Spam

kozinai

Member
Reaction score
0
Bila jedna akcija, ja se kucao, pa sta, sastavni dio igre. Ali evo vas sniper treci put pokusava uzeti nekog naseg i ne uspjeva, sta je reci ?

amko
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Bila jedna akcija, ja se kucao, pa sta, sastavni dio igre. Ali evo vas sniper treci put pokusava uzeti nekog naseg i ne uspjeva, sta je reci ?

amko

ti se kuca i jos 6 igraca
takoder na dzou gamma i francetic,sto ga proglasili spijom a on nije ni bio nas covjek,pa me zvao da defamo da ste ga izradili
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Ma Djordje nikad nije bio spijun niti ce biti. Sniper je imao pristup tom racunu kako sam cuo.
Nego jesi li aktivan ko u Seljacima na hr21 il si jos gori ?

amko
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ma Djordje nikad nije bio spijun niti ce biti. Sniper je imao pristup tom racunu kako sam cuo.
Nego jesi li aktivan ko u Seljacima na hr21 il si jos gori ?

amko

Nije nitko ima pristup tom racunu,nego nam je djordje pojasnia kako igrate,pa smo ga zastitili

ma jos sam gore,al vidim i dalje mi ide bolje nego vama, barem ne molim za bit pribacen na drugi racun kad te izbace s getrekta kao ti :ludilo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
[video=youtube;dSgHgId0tZc]https://www.youtube.com/watch?v=dSgHgId0tZc[/video]
 

srebrenik995

Member
Reaction score
0
Bila jedna akcija, ja se kucao, pa sta, sastavni dio igre. Ali evo vas sniper treci put pokusava uzeti nekog naseg i ne uspjeva, sta je reci ?

amko

sposoban snajpic vec tri puta pokusava, a vas pet igraca na njega pokusa jednom i ne prodjete i naravno vise i ne pokusavate. strasnoo..
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Bolje je rec u facu nekome,nego iza ledja ogovarat ljude...

Covjek postujem ako je stariji od mene u rl,al u igri ga necu postovat nikad kad hoce tako igrat...
Okrivite dzoa za spijom,krenete na njega,iza*erete ga i onda se vi andjeli
molite amatere za diplomaciju,prigovarate o nama,govorite da cemo ih izradit i sve,sto je s time ? Pricate na forumu da imate spija vamo tamo, i onda pricate i vi o postenju,i sad vas BOLI kad vratimo istom mjerom,ha ? i sad smo odjednom mi govna
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
pjana izradia si vlastito pleme na s20,STO JE S TIME ? i onda mi govna,prelazis u sred rata kod neprijatelja,bjez,sramota,zalosno,no comment,onda pricas kako si osvoji svijet,naravno odma stavia u potpis da si osvojia taj svijet....

I nemas pravo sta pricat o sniperu,momak bar pokusava sam za razliku od vas 6 sta vas je trta ici,zao offa,napucali se pba,a ni milju ofarmali,igracine nema sta
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bolje je rec u facu nekome,nego iza ledja ogovarat ljude...

Covjek postujem ako je stariji od mene u rl,al u igri ga necu postovat nikad kad hoce tako igrat...
Okrivite dzoa za spijom,krenete na njega,iza*erete ga i onda se vi andjeli
molite amatere za diplomaciju,prigovarate o nama,govorite da cemo ih izradit i sve,sto je s time ? Pricate na forumu da imate spija vamo tamo, i onda pricate i vi o postenju,i sad vas BOLI kad vratimo istom mjerom,ha ? i sad smo odjednom mi govna

hehe poyy Toni
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ne, ti si za mene govno jer si nazvao starije ljude i žene govnima! Treba sram da te bude a ti si mi kao poštenjačina od igrača.

Govno si Toni.

Ne govorim ja za sve ljude,nego za vodstvo vase,sto tako vodi,igra prljavo,sad vas boli sta vam vracamo istom mjerom,zar ne ? ajde priznaj necemo te pojest

I zao vam sto ste se skucali na nas 2 puta,ocekivali doc na forum malo se hvalit
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Nije nitko ima pristup tom racunu,nego nam je djordje pojasnia kako igrate,pa smo ga zastitili

ma jos sam gore,al vidim i dalje mi ide bolje nego vama, barem ne molim za bit pribacen na drugi racun kad te izbace s getrekta kao ti :ludilo:

A dobro, mozda sam malo bio prestrog prema Tomi (Getrektu) dok sam ga ucio da igra, pa se uvrijedio.
Da si mi vidio ponuda za dualla nakon toga uhhh, valjda je narod nesto prepoznao u meni hehe
Jel ti puno krivo sto nisi upao u crnce ?

amko
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ne govorim ja za sve ljude,nego za vodstvo vase,sto tako vodi,igra prljavo,sad vas boli sta vam vracamo istom mjerom,zar ne ? ajde priznaj necemo te pojest

I zao vam sto ste se skucali na nas 2 puta,ocekivali doc na forum malo se hvalit

jednom
1. put je kucanje bilo na barbare :lool:
 
Top