Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
doso nako da vidim sta ima i vidim spije me prozivaju ionako ne igram vise i ne planiram vise igrat, nexuse i pjano vidim dobili ste kik iz plemena i idete na rr "sve se vraca, sve se placa"

ali ovo je najjace od svega, da se raspita hahahaha :zid:

vidim nemas srama uopste
evo sad cu napisat cijelu istinu zasto mene pjana i nexus ne vole:D
sve je pocelo na hr20 kad su OTP i SPN ratovali za kontinent i doticni dvojac bio u OTPu i kad su vidjeli da gube rat poceli spijunirat za SPN i kad bi ih na kraju pleme SPN zadefalo i ovi bi presli u to pleme i tu je vise-manje bila zapečaćena sudbina OTP plemena i SPN na kraju uzeo kontinent....

Kad je na posljetku RB objavio rat plemenu SPN nexus moj i pjana vidjeli da ce SPN pasti i oni poceli spijunirat za pleme RB i kad je SPN napravio akciju na 100ku oni dojavili kalletu HT i sela na koja idu, kad bi se na kraju zakucali i ubili moral igracima koji bili u SPN i onda lijepo strpljivo cekali trenutak kad ste bili sigurni da SPN nece vise pruziti otpor i hladno presli u RB i deri po bivsiim suplemenicima, ti bi sve dao da bude u pobjednickom plemenu i sto je najgore kurcis se nest tu ko da si bog i batina, a na kraju svi znamo tko si i sta si.....da ne duljim, dobili ste sto ste zasluzili na ovom svijetu

evo sad vidite kako je to, kakav je to osjecaj.....a ja jedan od rijetkih znao cijelu istinu i kad sam vam pisao da ste spije (na pocetku je bilo iz zajebancije) poceli me da me vrijeđate na skajpu itd.... samo zato sto sam istinu rekao kakvi ste i sto radite
nek tu stoji sada da vide ljudi kakav si ti igrac

uzivajte mi svi :D
voli vas ivek sve cak i tebe osmicevicu :love:

Kao prvo, kad smo bili u otpu trebali smo preći random, znači kad god, jer je otp bio sranje, bez ikakve organizacije, u to vrijeme kad tražiš deffa umjesto da ti neko pošalje barem 300 koplja 50 teške, oni ti šalju po 50 koplja i znači to je bilo neorganizovano pleme i ja tu nisam htio da igram logično, eh sad dalje, mi smo jarane moj dobili ban prvo trajni, pa smo pisali wickedu pa nam je smanjio ban na 7 dana.. Ako hoćeš dokaze i za to ja ću ti lijepo fino sve slikat i datum i vrijeme i kad sam prešao u spn i kad sam dobio ban ..znači posle bana mi ulazimo u spn, i to je čitava priča, nikakve špijunaže nije bilo, možeš pitat falkonera koji je bio vođa u to vrijeme spna, on će ti reći da li smo prenosili ikakve informacije iz otpa u pleme spn... Ili možeš pitat uvaženog gospodina zumbula agu, sa kojim smo dogovarali taj prelaz, sa time da će ti reći da ni jedna informacija nije procurila iz plemena otp od nas.... Za rb se zna, to jeste tako, neću da oko toga vodim raspravu, bravo, JEDAN SI OD RIJETKIH KOJI ZNA CIJELU ISTINU, IZVINI ME MOLIM TE GOSPODINČIĆU LIJEPI I MALI I ZELENI :)

Eh sad, pazi ovo, ajmo malo na hr22, samo sam čuo da ti kao veliki igrač i jedan jedini IVEK NEPRIKOSNOVENI, si se mučio sa barbarskim selom na početku ovog svijeta ili ti ga tvoje prvo noblanje sosi-jevog sela ili ti ga barbara, sa JEDNIM PLEMIĆEM.. Pa jel te stid ? Pošto bi mene bilo.. Mene je makar onaj ded@ isjekao, ali sam išao TRAINOM na selo da ga logično tipa noblam.

O VELIKI IGRAČU, PROSVIJETLI NAS TOM SVOJOM IGROM, I PIŠAM TI SE NA TE TVOJE GARANCIJE KOJE SI DOBIO ZA ULAZAK KOD DAVIDA (RESPECT)

eto to je to, i čuo sam da si smaro ljude u plemenu, noblat ću ovo noblat ću ono, a jedva barbara nobla hahahhahahahhahahhahahahahhahahahhahahhahahah

I ja tebe mrzim ne zbog toga što si ti mene prozivao špiju već te mrzim jer mrzim tvoj lik i tvoje postojanje na ovom serveru, od kako sam ja došao tu, ne mogu te brate mili, i čim imam neku šansu ja ću se malo dohvatiti tebe, to jeste, malo te se sjetiti. Lijep pozdrav o veliki igraču
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja sam davno rekao za Iveka, okej ja jesam govno u svoju ruku, ali barem govno koje zna da igra i to odlicno zna da igra ;)

A sta reci o Iveku, znaci emotivna curica, eto sta je Ivek, kako sma dosao na ove server on je tu znaci igrac tipa.

