaze,kad mi ti das dokaz da sam dobio restart od tebe,jer prosto i mene to zanima gdje i kad je to bilo :kokice:
na s17 si mi uzea par sela,to nije nista da si resetira,nego UZEA,svati razliku

Mozda nisam uzeo sva jer sam drugima dao :)
I ja i ti odlicno znamo, da sam ti svaki train sjekao, da nisi bas ni jedan grad uzeo, i da sam odradio BT i da si bez offa ostao, i da sam te poceo katati bas ni jedan grad ti nije ostao da nisam kroz njega prosao, i pusti tu pricu Toni, nadjite mi dokaz kome sam psovao mater, i kome sam napisao posalji deff i kreno ga noblat, samo hocu dokaze za ono sto govorite.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Mozda nisam uzeo sva jer sam drugima dao :)
I ja i ti odlicno znamo, da sam ti svaki train sjekao, da nisi bas ni jedan grad uzeo, i da sam odradio BT i da si bez offa ostao, i da sam te poceo katati bas ni jedan grad ti nije ostao da nisam kroz njega prosao, i pusti tu pricu Toni, nadjite mi dokaz kome sam psovao mater, i kome sam napisao posalji deff i kreno ga noblat, samo hocu dokaze za ono sto govorite.

http://hr.twstats.com/hr17/index.php?page=player&mode=conquers&id=82946

http://hr.twstats.com/hr17/index.php?page=player&mode=conquers&id=115129

Gle,5 sela je tu palo,ne vidim nigdje rr,i nesto me danas oci bole slabo vidim ko je na kraju na restartu zavrsia :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
pajo ti si vaki,naki, uradio si ovo,ono i ono tamo onda kad si bio uradio

nisam mujo ti si uradio ovo pa kad si uradio ono tamo onome sto si onda ono odradio jer si to uradio

nisam ja pajo ti si uradio ono kad je bilo onda onde ..........

nisam mujo ti si vaki naki.......................


Dosadni ste dajte sta konkretno :ludilo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
bas mi je drago sto sam procitao prvu stranicu pa onda preskocio narednih 7 stranica gluposti :festa:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Da i ja nešto kažem ovo sve za RL me uopšte ne zanima niti ću se mješati u to.
Što se tiče igrača Teama i to nož u leđa... Ovaj ovdje Osmičević prije na 7 dana napisao je na interni forum šta će se desiti znači javno da svi znaju šta da očekuju. Igrači koji su aktivni preći će u Cice ostali će na noblanje, ne vidim koja tu baš neki nož u leđa svi oni znaju kako su igrali i koliko te da su se molili da igraju aktivno jer većina ih nije ni upućeno u igru i sve njene opcije.
Mislim da bi se trebali složiti ovdje svi sa mnom što se tiče ovoga aktivnost je 80 % dobrog računa na plemenima, sve se da naučiti ali neko neće nijedno ni drugo šta mu uraditi.
Kao da se dosad nikad nije vidjelo noblanje vlastitih igrača, ne vidim tu nešto loše neaktivan si ne znaš vojske nigdje šta hoćeš da se ostavljaju da ih neprijatelji mogu farmati...
Tu nešto pišete na 21. se usralo hoćete rokanje nije vam stalo samo do osvajanja a žalite se čim vam se desi mala poteškoća što ćete teže ući u kontinet a ne ušetati se kao kroz barbare.
Svi vi noblate svoje ostavili vam oni sela neostavili uzeli ih vi jel su pozutjeli ili ne. Zna se neće igrati onaj koji nije za ovoga i to što se vrijeđate uživajte u tome neću da se miješam.

Ako ste igračine kao što ste na priči znati ćete o čemu pričam. Sve u svemu ništa novo uvijek iste gluposti. Jer bi svi da osvoje svijet za dva dana, pa momci neide to tako.
Meni lično ne može niko ništa reći da će me dotaći imam svoj pravac i idem njim.

Igrači Teama pozdrav za vas ostao sam dokle se dalo izdrzati i nije se moglo dalje ovako, greške se ne praštaju milion put


I pozdrav za Cika Paju nikad mu nisam ništa loše rekao niti protivnicima ako ne traže ali Paja necu više ulaziti u to da li si spija ili ne niti me zanima dovoljno je sto "nisi primjetio" deff koji se nalazio kod djure dok si sitao Raleta.

:love:

aww pustio sam suzu. ;
 
Top