Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Šta da kažem a da budem pametan ? Pokušaj pretraživanja STEFANA ili vam ga čika paju na stranici tipa facebook, nije bila moguća jer je dotični pročitao komentar tipa fazon curice i blokirao dotičnog pjanu da ovaj kojim slučajem ne bi objavio sliku dotičnog čika paje.. De ba iskuliraj se liku, nikad to ne bih uradio, opušteno

De ba kakve slike rl, sto se okreces na to, nadam se da ce ih admini banovati malo ovako redom sve
koliki jadnik moras biti staviti neciju sliku i rugati se, eno na moj profil udjite , gledajte :D

lijep sam sta ces :D

a sad ozbiljno onaj sto je napisao za nos treba oruzani list, jel ti dijete imas kod kuce mater, oca, sestru, brata, nenu kojoj rastu brkovi u godinama je i ostalo? jel se isto tako rugas?
vi niste normalni, pricajte o igrici konkretno a ne za RL se kacati, bolesno i jadno.
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
uuuu osmo je nasao prijatelja,kuratu,samo da te obavijestim kurata ti barem nisi takav bio,
osmo kolko je cinican napravi pleme furajuci se na neki jugoslavenski fazon a godinu dvije prije si psovao ustasku majku mom dualu,a da ne pricam sta si pricao za srbe,bolan ostavi se te retorike iz 90 tih,znam znam iz malog si sela,ali za sve postoji rjesenje,i brate tvoj train na ba10 je izgledao off tri sekunde razmaka plemic 5 sekundi razmaka pa ostalo.jbg morao sam se pravit da ne znam poslat train da naucim i ja to kako ide.Al Bgm ne mogu da vjerujem da ti nekog prozivas spijunom i izdajicom a ti saleta prodas kad je covjek otisao spavat,i to samo jer te noblao na svakom svijetu i to fer i posteno,pa osmo sjecas se gdje god dodjemo i budemo blizu ti se restartujes i odes :(
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Kako god okrenes, idi uz nogu Toni, nisi ti ni malo jak igrac, sve sto imas je aktivnost :)
Pokazao si mi koliko znas i sjeci i backtime i sve :)
Uprkos 500 napada koje si poslao da zafejkas ni jedan jedini grad nisi uzeo bolan dijete drago :)
Dok sam ja tebe citavog ocistio pohvatao ti off (BT) i mogao si samo da gledas kako tones..

suti ba i igraj, i nemoj da se vishe ukljucujes tamo gdje ti nije mjesto, razumijem da vam je u Mostaru lijepo, odete na Most drzite se za rukice, i te fore, ali varali ste i tacka.

:kokice:

svak svog konja hvali...

moj TW stats govori skroz drukcije od tvoga,i taj moj rr na tom svijetu mi nista ne znaci,vise tebe boli sto znaju i ljudi kakav si... vidi se po tome sto se uvijek vracas na istu temu ...
I na svakom svijetu uvijek isto,s restartom svijet zavrsavas uvijek,poznate one spike" neman vrimena,faks ovo ono" ...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
svak svog konja hvali...

moj TW stats govori skroz drukcije od tvoga,i taj moj rr na tom svijetu mi nista ne znaci,vise tebe boli sto znaju i ljudi kakav si...
I na svakom svijetu uvijek isto,s restartom svijet zavrsavas uvijek,poznate one spike" neman vrimena,faks ovo ono" ...

Cuj na svakom serveru spike faks ovo ono, ja tek kreno na faks kako treba de suti ne provaljuj se vishe :D
ma jel Bgt svako zna? :D

De uz nogu Toni, i budi miran :)
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
toni zaboravio si da ga i banuju admini,jer su se svi urotili protiv njega,dusa draga,

da nije admina,igraca,citiram osmu napacenih "ustasa i cetnika" osmo bi osvojio svijet !!!
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
i jos na to dodas da je psovao majku covjeku od 40 godina radi toga jer je izgubio sve gradove
ma divota od covjeka
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
toni zaboravio si da ga i banuju admini,jer su se svi urotili protiv njega,dusa draga,

da nije admina,igraca,citiram napacenih "ustasa i cetnika" osmo bi osvojio svijet !!!