Toni <3
Trawka <3 ( nista licno , primjer :pivo: )

I hajde mene smorilo vishe, vidim nema lika nigdje raspitam se ja malo bolje i gledam Ivek duall igra, na jednom svijetu, na drugom, na trecem znaci samo dualle.. i kad SB dolazi, Ivek znaci igra sa svojim nickom, on je postao predstavnik SB na forumu :)

Posto sam dobar sa dosta igracha iz SB, i zelim da ovaj svijet odigram sa plemenom u kojem sam, znaci bez spijunaze i bez izdaje, ali kad tvoji igraci za tebe kazu da si degen to je dno dna..

I znaci ti si decko usao na vanjski forum i mene si poceo prvi prozivati nesto ti sekretarica SB plemena, pa da si vrijedio kao igrac ne bi ti dopustili da brises rachun ili da dajes gradove, nego si dijete niko i nista, kada sam sittao onaj rachun iz Ilijasa i pravili ste akciju sve pet, ocisceno David je imao nuku citavu vjerovatno prvi na serveru, a i SB je imao najvise offa u to vrijeme, svi tajmirali napad kako treba znaci brate pro odigrali ljudi 100 ms sve razmak, ubaceni offovi znaci da se navlazis..

i ajde cik pogodite ko je ofulao dvije sekunde :D


Znaci nemoj ti ba nikog prozivati spijun ovo ono, ti si Ivek veliki pobacaj ove igrice, ti i tvoje rucke, ja kad to vidim znaci ja moram na hemo terapiju i ti nemoj nikog da prozivas.
 

rale

New Member
Reaction score
0
HAHHHAAHHHH pjana prodana dusa hr20 i opet nubina ostao,prije neki dan proziva bobicu i vuleta i govori svakakve gadosti i stavlja slike onakve i onda se ogradjuje,ha ha i on nekom nesto prica.

A Hosmo brate prije neki dan si molio pingvine opet daa te prime jos si im i informacije davao pa onda si i svoje vjerne igrace htio povuc u pingvine,pa onda malo blatio vuleta a onda kasnije se opet ulizivao tom istom vuletu i ekipi.HHAHHAHAHA I dalje si smjesno dijete ko i prije.Kaze dobar saa vise igraca iz sb,hahaha a svi ga redom furaju,ljudi ako hocete da istrenirate zajebavanje slobodno probajte na hosmi,nema vece naivcine od njeg. :D

Al najsmijesnije prvo lizaao davidu guzicu mjesec dana da udje u SB pa sad opet lizao dupe vodji pingvina i opet brate moj nista od ulaza i ovakvi pingvini pa i da su 10 puta slabiji ne bi te primili u pleme da si zadnji igrac na planeti,jbg nubine se ne primaju u pleme.

To se zove ekipa,to je nesto sto ti nikad neces skontat sta je,al te volim brate sto jest jest,evo cetvrti svijet da sam te zaje*ao i opet neces uzet svijet,mozes izdavat slovence pingvinima kolko hoces,al slovenci uzimaju ovaj svijet .Spartanac moj najsladji.

Hosmic vidimo se do sljedeceg puta :* ...
 
Last edited:

rale

New Member
Reaction score
0
Et vidices :D,info iz prve ruke :D,imaju janezi ljude svuda.Sa tim da ce preci odabrani iz cica maca kod janeza i tjt dok rijese pingvine.
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
HAHHHAAHHHH pjana prodana dusa hr20 i opet nubina ostao,prije neki dan proziva bobicu i vuleta i govori svakakve gadosti i stavlja slike onakve i onda se ogradjuje,ha ha i on nekom nesto prica.

Ma jeste jeste, ne znam samo što si Banned, rale vojvodo, ljudino
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Znaci kad neko nije upucen i on se neshto javlja, ja do sad nisam znao da on postoji haha
i on se javlja znaci spijun lvl 69 ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Dino :andjeo: de riješi sa wickedom oko ovih postavki ba za 23, pa šta nam ovo sprema ccc
 
Top