Spam

Gomy

Member
Reaction score
0
Sad je vec pocelo da bude toplije.
Na pocetku su bile sapunice,sad je vec krenulo malo vredjanje.
Zna se i kako se zavrsava gasenjem racuna ili bezanjem sa acc-a,radi obaveza i raznih gluposti,a tad ce biti i vise vredjanja...


Konstantno citam izgovore:
- Nas igrac vam je poslao deff(uvauuuu zamisli jedan igrac je poslao deff,zato sto se naljutio na vodju i uvideo neke stvari). Pa taj deff nebi zaustavio cetvrtinu nuke,a ne onolike nuke sto ste bacili.
- Gde vam je deff? Znaci poklan
- Gde vam je off? Znaci poklan
- Gde su vam vodje u teskim trenutcima? Znaci nemaju internet

Mogu da nabrajam jos milion razloga,al ne vredi...
Ili ostanes u igri i pokazes ko si ili jednostavno pobegnes sa servera i opet pokazes ko si :eek:k:


Kukavica,nisam znao da si takva kukavica....
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kao sto je Mazo napisao, toliko su nam igrachi neaktivni , i ne znaju da su u skajp grupu ubacivali neke vashe igrace i to sve govori tako da..
ne poredite igrache koji igraju 15 dana zajedno, i prvi im je server, i vas koji godinama igrate i uz to morate igrate prljavo, morali ste srediti savez sa slovencima da bi se okrenuli prema dole, de sutite molim vas :D

a jos kad procitam IVEK nesto komentarisao.. znaci vrh..
http://prntscr.com/91lmd8

Nashao ja sebi nove gradove trn trn
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/91lvdo

http://prntscr.com/91lw5n

cek.... cek....

AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHH

nemoj Mazo hahahahahahahah
evo neka Mazo kazhe :)
Bio je u plemenu napustio je i sve to :)

Reci Mazo jel Osmicevic nagovarao prvo one koji su odustali, cak i kad si mi dao sitt ja spasio gradove i htio te nagovarati, ali samo reci jesam li ikog izbacio tek onako da ga noblam jer sam gladan gradova ili je bio dokaz za svakoga i jel iko izbacen a da se borio da smo ga izradili

znaci koliko sam pisao kruzne i nagovarao igrache da budu aktivni da se spajaju i sve to znaci i ne moze mi niko reci nista ba, to sto je odluceno da ce se svesti na samo jedno pleme aktivno to je jer su neki jaci igraci insistriali da se uradi ili ce napustiti i to znaci nije do mene nesto pisete ja nemam neta ovo ono otisao de ba kome god je trebala pomoc ja sam pomogao samo sto ne mozes igrat sa igrachima koji ne zele da rade i desava se to sto se desava prvo onaj stranac pa covjek napada kolegu iz plemena haha ne mozes mu objasnitit samo sreca sto je posjeta majke mi haha
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
ma brate nek pricaju sta hoce.. sad ispade ja pobjegao al jbg dok neko slicno ne dozivi da se trudis toliko za pleme i razocaraju te pojedini onda ce tek svatiti zasto sam otisao :)

a za noblanje nije niko izbacen jer mu je deff na fronti i da smo ga kao zajebali.. svako ko je izbacen i prenoblan to je zbog aktivnosti ili ne postivanja naredjenja.. kao u svakom normalnom plemenu..

a i msm kome se mi moramo pravdat... jbt skupljate spiune i slavite pobjedu hahaha mkm smijesno.. al eto ostaju Cica mace i svim srcem navijam za njih ..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ma brate nek pricaju sta hoce.. sad ispade ja pobjegao al jbg dok neko slicno ne dozivi da se trudis toliko za pleme i razocaraju te pojedini onda ce tek svatiti zasto sam otisao :)

a za noblanje nije niko izbacen jer mu je deff na fronti i da smo ga kao zajebali.. svako ko je izbacen i prenoblan to je zbog aktivnosti ili ne postivanja naredjenja.. kao u svakom normalnom plemenu..

a i msm kome se mi moramo pravdat... jbt skupljate spiune i slavite pobjedu hahaha mkm smijesno.. al eto ostaju Cica mace i svim srcem navijam za njih ..

Ma logicno da nema haha samo mi smijesno, jer niko nije svjestan koliko smo ja , ti, nermin slali poruke , na skajpu pisali, i sta ja treba da radim sa likom koji u podne ustane i udje na rachun a ne da mi ni sitta :S a na fronti je..

ja pisem igracu koji je dole u pola plemena na mapi da posalje gotov pa sav deff tad je imao 3k 3k
on salje 200 koplja 200 maca kaze moram i sebe branit..

i tu nema igre logicno, i niko nije pobjegao ja ne bjezim logicno, ali previse previse pricate gluposti..
ni Mazo nije pobjegao ja njega shvatam i ja bih otisao ali bas necu sto ce biti pobjegao

jer Mazo kada je otisao Ivek pisao nekim igrachina na skajp da se ubaci u nasu grupu i ovaj ubaci i sta tu vise reci znaci to su djeca koja ne prati ko je neprijatelj nisu ni pogledali ko je crven niti shta nego tu su da smetaju

tako da niko nije pobjegao Mazo je otisao..

i de Mazo ne salji vise te slike tamo po skajpu :p od njihovog foruma i skajp grupe hahaha znam da imas haha
 

Pire

Member
Reaction score
2
previse negativnosti ovdje brate...al za ubit 10 min vremena...moze. Ovi iz Ilijasa zivnite...nekad je citavo selo igralo sad samo Trawa jos spama i jos par :festa::kokice:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
previse negativnosti ovdje brate...al za ubit 10 min vremena...moze. Ovi iz Ilijasa zivnite...nekad je citavo selo igralo sad samo Trawa jos spama i jos par :festa::kokice:

nije selo, vec velesila :p
 
Top