Spam

Toni

Active Member
Reaction score
11
znas kako je zavrsit tesko 7. kad si okruzen crvenim i onda predjes u crvene i budes 7. to je zaboravio napisati :/

katkad je bolje uzet svijet nego imat pamet,ili ne uzet svijet niti imat pamet ovako ko ja :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
bolje izgubit u ratu,nego izdat i izradit ekipu :love:

Nemoj da trazimo komentare kada si priznao poraz :) Nisi pao u ratu, pao si od mene.
Stidi se , napao si jer si znao da imam ban, samo nisi racunao da je na 24h, decko poslao 500+ napada, ali pazi ja dosao, sve odbranio ni jedan grad nije uzeo, i gle stete pojeo te :)

Ali sam kasnije nesto primjetio na rachunu tamo vec kad je pocelo rokanje oko dva, tri ujutro kad se dezuralo kako si zvao neke ortak na rachun pa sam i njih naprasio :)

ne znam sta mi se ti javljas, tu branis cika paju nisi ni upucen u neke stvari i ne mozes neke stvari znati, taj momak ne treba da se javlja da ne bi ja poceo da stavljam slike sa chata koje smo pisali, veze sa vezom nema, a ti uvuci se u rupu iz koje si izasao, i idi razvijaj Iveku rachun ili gdje vec igras, kakva ekipa, dokazali ste vi meni kakva ste ekipa kada ste mi onog poslali da mi se javi na face, pa kad je sa mog rachuna poslao poruku koja glasi (jeb** ti ma***) pa izbrisali pa ja popio ban :) a tvoja ekipa mi sredila, kakva ekipa idi dijete uzhivaj malo sta se ubacujes veze sa vezom nemas ajde uz nogu i ti
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nemoj da trazimo komentare kada si priznao poraz :) Nisi pao u ratu, pao si od mene.
Stidi se , napao si jer si znao da imam ban, samo nisi racunao da je na 24h, decko poslao 500+ napada, ali pazi ja dosao, sve odbranio ni jedan grad nije uzeo, i gle stete pojeo te :)

Ali sam kasnije nesto primjetio na rachunu tamo vec kad je pocelo rokanje oko dva, tri ujutro kad se dezuralo kako si zvao neke ortak na rachun pa sam i njih naprasio :)

ne znam sta mi se ti javljas, tu branis cika paju nisi ni upucen u neke stvari i ne mozes neke stvari znati, taj momak ne treba da se javlja da ne bi ja poceo da stavljam slike sa chata koje smo pisali, veze sa vezom nema, a ti uvuci se u rupu iz koje si izasao, i idi razvijaj Iveku rachun ili gdje vec igras, kakva ekipa, dokazali ste vi meni kakva ste ekipa kada ste mi onog poslali da mi se javi na face, pa kad je sa mog rachuna poslao poruku koja glasi (jeb** ti ma***) pa izbrisali pa ja popio ban :) a tvoja ekipa mi sredila, kakva ekipa idi dijete uzhivaj malo sta se ubacujes veze sa vezom nemas ajde uz nogu i ti

nu tuduma...

ja sam priznao poraz,i sta iman s tim ? izgubia rat,e i ? ti sta izdajes ljude i radis prevare,srami se !
i znas kako ide uvik,svak svog konja hvali,vidim i ti sebe tako,gdje si bio na s18,21 ? nesta s lica zemlje,jel si u tu dosa rekreativno da zeznes ljude ? ajde svoju suplju pricaj negdje druge,a ne ovdje izmisljat nesto, tu tvoju pricu doc trosit pb i zezat ljude nece ni djete od 2 miseca povirovat,i sto sad bi ? krenuli mi na vas kont a ti odjednom odo kod vuleta
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Sta je reci :love:
glup si opet i stalno i iznova i tako svaki dan
Pa jest bilo gotovo,al jbg nek si ti prodao sve sto se prodat moze :D,akhe,kuli,psicki i dida su ostali do kraja,a vjerovatno su i oni mogli preci to ti govori i o njima a i o tebi sve.Idi moli idalje davida da te ubaci u pleme :D,a ako slovenci pocnu pobjedjivat sredicu ti ja ulaz kod kulija nije belaj :D

poz poz :D i vidim da je sale postao idol ovdje,hajd tebi osmo to je od ranije al i kuratoj,znaci nevera !!!
Nikad nisam molio, čak ni Kaleta, a tek ne bih davida, čuj te priče majke ti
ocemoo joss,ocemoo joss :festa:
ne znam ni što sam ovo citirao ali eto neka
kurata javi se covjeku slobodno i pitaj pa onda pricaj u prazno,a mozes i akheu i kuliju,psickom(Onim bitnim ljudima sa hr20) koji nisu prodali dusu za osvajanje svijeta

