Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ja mislim da je samo na vasoj strani hahah :p

To što misliš da podjebavaš, vjeruj, ne podjebavaš. Igrica je takva, a došli smo da se igramo. Meni lično drago što je bilo akcije, sa obje strane, to ako misliš da smo se samo mi kucali, pa nismo, jer očigledno nisi upućen, barem prati statistike po svijetu i po rankovima, poražene protivnike, sigurno me udario neko iz akademije pa i ja imam ODD malo veći od ostalih, a dosta manji od snipera.. Vama svaka čast normalno, ali ako jedna akcija i jedno kucanje govori o snazi tih igrača, ili snazi jednog plemena, mislim da o tome ne treba puno ni pričati. Šta ćeš prozvati jednog gammu koji je bio prvi na hr20, jer se skucao na 10k deffa u ovom periodu igre? I ja mislim ...

Pošto vidim ove ljepotane koji očigledno gledaju samo jednu stranu čitave priče, kao kristijan burazer, za tebe izvoli.

Napadači: Sniper221
Porijeklo: Barbar (504|527) K55

Količina: 0 0 963 0 0 651 0 0 39 70 1 1
Gubici: 0 0 963 0 0 651 0 0 39 70 1 1

@zmajce, za moje bodove i moju vojsku što sam poslao na tebe (ne svu laku) to je bio top5 off na svijetu, tako da, ne prozivaj u globalu :)

Što se tiče svega, svijet upravo postao zanimljiviji, neko je mogao prvi da ode na rr, srećom nije nitko, pa igrajmo se i dalje.

Pošaljite i meni tog pba, da vas stignem malo, da bude još zanimljivije hbg

ehehehehehe
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Zasto se svadjate ajmo piti zajedno :pivo:

Zato što na ovom vanjskom najmanje ima zajebancije, a najviše podjebavanja, čak i od strane mene prvog, prvo ću za sebe reći pa za ostale. Hr22 spam tema i ono top25 najbolji pleme/igrači.. Nigdje statistike rata, nigdje izvještaja, dođe se na forum da se pročita komentar, i da se neko podjebava na osnovu ajmo reći u ovom slučaju, prvih kucanja u prvoj akciji na svijetu... Nebitno je to da li je deff došao od amatera, znači ta priča ne postoji, ovo je prije svega spam, i znaš i sam da i prije, na svakom svijetu, MNOGA ali MNOGA prepucavanja.
Ajmo se po spamu zajebavat, dok ne krene neki ozbiljni rat, zalijepi neki izvještaj, čestitaj pobjedniku iz duela, a ne sramoti protivnika.. šta je kristijan htio uraditi, ocrniti mene i crnce, a uzdignuti snipera u nebo, koji se također kucao plemićima na prosječnog igrača plemena..

Malo uključit mozak, a što se tiče piti, nisam džaba pjana, samo ponesite piva i pravac Kalesija :)
 

shizofrenicar

Member
Reaction score
0
Zato što na ovom vanjskom najmanje ima zajebancije, a najviše podjebavanja, čak i od strane mene prvog, prvo ću za sebe reći pa za ostale. Hr22 spam tema i ono top25 najbolji pleme/igrači.. Nigdje statistike rata, nigdje izvještaja, dođe se na forum da se pročita komentar, i da se neko podjebava na osnovu ajmo reći u ovom slučaju, prvih kucanja u prvoj akciji na svijetu... Nebitno je to da li je deff došao od amatera, znači ta priča ne postoji, ovo je prije svega spam, i znaš i sam da i prije, na svakom svijetu, MNOGA ali MNOGA prepucavanja.
Ajmo se po spamu zajebavat, dok ne krene neki ozbiljni rat, zalijepi neki izvještaj, čestitaj pobjedniku iz duela, a ne sramoti protivnika.. šta je kristijan htio uraditi, ocrniti mene i crnce, a uzdignuti snipera u nebo, koji se također kucao plemićima na prosječnog igrača plemena..

Malo uključit mozak, a što se tiče piti, nisam džaba pjana, samo ponesite piva i pravac Kalesija :)

Ne prica ovdje nitko o prepucavanju,prouči malo prije nego nešto napišeš. Pratim stare komentare,sami sebe uzdižete,pa radite nove akademije,iako svi znamo da ćete i njih poslje noblati,ali evo cilj svega je da niste ni vi nepobjedivi,uz pusta vaša hvaljenja,što vam je pleme Barbari uradilo,i iskreno šokirali su me vaši offovi,kozinai 2. na rangu 500 lake konjice ima,neznam jel gluplji on što pokušava tada noblati(jer trči za rangom,ni prvi ni zadnji) ili vi ostali što ga ohrabrujete pa idete zajedno s njime u akciju,jer bitno je da prvi s 2 sela bude kod vas u plemenu.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
pjana nemoj se ti uvridit al teski si klaun :ludilo:
sniper sa jednim napadom je pobija deffa kolko vi sa svojih 6,tako da ne pricaj gluposti,razmisli malo
i govoris da ti je off bija u top5,svaka cast na tome,al glupo ga zakucat tako i ic na slipo :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pjana nemoj se ti uvridit al teski si klaun :ludilo:
sniper sa jednim napadom je pobija deffa kolko vi sa svojih 6,tako da ne pricaj gluposti,razmisli malo
i govoris da ti je off bija u top5,svaka cast na tome,al glupo ga zakucat tako i ic na slipo :D

de ajde u hljeb sjedi svega ti !!!!!!!!!

Džaba i pričat kad dođe neko osmi sa strane i nešto deseto napiše..
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Krenili smo na akademiju odma al ne iz tog razloga da budemo prvi. Na akademiju smo krenili sa ciljem da noblamo snipera jer je frajer lud za premium bodovima i necemo dozvoliti da pokupi nekog naseg.

Tolko od mene, zivili
 
Last edited:

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Krenili smo na akademiju odma al ne iz tog razloga da budemo prvi. Na akademiju smo krenili sa ciljem da noblamo snipera jer je dobar igrac i to ja znam. Na akademiju smo krenili i prije nego sto je bija top 10, sa ciljem da se rijesimo tog igraca i nista vise.
Kao drugo ovaj kralj kristijan ovdi nesto komentarise a na hr21 ga se noblalo deffom, idi covjece sakerij se i rupu i nemoj provirit nikad vise

Tolko od mene, zivili

Šta čašpri?
 

shizofrenicar

Member
Reaction score
0
Krenili smo na akademiju odma al ne iz tog razloga da budemo prvi. Na akademiju smo krenili sa ciljem da noblamo snipera jer je dobar igrac i to ja znam. Na akademiju smo krenili i prije nego sto je bija top 10, sa ciljem da se rijesimo tog igraca i nista vise.
Kao drugo ovaj kralj kristijan ovdi nesto komentarise a na hr21 ga se noblalo deffom, idi covjece sakerij se i rupu i nemoj provirit nikad vise

Tolko od mene, zivili

To se dogodi kad se troši masovno pb :)
 

kozinai

Member
Reaction score
0
ovaj shizofrenicar mi je smiješan, a još je bilo smješnije kad sam čuo ko stoji iza tog nika :hahaha:

amko
 
Top