Spam

salepg

Member
Reaction score
9
Esam reko. Braćatela Huanito dobio ban vrste trajni, metodom Ivek sivice šesnaesterca a kumara Davidela neverue. Pa el moguće. Rekoh žaomije maco više sreće u sledećem kolu. Takoe rođeni sad nači trk tipa brz ka tribini i ispoziraj za špice!

Pocećamo se kumara i ja tog nekog doba kacmo žarili i ništa manje palili tu masu na lokaciji sever nači baš memoria iz redova lepih a Mićatela koma.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Da pozdravim Don juan-a,inace rekordera servera po multi racunima.
Bravo majstore pokazao si kakva si igracina i kakav si covjek,sto se tice premiuma ja priznajem da jesam potrosio ali sam sigurno i ofarmao najvise resursa na serveru za razliku od tebe koji nisi imao ni 10000 ofarmani resa ni 100 trgovina na marketu,multi racuni su cudo pogotovo kad si rekorder u njima i kad imas robove u plemenu da ti salju deff bez obzira hoce li oni biti katani i ruseni.
Zao mi je ovih jadnika iz BRO plemena,bice istrebljeni kao bjeloglavi supovi kod nas :predaja:


Nexuse zar ti nekoga da prozivas o postenju i casti ?
Pa vidjeli smo te na hr18 kad si htio u SB,kako si molio i cvilio pa preko noci otisao u EU igrati,da ni tvoj dual bivsi nije htio garantovati za tebe,sto dovoljno govori o tebi...
Da ne pricam kako si minera htio muvati to jeste Natasa S nick,i kako si mucao i gubio se kad ti je Mico postavljao neka pitanja na skajp konferenciji :predaja:


Pozdrav za osmicevica,nisam znao da me ovoliko cijenis i postujes :)
ps - sredi onu drugu akademiju,vidis da ovih moji ubise u pojam zajebancijom
spidi moja sekretarica posebno :love:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Dobar je osmicevic, blokira me u brzini svjetlosti a na ba10 molio da pisem sa njim :( al sta mail generator cini to nije normalno cak se morala slati jedna probna kruzna u glavno pleme da se testira jer je u akademiji profurala tako glatko da svi salju deff :hahaha: mogao sam ga izvozit na druge svijetove jer ne znam sta da radim od njega :(

/me "sekretarica" zapisivao citavu situaciju do sad :D na kraju ce biti izvjestaj u kratkim crtama :love:

ps. oglas postoji za spidi akademiju svi zainterisovani nek mi se javi jer ne planiram zadrzat osmicevice, bezobrazno mi salju previse deffa :)
 

DeletedUser

Guest
TrollarN Lis 03, 20:09
Sta je osma ne das starom jaranu spidiju deffa smrc:(

Jos me ne volis dull dull

Ja Sam Bio Pro Lis 03, 20:11
Zanimljivo je kako znas da je poslana kruzna :) Multic a :)

TrollarN Lis 03, 20:12
Jes i tesko kruznu poslati, saberi se malo da ne posaljem i tu gdje si sad

Ja Sam Bio Pro Lis 03, 20:13
Zanimljivo je kako si mi poslao poruku, nakon sto sam ja pustio kruznu da je prevara u pitanju. :)

http://prntscr.com/8nc3nk sreca pa vidim tko je sve otvorio. :) a i sreca sto ce te zavrsiti na vanjskom po nacinu kako skupljate deff. :) i sreca pa zelim vam se krvi napiti svima.

block.


Broj jedan, Osmicevic tebe sigurno nije molio da pises sa mnom, pogotov ba 10 svijet.. tako da..
dzaba mi se potpisujes spidi, i nesto spominjes, ja prvo ne znam ni ko si ti, ja prvi put tebe vidim, ne trudi se :).

Drugo akademija treca je napravljena cisto da se pomogne igracima, da se malo pokaze i da upoznamo nove ljude, to sto neko ima multic ti ili onaj drugi ja nisam cak prijavio ni adminima, sto se tice kruznih poruka samo reci svaku cu ti proslijedit cak i forum mogu da podijelim sa tobom decko nije frka nikakva ja imam svoj princip rada, takve kao ti sve na block, mnogo mrzim kad me neko smara porukama, i bilo bi fino da procitas sta si napisao to koga ti vozas to cemo da vidimo kad dodje vrijeme znas, pa ces vidjeti neke stvari i bit ce ti jasnije, to tvoje smijanje i pokusaj da omalovlazavas trecu akademiju i slanje kruzne da se salje deff i ti i tvoj kolega ako je to nacin rada da se skupit deff oke je.. tipa poruke kada sam poslao kruznu:

xxxxxx Lis 03, 20:33
e izvini stvarno nadam se da se ne ljutis na mobitelu sam pa sam stvarno mislio da je vodja.. povlacim cim dodje

Ja Sam Bio Pro Lis 03, 20:38
Nikakav problem, opusteno samo povuci .

xxxxxxxxxx Lis 03, 20:42
naravno . z

to nema nikakve veze sto su neki poslali bas nikakve, to mi je samo dalo mnogo ideja da vidis kako cu ja tebe da izvozam, a to ces da vidis od sutra :D fino odigrano, aplauz ali puno ce ti trebat bolje od ovoga ako zelis da se igras sa mnom takve igre, vjeruj mi..
a osim toga mislio sam da nisi od tog posla , bolje receno SB da nije od tog posla ali eto sve u svemu super je sve sada je moj potez

uzivaj i mojne da mi se obracas i smaras i potpisujes ne znam te.
 

DeletedUser

Guest
i da, to da imas multic ili tvoj drugar ima to stoji i siguran sam 100%, ali necu vas prijaviti ni jednog, ostani mi u punoj formaciji momak :eek:k:

toliko od mene, i ne ljutim se, cak sto vise lijepo odigrano i smisljeno :andjeo: , nisam to ocekivao nikako. :woot:
ali sad krecemo dalje.

lp
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
de bgt malo to skrati, pola 5 je tako da se malo manta od plemena :) sto se tice ba10 ne samo da si molio vec si imao neko bijedno pleme i tamo pa ih levatio a ujedno ste i slali mi deff na nalog gdjkfjsdkfjskdjfkdsjfksdkf a za smaranje i ostalo zar te nije stid pricati o tome :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
de bgt malo to skrati, pola 5 je tako da se malo manta od plemena :) sto se tice ba10 ne samo da si molio vec si imao neko bijedno pleme i tamo pa ih levatio a ujedno ste i slali mi deff na nalog gdjkfjsdkfjskdjfkdsjfksdkf a za smaranje i ostalo zar te nije stid pricati o tome :hahaha:

miran si ti decko, vidim ja da ti sviras ku*cu dzaba tu. :D
ajde idem spavam, ja nemam pojma o cemu ti pricas, stani u red sa Nexusom i kuratom, dzaba me prozivate i smarate, kad me niko od vas ne int.. prvi si me spomeno ja samo odgovaram idem spavam, nije mi zanimljivo ovo sa tobom nikako, kako god pogledam previse si smijesan.
 
Top