Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahah sledeci put pa kad si me sreo hahahah
al ti znas moje ime vidis to je bitno ja samo tebe znam kao bum bum debil al nije bitno hajde
de ti i tvoj braca komentarisite malo preslatki ste nabijajte sebi koji koment sta vam fali

ajd mrs
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
hahahahahah sledeci put pa kad si me sreo hahahah
al ti znas moje ime vidis to je bitno ja samo tebe znam kao bum bum debil al nije bitno hajde
de ti i tvoj braca komentarisite malo preslatki ste nabijajte sebi koji koment sta vam fali

ajd mrs

dobro dijete nemoj reci da nisam rekao... ima da te okacim mjesto ponuda u onoj kaladionici...:D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
joj kako ste mi jaki ahhahaha krenem bezveze na jedno selo i dodjete tu tripovat se JAKE IM AKCIJE OVO ONO,da sam na vasem mjestu ne bih smio spomenut jbt hahahahahhhaahahaahhahaha šta vam je ljudi kakva akcija ? jel to vi nazivate akcijom ? joj meni neki crnjak oca mi,akcijom se nazove ono kad vi meni na 3 sela sa 15 offova a ja vam separe rezervišem i zakucam o zid hladno bez emocije :v e moji botovi dzaba vam pbovi oca mi ja cu napravit off opet al vi necete sela uzet jer ste nobovi ahhahaha
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
pa dizite malo racune...covjeku mali moral pa jbg moraju drugi koji imaju problizno bodova kao i vi da vas lupaju...

gamma divim ti se ne bi ni ja pucao na 30%moral.

PA nema očito s' čim ni pucat , jer mu svi čistite sela :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Suti ba sacekat ce te covjek u kladionici hahhhah
Ja cuo da te sipa stavila pod zastitu hahhhahhah


Ja vise i ne idem u kladionicu otkad je rekao da me je vidio, a sinoc sam odma dizao tegove , sad evo kontam 10ak sklekova bacit da budem spreman kad ga vidim hahah
 

francetic

Member
Reaction score
15
i fracneticu ne korisi nesto tako tipa svome caci se obracaj tako, neko ovdje nema cace, vidis meni kad bi tako nesto napisao ja bih te trazio dok te ne bih nasao i isjekao ti porodicno stablo

odo pustit Marlboro, pisaj po sirotinji

Uh, ubio si me ovim postom, sad me strah, klecaju mi koljena.
Probaj mi se obratit kao on i dobit ćeš istu stvar imao ćaću ne imao.
PS.
Ovo je igra ako još niste shvatili, IGRA. Koga boli briga imate li PB, neki imaju drugi nemaju, kome ne odgovara nek si traži drugu igru gdje ne trebaju PB.
Ova igra se zove plemena, pojedinac je ovdje ništa ovo nije real time 1 v 1 strateška igra nego pleme vs pleme.
Tko vam je kriv što ste u šugavom plemenu koje nema plemensku igru nego si sami morate čistit sela.
Crnci su pleme i čiste sela onom kome treba.
Gamma će si sam čistit kad bude trebalo ali o tome koga i tko će čistit je naša stvar, u Amaterima si čistite sami boli nas kiki, Gamma će vas i dalje nublat a mi će mo mu čistit dok god to nama bude odgovaralo.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Franceticu pa ti se meni obrati tako pa cemo dalje da vidimo ne mozes na plemenima govoriti za mater i oca
mozes govoriti nekom da je glupan, retardiran , majmun, seljacina, psovati mu tetku i bla bla bla

ali to za oca i mater ne mozes govoriti u ovom slucaju ti si govorio za oca nekome koliko sam upratio s toga kad vec hoces da zracis tom mudroscu onda bi trebalo da znas, jer previse se ofiras i pametujes samim onim gore postom kad si za Benju govorio hoce paznje ajde decki ono ovo, ispade ti imas ovdje neku svoju armiju i ti si neki Bog, iskuliraj ba liku idi radi sta pametno

joj ti Bum Bum dodji gdje hoces dijete drago boli me kurac za tobom, jel hoces da ti crtam?
ti i tvoje prijetnje udruzi se sa ostalim onim likovima koji su me tukli po njihovoj prici i bla bla bla dosadan si dijete i previse i ti i tvoj BRACA kozinai , ne znam koji je jadniji od vas dva ovako skupa

cuj on ce mene objesti umjesto ponude, ajd objesi mi se od pisu :D
previse ozbiljno ste vi shvatili ovu igricu , rijec previse se ne moze usporediti sa nekim ljudima ovdje

a to ja tebe molio za pleme da jesam, ti si velika igracina ja sam balio da udjem u tvoje pleme i da budem u tvom plemenu ti si najjaci lik kojeg poznajem ovdje :kokice:
 
Top