Spam

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
izvini ako grijesim, ali ti mi ne mozes srati o postenju, ti koji si nam na hr20 bio spijun, ajde malo realno
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
sve normala, ali sta se ovi ex pingvini sad uzdigli, gdje ste bili prije 20 dana?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
izvini ako grijesim, ali ti mi ne mozes srati o postenju, ti koji si nam na hr20 bio spijun, ajde malo realno

Uredno, sve 5. To stoji. Ali zašto prozivaš nas i kažeš da to ti nikad ne bi uradio, i onda uradiš? Pojedeš sam svoje govno ljudino.
Mi to jesmo uradili na hr20, neću se raspravljati oko toga nego ću uvijek reći uredu, jesmo i stojimo iza toga. Posle toga sam odigrao hr22 i hr23 igram trenutno, i to se više nije ponovilo, i čak šta više ljudi mi vjeruju dovoljno da ih neću zajebati, jer i neću. Ja sam išao na to da svijet osvojim i osvojio sam, ne moram više nikad to ostvariti, meni je dovoljno 1 .. Tako da, ti isti koji su mene prozivali postali su isti kao ja ili gori nego ja. Posereš pa pojedeš.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Ja ti kazem da nemas pravo o tome iz tog razloga, vi ste imali ponudu i niste je iskoristili, i znate da je to najveci problem, a ja cu ti reci da ljudi koji stoje iza onoga odavno nisu na ovom serveru pa stvari onda i ne stoje tako kako ti kazes, iskreno sam gori sto pokusavam bilo sta ovdje.. dosao sam sam medju vas 20 i jos se trudim da nesto objasnim :ludilo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Kad se vec proziva acc Belisarius, da se ukljucim.
Koliko je acc Belisarius uzeo sela, pogledaj te tw stats mislim da je 6 ili 7 od pocetka rata sa CM I MC.

A koliko ste vi debilni sama cinjenica govori da niste mogli da probijete taj jug par mjeseci kada smo bili sami.
Cak smo vam uzimali sela u svakoj akciji .
Sada kada ste poceli da pucate po savovima, nasli ste da pricate ko je posten a ko ne .
Mnogi od vas su sada kao neki "pro igraci" a juce ste poceli da igrate plemena i solite nekom pamet.
Jedino sto znate je da spamate i kenjate po forumu.
 

DeletedUser

Guest
Kad se vec proziva acc Belisarius, da se ukljucim.
Koliko je acc Belisarius uzeo sela, pogledaj te tw stats mislim da je 6 ili 7 od pocetka rata sa CM I MC.

A koliko ste vi debilni sama cinjenica govori da niste mogli da probijete taj jug par mjeseci kada smo bili sami.
Cak smo vam uzimali sela u svakoj akciji .
Sada kada ste poceli da pucate po savovima, nasli ste da pricate ko je posten a ko ne .
Mnogi od vas su sada kao neki "pro igraci" a juce ste poceli da igrate plemena i solite nekom pamet.
Jedino sto znate je da spamate i kenjate po forumu.

DIši malo

ajs što volim kad se raspišete po forumu :lool:
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Kad se vec proziva acc Belisarius, da se ukljucim.
Koliko je acc Belisarius uzeo sela, pogledaj te tw stats mislim da je 6 ili 7 od pocetka rata sa CM I MC.

A koliko ste vi debilni sama cinjenica govori da niste mogli da probijete taj jug par mjeseci kada smo bili sami.
Cak smo vam uzimali sela u svakoj akciji .
Sada kada ste poceli da pucate po savovima, nasli ste da pricate ko je posten a ko ne .
Mnogi od vas su sada kao neki "pro igraci" a juce ste poceli da igrate plemena i solite nekom pamet.
Jedino sto znate je da spamate i kenjate po forumu.

Proziva se tvoj duall, jer se pravi pametan i sam sebe pobija, piše da izdajice nisu vrijedne spomena , pa onda sam sebi nije vrijedan spomena. A i ti si sam pisao o poštenju nekih igrača iz CM-a, sam si se pokazao koliko si pošten i ti i ostaci pingvina ili ti ga složne braće. ipak niste tako složni, jer su jedino oni pošteni odustali, a ostale su fukare, Lijep pozdrav i sretno dalje u igri jer očito vam se ne može ukazati šta ste uradili, na kakav način i kakvi ste ljudi. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
čekaj ajmo svi stati iza onoga što smo rekli
prije dva dana mi kažeš odjebi
danas mi kažeš ajde kod nas
zašto tad niste stali iza svojih riječi?

tko je koga tu ODJEBO
Ako je bio dogovor da nema uzimanja igraca(znam da ćete mi nabaciti sta sam uzeo grofa) onda sam se drzao dogovora i opet bi postupio i danas tako,a tako mi rekao i kulijac tu istu vecer,da bi za 48 sati mi rekao prekida se savezništvo(za 15 dana pocinje rat) i uzima par igraca sa sjevera iz pingvina i ja mu rekao ok i sta se desava onda,ne prodje ni dva sata od toga ulaze svi,spajanje(svi osim onih koji imaju karakter,zna se na koha mislim,hanibala.....)
nisu tu krivi slovenci,kulijac je to odradio,odgovor na njegov je jbg vule moram misliti na pleme,ok ako se tako misli na pleme
koliki god kulijac pokazao kakav je covjek to ste i vi pingini jos vise pokazali,prodali dusu vragu samo da spasite dupe,radije cu i izgubiti svijet negi biti kao... jel i tako ova igra na kraju ispada ako se ikada i igrala radi igraca sada definitivno ne sta uradil isa ovim premom,samo se pitamo koliko ce igraca igrati sljedece svjetove
sada mozete dalje krenuti pljuvati po vuletu kako je sve sjebo i prevario:))
 
Top