Spam

master.ba

Member
Reaction score
0
:kokice:

Shta reci iskreno a ne dobiti ban .. :hahaha:

jbg morao sam postaviti sliku da vise ne zivis u zabludi da si "lijep" ... iskreno razmisljao sam da organizujem neku humanitarnu akciju da ides na korekciju vida jer ocigledno je da imas s vidom problema cim smatras da si ti "lijep" ... i ti si boziji stvor a ne bi skodilo da se sevapim na tebi jer je to ogroman SEVAP ... LP SANDRO
 

DeletedUser

Guest
Sta je ovo neki trend stavljanja svoje profilne...... Dino pokreces nesto novo a
 
Reaction score
0
sta je crnci nehvalite se sto ste uzeli free sela supcine jedne niste mi mogli uzet sela bez informacija nekoga drugog sta bojte se da bi mogo sjec

stvarno ljepo sto ste uradili reci nekome da se prikriju napadi da neznam kad dolazi i sta ide i plus toga da neko makne deff da dobijete free sela supcinski igrate nema sta
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
a kad vi spijunirate i prozivate onda je ok?

sad kad vam se vrati to isto onda se bunite?!
 
Reaction score
0
a kad vi spijunirate i prozivate onda je ok?

sad kad vam se vrati to isto onda se bunite?!

ajd nadi dali sam ja ikad koga spijuniro za nekog svi me smatraju kao postenog zato nejedi govna
ti si mi se smatrao kao posten igrac isto ali isto si dokazao sad da si pokvaren kao i ostali ..
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
to za govna idi pa mami reci!!!

a sto se tice tebe licno,pa ok nisi ti tako igro ali ti ispastas zbog politike vaseg plemena.....

uglavnom sve je to dio plemena :)
 
Top