Spam

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Puno bespotrebne priče i polemike, umjesto što bezveze pričate, organizujte se fino, raspodijelite deff, jer ipak je ovo svijet sa hramom i paladinom sa predmetom, em uz sve to i jako je spor...može se lijepo igrati ako imate volje, a ne na prvu kukati, sad vama crnci krivi što su regrutovali par igrača psihe isto kao da amateri nisu to uradili, dajte ljudi, manite se šupljaka...

Benjo ti bi trebao da znaš da je sve ovo što se dešava sastavni dio igre.

brate ja znam da je sastavni dio i takvog ga i prihvatam,meni je sve normala tu :D lijepo igrate,na kartu na koju možete,prolazi vam svaka čast to je to :D mi ćemo se trudit i eto
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Puno bespotrebne priče i polemike, umjesto što bezveze pričate, organizujte se fino, raspodijelite deff, jer ipak je ovo svijet sa hramom i paladinom sa predmetom, em uz sve to i jako je spor...može se lijepo igrati ako imate volje, a ne na prvu kukati, sad vama crnci krivi što su regrutovali par igrača psihe isto kao da amateri nisu to uradili, dajte ljudi, manite se šupljaka...

Benjo ti bi trebao da znaš da je sve ovo što se dešava sastavni dio igre.

E moj ti., ili ne gledaš šta se dešava :D ili samo glumiš da neznaš..
Pa cijeli svijet je na strani Crnaca.. a još i regrutirat sve redom..

Par igrača? pa uzeli sve koji znaju nešto od PSIHE.. a i ono šta ubacili u DKL je isto vaše, ionako su sa vama svo vrijeme..
Al kad pametni toliko i kad je lako igrat ovako što ne izađeš i ti i rokaš protiv Crnaca i cijelog svijeta ostaloga.. To je laganini hram, deff i bla bla bla :hahaha:

sad pametni se prave, a da njima to uradili na taj način već bi se svi kolektivno pogasili, i prozivali svuda gdje je moguće :hahaha: al onako realno tako bi bilo... Nebi ovi vaši uopče igrali.. da su u ovom omjeru kao šta sad Amateri igraju.. LP.
 

faree

Active Member
Reaction score
55
E moj ti., ili ne gledaš šta se dešava :D ili samo glumiš da neznaš..
Pa cijeli svijet je na strani Crnaca.. a još i regrutirat sve redom..

Par igrača? pa uzeli sve koji znaju nešto od PSIHE.. a i ono šta ubacili u DKL je isto vaše, ionako su sa vama svo vrijeme..
Al kad pametni toliko i kad je lako igrat ovako što ne izađeš i ti i rokaš protiv Crnaca i cijelog svijeta ostaloga.. To je laganini hram, deff i bla bla bla :hahaha:

sad pametni se prave, a da njima to uradili na taj način već bi se svi kolektivno pogasili, i prozivali svuda gdje je moguće :hahaha: al onako realno tako bi bilo... Nebi ovi vaši uopče igrali.. da su u ovom omjeru kao šta sad Amateri igraju.. LP.

De Bgt šta me hejtaš, nisi takav prije bio...

Ja sam krenuo sa crncima i sa njima ću završiti, nije mi bitno pobjedio ili izgubio, znaš da ne napuštam pleme tek tako, i dokazao sam više puta, bez obzira u koliko lošoj situciji se našao nisam gasio računa ili prelazio neprijatelju...tako da ne možeš me prozivati za to ;)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
De Bgt šta me hejtaš, nisi takav prije bio...

Ja sam krenuo sa crncima i sa njima ću završiti, nije mi bitno pobjedio ili izgubio, znaš da ne napuštam pleme tek tako, i dokazao sam više puta, bez obzira u koliko lošoj situciji se našao nisam gasio računa ili prelazio neprijatelju...tako da ne možeš me prozivati za to ;)

nisam ja ni reko da ti prelaziš.. Nego se kaže samo da se pravite pametni i da kao ne vidite sta radite i kakav je to način igre... a da neko igra tako protiv vas.. Pljuvali bi svaki dan po forumu, i pogasili se već.. Cijelo pleme skupa kolektivno..

