Spam

El Guaje

Member
Reaction score
4
ajde ti igračino daj da vidim ta sela što si pouzimao kad toliko galamiš o tome, nadefao sam se i do kraja svijeta ću samo da gledam kako se kucate i jel ti krivo zbog toga?

volim ja kad takve igračine ko ti puno pričaju, a ništa pametno ne kažu, mnogo si dobar kad se fališ tuđim uspjesima
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ajde ti igračino daj da vidim ta sela što si pouzimao kad toliko galamiš o tome, nadefao sam se i do kraja svijeta ću samo da gledam kako se kucate i jel ti krivo zbog toga?

Ja lično sam mislio da ste vi igrači SB-a mnogo bolji i da ne bi dopustili da ližete šupak slovencima iako su vas već izradili i sa tom izradom otjerali Davida.. Mislim da se David okrenuo u apoteci kad je vidio vaš prelaz i da ste mu vjerovatno svi redom omrzli, jer bolje biti čovjek i obrisat se nego brate mili preći kod slovenaca koji su vas već zajebali i to pošteno vas zajebali....

Igračine poput rube, saleta, i ostalih nekih, nisam vjerovao da su prešli u slovence, i da su oni spali na to, to uraditi ...

Sve i svašta je bilo na ovom svijetu, trebao bi još jedan preokret da još malo začini strasti na svijetu :D

fini ste
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
ajde koliko još ima vas poštenjačina da vas sve saslušam pa da završimo sa tim..
ajde da sačekamo još malo, prerano se neki predaju i prerano se proglasuju pobjednici
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ajde koliko još ima vas poštenjačina da vas sve saslušam pa da završimo sa tim..
ajde da sačekamo još malo, prerano se neki predaju i prerano se proglasuju pobjednici

Samo te napominjemo na tvoje riječi kad se desio zajeb slovenci vs SB ...

Stani iza svojih riječi kao čovjek, a ne kao retard, pa se svađaj po forumu ... Lijepo ti sve pjanke ocrto, jes vidio jesi lud matori
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
čekaj ajmo svi stati iza onoga što smo rekli
prije dva dana mi kažeš odjebi
danas mi kažeš ajde kod nas
zašto tad niste stali iza svojih riječi?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
čekaj ajmo svi stati iza onoga što smo rekli
prije dva dana mi kažeš odjebi
danas mi kažeš ajde kod nas
zašto tad niste stali iza svojih riječi?

A zašto ti nisi stao iza svojih riječi od prije 2 mjeseca ?? Kad si pljuvao ljude, i kad si rekao da ne bi bio takav da daš guzice da bi završio svijet u pobjedničkom plemenu?

Za tvoju informaciju, ja svijet 22 ne igram, igram 23, ali samo komentarišem ono što mislim da treba reći, da se previše praviš fin a baš se sad vidjelo kako 'fini' igrači znaju ga odigrat prljavo, ono fazon tipa inzaghi offside zamka :D
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
čekaj ajmo svi stati iza onoga što smo rekli
prije dva dana mi kažeš odjebi
danas mi kažeš ajde kod nas
zašto tad niste stali iza svojih riječi?

kolege samo oce da kazu, da su slo ispali veci supci nego mi prema vama u nekoj proporciji 40:60 u korist janeza, i da ste presli nama manjim supcima bolje bi bilo :$
 
Top