http://pokit.org/get/?55f68fb3565c6cb3cdf2164abbeb31cd.jpg

http://pokit.org/get/?942e9c4b51507becab956fe974f9b14d.jpg
pa sve je rekao, uredu, meni dovoljno :)

pa gdje ces ku*atu spominjat,taj bi i majku proda samo da si spasi guzicu
Sa tobom ne znam ni što sam u konfliktu, možda što si me prozivao a nikad nisi igrao niti sa mnom niti protiv mene, a to je najviše što ja ovo ne igram 'toliko' kao vi majčini junaci, ali ti i dalje nastavljaš provociranje, smarao si me, prestao, pa opet počeo, gluposti čiste majke mi, koja retardiranost :)
nemoj njega on je bio okruzen crvenima i zavrsio 7 na rangu znas kako je to tesko:D
A tebe uvijek čekam kad napišem neki komentar. Ja sam svoj kont završio, odradio i izašao... Bilo ti je krivo jer me nisi mogao noblat? Tako je i Bole poslao train na mene pa isječen par puta, kad sam mu poslao sliku bilo je što ne ulaziš više, de nemoj da se kucam, a siguran sam da bi bilo i kod tebe tako, a bez daljneg ako ti je krivo radi toga, i što si me mislio noblati, šteta, jer svakako ne bi ti sigurno, prije bi gamma ili neko drugi to uradio, nego ti.

Eh, sad bi ja kao trebao naći i staviti tvoju sliku i komentarisati kao na fazon pazi curice, e jesi slatka ??? Ali što bih to uradio, ne treba mi u životu, niti mi ti trebaš, faktor si koji nema utjecaj na mene tako da ovo što si stavio moju sliku odraz je toga da me mrziš, zašto jednostavno me ne kuliraš onda, tebi dobro meni dobro, priča završena sa hepi endingom :D I još nešto, ja kad sam vidio Ivekovu profilnu smijao sam se par dana kad god se sjetim toga, i koliko god ga mrzio ili nepoštivao ili nešto treće, nisam htio da se ismijavam sa drugima na njegovoj/njegovim slikama, jer takav tip nisam, a ti koliko bio ajmo reći što ti viđam po profilu fensi, toliko si suprotno u glavu poremećen
ajde sta se dzaba nerviras,je** svijet... go*no ostaje go*no to je vaznije
jest ba, bia sam goan ai ni znam sto si toika retard
Idi bre, za ovaj nos treba oruzani list .
Pošto ne znam da li si direktno prozvao mene za ovu sliku što je čika paja objavio, odgovorit ću tako što ću ti reći daj ti nama svoju sliku, pa da tražimo 'nešto' kao tipa lijeva desna trepuša
 
Last edited by a moderator:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nu tuduma...

ja sam priznao poraz,i sta iman s tim ? izgubia rat,e i ? ti sta izdajes ljude i radis prevare,srami se !
i znas kako ide uvik,svak svog konja hvali,vidim i ti sebe tako,gdje si bio na s18,21 ? nesta s lica zemlje,jel si u tu dosa rekreativno da zeznes ljude ? ajde svoju suplju pricaj negdje druge,a ne ovdje izmisljat nesto, tu tvoju pricu doc trosit pb i zezat ljude nece ni djete od 2 miseca povirovat,i sto sad bi ? krenuli mi na vas kont a ti odjednom odo kod vuleta

EKIPA, a sad ti je i David ekipa, sad si skupio muskost da se oglasis na forum a ?
Ti dijete drago poredis igrache Team ( u kojem je Rale spijun, Cika paja spijun ) koji su unakazli pleme jer se off akcija nije mogla sklopiti kako treba znali su gdje tuku i ti usao u SB sad i sad si muskarcina oj djeco draga
poredis dijete drago igrace koji ne znaju realno da igraju sa SB plemenom koje igra godinama pa sta si htio majke ti?

da ostane pa da kupite redom? hahahahahahahahah
sad si mnogo ljut jer smo kod vuleta sta si htio uci na kontinent, tamo slovneci i mace da se tuku vi noblati uzeti kont i lagano zavrsiti server, pa si malo ljut?

cuj sad mu i to smeta pa sta si ocekivao da cu gledati kako noblate sve redom gore one, pa priznaj i treba da priznas, ako zelis mozemo se i na ovom serveru obracunati opet, ali pokusaj da igras sam, jer prosli put trojicu vas na rachunu isprasio pa mogu i sad, u top formi sam

jadan si bolan Toni, nemoj da se javljas, branis Cika Paju, ajde slobodno uvedite ga u SB, niko nije glup da nije povezao neke stvari , i morali ste da toliko varate, a prije toga sjecam se bas komentara Natasa.S nesto o postenju prica a spijuna bruku deffaju moji igraci vashe mozda ne bi doslo do ovoga da ste igrali fer play, ali niste prpa izlgeda, pa sad ovo spajanje jos veca prpa..

