Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
i onda dođe ovdje, uploaduje tu istu sličicu, tipa vidi, samo mi ta fali sličica da popunim album životinjsko carstvo, na 42 stranici albuma, kad ono normalno, raji se ne sviđa ta fotka, nemaju ovdje isto mišljenje ko familija mu na socijalnim mrežama, počeli ga prozivati, i on uzme ogromnu svetiljku, fazon batmen, samo što nije slijepi miš, odnosno šišmiš oslikan na mračnom nebu grada, nego piše srebrenik995, i tu naravno, super heroj, srebrenik995 ulijeće, sa svojim srebrenik995mobilom pod ručnom na vanjski, odnosno externi forum hrvatskih plemena, na eng. tribalwarsa, i brani svog očajnog frenda, poyy
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
i onda dođe ovdje, uploaduje tu istu sličicu, tipa vidi, samo mi ta fali sličica da popunim album životinjsko carstvo, na 42 stranici albuma, kad ono normalno, raji se ne sviđa ta fotka, nemaju ovdje isto mišljenje ko familija mu na socijalnim mrežama, počeli ga prozivati, i on uzme ogromnu svetiljku, fazon batmen, samo što nije slijepi miš, odnosno šišmiš oslikan na mračnom nebu grada, nego piše srebrenik995, i tu naravno, super heroj, srebrenik995 ulijeće, sa svojim srebrenik995mobilom pod ručnom na vanjski, odnosno externi forum hrvatskih plemena, na eng. tribalwarsa, i brani svog očajnog frenda, poyy

i udera na celicne momke tipa pjana zmayke i cuca ba hahahha
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
i udera na celicne momke tipa pjana zmayke i cuca ba hahahha

ali tu nije kraj
super heroj, srebrenik995, nakon što sa svojim srebrenik995mobilom ulijeće pod ručnom na vanjski forum, ili ti ga u nas na selu poznatiji kao externi forum, da brani svog očajnog prijatelja, on tu postaje očajniji od njeg
baca tu neke komentare, ofira sam sebe, ne zna šta će od života, nafuro neki Dino Osmićević stil, haj što je prvo postavio sliku svoju, pa je uklonio, pa sad još i sa sunčanicama postavio, i to identičnim kao u gospodina Dine Osmićevića, šta ti ga znaš, možda mu je Dino neki rod, Boga pitaj gdje Dino lutao 94-95, a još u ovog kuća pored puta, da se vratimo na priču.
znači baca tu neke komentare, ofira sam sebe, ne zna šta će od života. Međutim, vidi da ovo nisu obični smrtnici tipa Joker, sa Batmena, i tu naravno počinje psovat majke, sestre, rodice, jer vidi da je izgubio bitku, ali kod njeg ostaje ona, izgubio bitku, ali ne i rat. Rat je izgubio čim se prijavio ovu noć na forum da neke komentare ostavlja tu, tipa mangupske..i na kraju baca bijeli peškir, tipa predajem se
 

srebrenik995

Member
Reaction score
0
ma djeco ba mozete samo da mi ga dudlate, vi ste samo sise ne dojeneee. Manite se glupe lafine i mrs na spavanjee... :festa:
 
Top