Spam

DeletedUser

Guest
tebe franceticu treba stavit u kalendar kao svetca kako vidim , nista ti nisi sve je neko drugi sa tvog racuna :p
 

DeletedUser

Guest
kakav ludjak francetic a mogao bih se zakleti da sam vidio negdje sliku kako zokora smara atilu da predje kod njega
 

DeletedUser

Guest
Hajd se glupane skontaj sta je francetic napisao a sta si ti napisao, hajde de glupane glupi probaj jos jednom :D


Ps. opet dobi bodova radi panja :(


ahhahah ja jesi ti smijesan :D svaki tvojj komentar me nasmije :D svaka ti cast kad imas volju da svaki dan udjes i tako nasmijavas ljude na forumu :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Hajd se glupane skontaj sta je francetic napisao a sta si ti napisao, hajde de glupane glupi probaj jos jednom :D


Ps. opet dobi bodova radi panja :(

e moj vedade svaki put ti radi sebe dobiješ bodove hahahaaha skontaj ko je panjina hahaahaa tata si im svima
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Pa gdje su te poruke? Evo osramotite me ovdje javno, objavite te poruke!
Slobodno imate moje dopuštenje objavit bilo koju poruku s bilo kojeg medija.
Ne postoje takve poruke a znaš zašto?
Znaš kurac.

kralj atili sma jedino ja pisao na pocetku servera i to sam ga ismijavao tak oda beze francetica napadate niko ga niej vrbovo sa francetic acc
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
E joooj meni eto tesko padne ban, imaju svjedoci dodjem mi furka dodjem na forum sa namjerom da pokupim ban na par dana :D

nije niko reko da ti je to tesko hahahahahaha nego da si ti ta panjina otac si im svima matere mi hahaha
 

francetic

Member
Reaction score
15
kakav ludjak francetic a mogao bih se zakleti da sam vidio negdje sliku kako zokora smara atilu da predje kod njega

Pa kakve veze imam ja sa zokorom?
Ovdje svi poznaju nekog i rado bi igrali skupa ali to ne znači da ja imam išta s tim.
Ne poznam igrača Kralj Attila i nisam imao (osobno) nikakve kontakte s njim.
 
Top