Ti ces svakako da dobijes ban, niko ne moze reci da sam ja ikad napisao ustase, cetnici, hrvati i slicno, opis mog plemena koje je bilo sve govori, ti jos jednu progovori pa cemo da objavimo par razgovora sa igrice , kako sam te ucio slati train i kako sam ti morao crtati da s kontas neke stvari znaci bolje za tebe da sutis, postao si malo poznat sad ljudima koji citaju vanjski i nemoj da sad ti srusimo karijeru odma na pocetku,

toniiiiii mojjjjj jeste mi slatki ozbiljno, pisite sta zelite, varali ste, Osmicevic nije varao, nije dobio bana ni jednom na vanjskom forumu, jer je naucio da se igra , a vi ce te opet dobiti ban kad admini posjete i procitaju ovo sve :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
oj zaboravio sam i net kompanije koje ga zeznu svaki put :/ joj joj stid da ih bude

ma mislim stvarno,samo mi zao osmicevica jebemu,BAS MU NETA NESTALO KAD SU KRENULI NAPADI,pa nije moga organizirat deff,e te kompanije vrag ih proklea :S
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ma mislim stvarno,samo mi zao osmicevica jebemu,BAS MU NETA NESTALO KAD SU KRENULI NAPADI,pa nije moga organizirat deff,e te kompanije vrag ih proklea :S

hahahahahahahhahahahahaha, ni jedan napad nije bio prije nego sam napisao :)
bas ni jedan , Tonca ajde uz nogu , da si kakav igrac ne bi ti ja spakovao kofere sa servera.
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Pjana ja sam barem glup ali ti si i ruzan i glup :pivo:

Nismo svi lijepi i pametni kao ti i paja :)

Zadnji komentar na vanjskom forumu, neću da se javljam ovdje više, jer malo nešto napišeš odma se javi neki mentol, nekako imam filing bit će bolje bez vanjskog. @Paja, nisam bio i nisam i dalje, šta reći, muka mi je jer si postao idiot, prozivaš mene a ovamo špijuniraš, makar šuti o meni a ovamo igraj kako već igraš... I mislio sam ostaviti dubokouman zadnji komentar ali nešto me prođe inspiracija neće se vrati, odo kupit pljuge, pa se 'probat' vratit na račun, jer me dualli već mrze što sam napustio :/

Pozdrav svima, sretno svima, volimo spidija svi, vozdrica. Ajde odbanujte saleta, nije fer što smo ga furali, jbg al lik u transu nekom bio dobra neka ro.. izgleda :D

Ae zdravo
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahahahahahhahahahahaha, ni jedan napad nije bio prije nego sam napisao :)
bas ni jedan , Tonca ajde uz nogu , da si kakav igrac ne bi ti ja spakovao kofere sa servera.

ma vidim ja koliko je tebe strah cim stalno ponavljas za isti te isti server,da si dignes samopouzdanje ...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ma vidim ja koliko je tebe strah cim stalno ponavljas za isti te isti server,da si dignes samopouzdanje ...

Mene nije strah :)
Sto se mene tice cim se malo priblizimo javno te ja 1vs1 izazovem , neces mi grada uzeti nikako a proci cu kroz tebe :)
Mene nije strah niceg, ko god zeli 1vs1 ako misli da je bolji od mene neka izvoli, jedini jaci igrac iz vaseg plemena od mene je David, i to bi volio da idem s njim se rokati, a vi svi ostali mozete slobodno doci bez beda.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
A tebe uvijek čekam kad napišem neki komentar. Ja sam svoj kont završio, odradio i izašao... Bilo ti je krivo jer me nisi mogao noblat? Tako je i Bole poslao train na mene pa isječen par puta, kad sam mu poslao sliku bilo je što ne ulaziš više, de nemoj da se kucam, a siguran sam da bi bilo i kod tebe tako, a bez daljneg ako ti je krivo radi toga, i što si me mislio noblati, šteta, jer svakako ne bi ti sigurno, prije bi gamma ili neko drugi to uradio, nego ti.

kad sam na vas acc poslo napad odma mi se javio kalle da tvoj acc ne napadam
[4.5.2015. 21:52:27] Kalasnjikov Kalllass: ivek...
[4.5.2015. 21:52:33] Kalasnjikov Kalllass: nemoj napadati ovoga...
[4.5.2015. 21:52:54] Ivek: kog
[4.5.2015. 21:52:58] Kalasnjikov Kalllass: ma ovaj...
[4.5.2015. 21:53:04] Kalasnjikov Kalllass: to nam je spijun...
[4.5.2015. 21:53:04] Kalasnjikov Kalllass: sec
[4.5.2015. 21:53:52] Kalasnjikov Kalllass: Ku*ata Bakica

nakon tog ja nisam vise poslo napada na vas acc jer me je kalle zamolio i briga mene sto je bojan sla kakve trejnove, da bojan nije imo te duale koje je imao nebi ni bio tu gdje je bio zato molim te nemoj da vise pises ista
 
Top