i ne znam sto se raspravljam sa tobom ali nemoj ti da pises ti i tvoja ekipa, skupi muskost pa otidji da igras sa slabijim igracima sad si se ti ufuro, i nesto po forumu redom odogovaras , uz nogu Toni i tu da ostanes dok ti ne kazem drugacije.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
EKIPA, a sad ti je i David ekipa, sad si skupio muskost da se oglasis na forum a ?
Ti dijete drago poredis igrache Team ( u kojem je Rale spijun, Cika paja spijun ) koji su unakazli pleme jer se off akcija nije mogla sklopiti kako treba znali su gdje tuku i ti usao u SB sad i sad si muskarcina oj djeco draga
poredis dijete drago igrace koji ne znaju realno da igraju sa SB plemenom koje igra godinama pa sta si htio majke ti?

da ostane pa da kupite redom? hahahahahahahahah
sad si mnogo ljut jer smo kod vuleta sta si htio uci na kontinent, tamo slovneci i mace da se tuku vi noblati uzeti kont i lagano zavrsiti server, pa si malo ljut?

cuj sad mu i to smeta pa sta si ocekivao da cu gledati kako noblate sve redom gore one, pa priznaj i treba da priznas, ako zelis mozemo se i na ovom serveru obracunati opet, ali pokusaj da igras sam, jer prosli put trojicu vas na rachunu isprasio pa mogu i sad, u top formi sam

jadan si bolan Toni, nemoj da se javljas, branis Cika Paju, ajde slobodno uvedite ga u SB, niko nije glup da nije povezao neke stvari , i morali ste da toliko varate, a prije toga sjecam se bas komentara Natasa.S nesto o postenju prica a spijuna bruku deffaju moji igraci vashe mozda ne bi doslo do ovoga da ste igrali fer play, ali niste prpa izlgeda, pa sad ovo spajanje jos veca prpa..

i ne znam sto se raspravljam sa tobom ali nemoj ti da pises ti i tvoja ekipa, skupi muskost pa otidji da igras sa slabijim igracima sad si se ti ufuro, i nesto po forumu redom odogovaras , uz nogu Toni i tu da ostanes dok ti ne kazem drugacije.

znas onu,glupome nemos objasnit da je glup,tako da nema svrhe da ti objasnjavam ista...

http://hr.twstats.com/hr22/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=91685

eto pa prati otkad sam u SB,i na prijasnjim svijetovima ...

i to skupi muskos,pa nije tvoja muskost igrat s slabijima,nego nemas ljude koji su uz tebe,jer vide svi ko si i sta si
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kako god okrenes, idi uz nogu Toni, nisi ti ni malo jak igrac, sve sto imas je aktivnost :)
Pokazao si mi koliko znas i sjeci i backtime i sve :)
Uprkos 500 napada koje si poslao da zafejkas ni jedan jedini grad nisi uzeo bolan dijete drago :)
Dok sam ja tebe citavog ocistio pohvatao ti off (BT) i mogao si samo da gledas kako tones..

suti ba i igraj, i nemoj da se vishe ukljucujes tamo gdje ti nije mjesto, razumijem da vam je u Mostaru lijepo, odete na Most drzite se za rukice, i te fore, ali varali ste i tacka.

:kokice:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Eh, sad bi ja kao trebao naći i staviti tvoju sliku i komentarisati kao na fazon pazi curice, e jesi slatka ??? Ali što bih to uradio, ne treba mi u životu, niti mi ti trebaš, faktor si koji nema utjecaj na mene tako da ovo što si stavio moju sliku odraz je toga da me mrziš, zašto jednostavno me ne kuliraš onda, tebi dobro meni dobro, priča završena sa hepi endingom I još nešto, ja kad sam vidio Ivekovu profilnu smijao sam se par dana kad god se sjetim toga, i koliko god ga mrzio ili nepoštivao ili nešto treće, nisam htio da se ismijavam sa drugima na njegovoj/njegovim slikama, jer takav tip nisam, a ti koliko bio ajmo reći što ti viđam po profilu fensi, toliko si suprotno u glavu poremećen

Šta da kažem a da budem pametan ? Pokušaj pretraživanja STEFANA ili vam ga čika paju na stranici tipa facebook, nije bila moguća jer je dotični pročitao komentar tipa fazon curice i blokirao dotičnog pjanu da ovaj kojim slučajem ne bi objavio sliku dotičnog čika paje.. De ba iskuliraj se liku, nikad to ne bih uradio, opušteno
 
Top