Kako je krenulo svest će se svijetovi budući na to da uopče neće biti neprijatelja.. nego da će se skupit ekipa Balkan.. sa igračima sa cijelog balkana.. i svi skupa igrat.. i barbarska noblat samo.. ovo bgmi sve sličnije tom načinu.. :D

Rata nigdje, sva plemena koja su ikakva prijetnja se odmah razjebe sa špijunima i regrutirajući najbolje igrače, i natjecanje ko da pokušava se oborit rekord na najbrze zatvaranje svijeta :hahaha:
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
sramota da glumite tako veliko pleme,a zapravo vecina vas je cista nula,reka bi vam dzo daj da vas ljubim u celo kad nemate obraza
gamma odnosno edo pokaza si kolki si ajdnik tu si prvi na ranku i nastavljas nagovarat igrace da predu k vama i kupujes sela i svasta radis,sramota nisi pokaza nista ode bas nista,kupis tu neke neaktivce glumatas ajde pokupi meni selo
kozina redovno se javlja nasim igracima da sta oni rade u psihi i u amaterima pitaju,pa jel vas sram vise bogati,nema ode vise igre nema nigdi
ostaje 10 ljudi na citav svijet,sranje tesko ste napravili,kolko god vi neki pricali o fati on je tata za vas sve crnjole koje ga ogovarate iza leda jer bar ima respekta nekakvog vi ste cista nula
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
sramota da glumite tako veliko pleme,a zapravo vecina vas je cista nula,reka bi vam dzo daj da vas ljubim u celo kad nemate obraza
gamma odnosno edo pokaza si kolki si ajdnik tu si prvi na ranku i nastavljas nagovarat igrace da predu k vama i kupujes sela i svasta radis,sramota nisi pokaza nista ode bas nista,kupis tu neke neaktivce glumatas ajde pokupi meni selo
kozina redovno se javlja nasim igracima da sta oni rade u psihi i u amaterima pitaju,pa jel vas sram vise bogati,nema ode vise igre nema nigdi
ostaje 10 ljudi na citav svijet,sranje tesko ste napravili,kolko god vi neki pricali o fati on je tata za vas sve crnjole koje ga ogovarate iza leda jer bar ima respekta nekakvog vi ste cista nula

Dzaba price.. kakav si takav si :D nema im pomoći..
Imate vi sastanak spucat, i kolektivno gašenje.. što bi svako pravo pleme napravilo u ovoj situaciji.. jer ovom nema kraja glupostima.. pa jbte da igraju protiv 5 igrača samo.. i dalje bi bar trojicu htijeli regrutirat :love:

eto ga primjer prošli svijet.. gdje je najbolji vođa u ovoj igri za kojeg se zna (David) (i zaslužio opet respekt i sa tim potezom) .. ugasio pleme i napustio igru.. i radi manje gluposti.. Gdje su realno imali šanse za osvajanje da su ostali u punom sastavu, mogli su igrat na obe fronte brze nego bilo koja druga ekipa na ovom serveru..

na sta spade ova igra.. ako se uopče može nazvat igrom :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Jel vas nije sramota pisati,to sto pisete po forumu?
Vecina od vas su ovde odrasli ljudi,i svadjate se,prepucavate,placete i nervirate zbog jedne igrice?
Vredjate ljude o njihovom RL radi njegovih poteza na igrici,imajte malo mozga,okrenite se vaznijim stvarima a ne igrici...
Osvojili ovaj svijet,osvojili onaj,ko da je bitno,za 5 dana kad prestanete igrati plemena sve cete zaboraviti sto se toga tice.
Zato se opustite i koristite plemena u njihovoj punoj namjeni,a to je za ubijanje dosade,upoznavanje novih ljudi i slicno.
Ne shvatajte previse ozbiljno jednu igricu ma kakva god ona bila,jer osim osoba koje upoznate tu,nijedan drugi uspjeh u vezi toga vam nece ostati upamcen.
Meni je takodje ostalo veoma malo vremena na ovoj igrici...
Uzivajte i zivjeli.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
jadan je svjet gdje je Fate top3

a oktopusy bi prodo mater da bude u pobjednickom plemenu
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
u principu nista novo.. sve to već viđeno :D samo upitno u čemu onda ti igrači imaju uživat.. Ako ne ni u borbi za svijet, ratu i tome.. :kokice:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ne smije dekera napast ipak su se upoznali u RL iz istog su grada da mu ovaj nogice polomi hahahaha
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
A kad je iz Psihe prelazio u Amatere sve je bilo OK?
Malo ti je šuplja priča.

ajde poklopite se po ušima :D hahahah
i sta sad osvojili ste svijet, jeeej :hahaha: a onda se možete podjelit na pola i ratovat malo, pošto rata vidjeli niste ovdje.. od kako psihu regrutirali, samo nastavili primat igrače.. a čak i plaćati istima u PB-u da bi prešli hahahaha

samo čemu to onda, šta vam znači osvojit na taj način? o pb nagradi se ne radi toga imate na bacanje ionako..

važno izgleda da piše Crnci osvojili hahahah
 
Top