Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
E Spidi, brate moj, neki ljudi nikad nece nauciti druziti se sa neprijateljem, zabaviti se, i ne prelaziti granicu ljudske tolerancije, definitivno treba zatvroti ove hr servere.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Šase može reći posle jednog ovakvog eventa iz kategorije sporckih lopta je okrugla takoe kakoe.

svima po žuti podijelit, i rahat, sledeća greška svlačionica, ne može se više ovako što jes jes
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kako volim kad ovako uvece sjednem, gledam sta cu noblati, razmisljam , zapalim jednu dvije, pa se neka rodica javi na chat od nekog jarana, pa mi tipkamo pa ja zamisljam nasu buducnost.. eh sta je reci zivot :kokice:
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
do neki dan pricas da zivimo zivot druzimo se ovo je sve samo igra na netu, a sad blejis dvije noci i javljas se tu na forumu, pobijas sam sebe
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
do neki dan pricas da zivimo zivot druzimo se ovo je sve samo igra na netu, a sad blejis dvije noci i javljas se tu na forumu, pobijas sam sebe


Deset sati opet nije niko tu :S
Awwww, kad ne znas zasto to pisem, onda nemoj ni da komentarises, odi spavati.
i btw spremao sam ispite hahahah inace bi spavao
 

DEMON KILER

New Member
Reaction score
0
26.11.15, 21:20 #69
Marija Terezija Marija Terezija nije na vezi


Marija Terezija avatar Datum ulaska
Nov 2012
Lokacija
Luxembourg
Komentara
81
Osnovno
Nije stvqr u osvajanju svijeta, nego u prljavoj igri. Slovencima to nije prvi put, imam slicno, mozda jos i gore iskustvo s njima sa sv14 (koga zanima o cemu se radi neka pogleda statistiku racuna bodeaux http://hr.twstats.com/hr14/index.php...ayer&id=105456 )
A to sto neki pricaju ovo je igra, sve je dozvoljeno, ne pamte se ovakve stvari, nego se pamti ko je osvojio svijet... Ja mislim da je bas suprotno. Najbolji dokaz za to je da svi znamo barem po jednog igraca koji nikad nije osvojio svijet, a stekao je, recimo, veliku popularnost na ovom i na nekim bivsim serverima.


Samo da objasnim ovo,pa da neko ne bude opet žrtveno janje...
Ako dobro pogledate statistiku vidjet čete,kad je server več bio gotov i kad je taj račun nedozvoljeno počeo uzimati barbare i tad ga se izbacilo nakon nekoliko opomena,da je to zabranjeno u toj fazi.
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Ako jos bolje pogledate statistiku plemena SLO , vidjecete da je samo nama , izgleda, bilo zabranjeno noblanje barbara.
 
Top