Spam

DeletedUser

Guest
Svima je jasno da se sinoc zlocin dogodio, dobro mozda ne svima, npr. nije onakvim poput Snipera tj. Adina, al normalnim likovima koji znaju da je ovo igra npr. poput brata Milena je jasno i idemo dalje :D


Igra je da se puca :confused:
 

Fate

Member
Reaction score
0
prvo cu ovdje da spomene fate-a opet,rekao je da mu slobodno izvidimo prvo selo,ja mislio sila selo,kad ono farma jos uvijek na lvl 28, a glavno mu selo,rudnici 30.. Ostala sela farme 15,17,18 hahahah ja ne mogu da vjerujem ali stvarno,kada mi gamma nesto kaze pa eto mogu precutati,ili se sloziti,jer gamma je igracina,ali ti fate molim te nemoj vise da se javljas bilo bi fino..
P.s: Ja se kucao vi se kucali,razlika? Sam sam skucao offa kao vas 5,ali sta je tu je,nema se resa za farme,dizu se rudnici


ahahahah oces ti nekada umeti 3 recenice sastaviti sa nekom logikom ahhahhahahhhajahaha! Btw sta se ja imam poredit sa pb kurvom? Hahahahahaha mali prtinaaaaaaaa setajjjjjj
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ahahahah oces ti nekada umeti 3 recenice sastaviti sa nekom logikom ahhahhahahhhajahaha! Btw sta se ja imam poredit sa pb kurvom? Hahahahahaha mali prtinaaaaaaaa setajjjjjj

rece covjek koji nudi okolo 200-300 pb da mu igraci prepustaju sela.

Ko o cemu, kurva o postenju.

Nadam se da je ovo zadnji put da moram na bilo koji nacin bit na istoj strani sa Adinom.
 

Fate

Member
Reaction score
0
rece covjek koji nudi okolo 200-300 pb da mu igraci prepustaju sela.

Ko o cemu, kurva o postenju.

Nadam se da je ovo zadnji put da moram na bilo koji nacin bit na istoj strani sa Adinom.


Vidis nisam tebe ponudio dacu ti 301 pb zasluzujes ti to
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
LJUDI NIJE RIJEC O fATE VEC O pSIHI I NJIHOVIM kUCANJIMA...

juce sta je gamma uradio,ja bi plakao...:)

ajmo ima li jos ofova u blizini?
 

DeletedUser

Guest
Branitelj: TW Grand Master
Cilj: 005-K55| ELITE (524|517) K55

Količina: 995 1096 0 60 56 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 995 1096 0 60 56 0 0 0 0 0 0 0 0
Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%

Nosivost: 0/78.800
Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 12 na razinu 0
Šteta nanešena katapultima: Rudnik željeza je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 18





evo fate velikog :D silovo te momak :)
 
Reaction score
0
stas crnci prvo zele smanjim moral protivnicima tako da odustanu igrat pa osvoje svijet pa se hvale sa tim zajebano skroz nema sta
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Fate zamolio bi te kao tvoj suigrac u plemenu da se zavuces u misiju rupu i ne izlazis nemas ti sta koga prozivat ovdje prvo preispitaj svoje ponasnaje i svoje postupke pa onda dodi nekom drugom se ismijavat i nekog drugog prozivat LP
 
Top