Spam

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
razmišljajte pozitivno, trebalo je i napraviti 5 plemića pa tek onda noblat.. :)

btw. čestitam igračima sa TW GM, fino :pivo:
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ne znam kakav je on igrac,i ovo sad necu reci za njega...Sad je PB glavni faktor jakog igraca...Realno rudnici ti mogu bit lvl 5 i to samo zbog trznice za kupovinu ressa...Kupujes resse dizes sjediste i kovacnicu,napravis akademiju,tu i tamo napravis kojeg vojnika tako reda radi to kad zaokruzujes broj PB kupis malo ressa i za vojsku...Poosvajas sela okolo i sad si ti igracina rank 1 ovo ono..Pa ako je tako neka vam,svi cemo se maknut sa igre derite PB jbo vas on u dlakavu guzicu..pardon
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jel znate koja je razlika izmedju BA servera i HR servera?
Razlika je : BEOWOLF

Dok sam ja htio gratis selo na ba serveru ma kakav multic !
Ruku na srce bio je govnar od admina ali kod njega multic ne moze proci jebote uvijek me uhvatio, i kad hocu gratis selo, moram naci nekog aktivnog debila ko fol da se spajamo u duall i onda ja njega sjebem, i onda mi deset dana spominje kevu, tetku, rodice i sve sto imam, poslije 10 dana RL prijetnje, i prezivis to sve i imas gratis grad ..

A ovdje na hr serveru, napravis sebi koliko hoces multica i noblas koliko hoces bez da te iko optuzi, e brate volio sam princip od BEO, sjecam se ja mjenjao IP adrese i doslo na red da noblam svoj grad i noblam ja njega kad meni ban, kazem ja pa de mi dokaz, kaze mi lik samo

Postovani noblali ste prazno selo, jos ste pisali susjedima poruke da ne diraju to selo jer ces ti noblati, ovdje je sve jasno, uzivaj.
Znaci covjek poruke pratio i nije ga niko mogao napraviti budalom, a ovdje lik ima 5 gradova svaki uzeo prazan i adminima nista nije sumnjivo, ajde stvarno ovdje se pocinju mnogi preseravati sa multicima.
 
Top