Spam

Gomy

Member
Reaction score
0
Cuo sam da Djura ima dobre zidare u gradu :andjeo:

Do jutra cemo da sredimo taj nered ispred,imam ja klanicu sve prebacujemo kod mene... Rokaj mico sve u cevape i mesano :hahaha:

ZIVELA MESARA! :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cuo sam da Djura ima dobre zidare u gradu :andjeo:

Do jutra cemo da sredimo taj nered ispred,imam ja klanicu sve prebacujemo kod mene... Rokaj mico sve u cevape i mesano :hahaha:

ZIVELA MESARA! :pivo:

Kako nekontrolisan komentar,
daj brodica da te nadjem :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Neda se brat Djura :D Stara škola je to. Samo je tražio veniš da može da opere zidove :D
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Zar nije isti Djura htio da napusti pleme shto mu se nije slao deff, ajde usuti vishe :) :kokice:

Reci cu ti jednu stvar iskreno. Na ovom forumu sam cisto da bi pratio tvoje glupe komentare i jos od par ljudi(al ti ubedljivo vodis).

Svaki put me nasmejes iznova : ))

Ovo mi dodje nesto kao dusevni humor :hahaha:


PS: Izvini sto mi je u naravi da moram da bockam ljude... :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Zar nije isti Djura htio da napusti pleme shto mu se nije slao deff, ajde usuti vishe :) :kokice:
Malo da te ispravim :)
Zezali smo te za def, ozbiljno si sve shvatio..
Izasli smo Iz plemena da prenoblamo selo, jer eto ne mozes da napadas clanove svog plemena..
Mozda ste zato i navali sinoc sto eto na kraju I nije lose ispalo :)
I da dodam, ako se kome slao def to smo mi..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Malo da te ispravim :)
Zezali smo te za def, ozbiljno si sve shvatio..
Izasli smo Iz plemena da prenoblamo selo, jer eto ne mozes da napadas clanove svog plemena..
Mozda ste zato i navali sinoc sto eto na kraju I nije lose ispalo :)
I da dodam, ako se kome slao def to smo mi..

Ma nista ja nisam rekao, niti bi spominjao nesto, svako ima pravo da radi sta hoce :)
Niko mene nije zezao :) Jer niti znate tko mi prenosi info, niti mozete da sumnjte na njega, ili da bacate bombe neke :)
Nije se zbog toga islo na tebe, islo je se na gradove koji su dublje u kontinentu.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Reci cu ti jednu stvar iskreno. Na ovom forumu sam cisto da bi pratio tvoje glupe komentare i jos od par ljudi(al ti ubedljivo vodis).

Svaki put me nasmejes iznova : ))

Ovo mi dodje nesto kao dusevni humor :hahaha:


PS: Izvini sto mi je u naravi da moram da bockam ljude... :)

Super barem me pratis, ja iskreno ne znam ni ko si, niti imam namjeru da ja tebe pratim, samo prati :D
 
Top