Spam

francetic

Member
Reaction score
15
kako si neki ljudi daju toliku važnost hahahahahahaha

Auuuuuu, još jedan... Prijatelju imaš 1634 posta a ubij me ako znam išta o tebi, kakav si to trag ostavio ovdje?
Koliko ljudi zna nešto o tebi kad ćuju za tvoj nick?
Ja imam u 6 godina 170 i većina igrača ne bitno vole li me ili ne vole znaju za mene i dok bude plemena na hrvatskim serverima moje ime će se povlačit a tvoje?
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Auuuuuu, još jedan... Prijatelju imaš 1634 posta a ubij me ako znam išta o tebi, kakav si to trag ostavio ovdje?
Koliko ljudi zna nešto o tebi kad ćuju za tvoj nick?
Ja imam u 6 godina 170 i većina igrača ne bitno vole li me ili ne vole znaju za mene i dok bude plemena na hrvatskim serverima moje ime će se povlačit a tvoje?

evo ti nagrada zato sto ces ostat zapamcen na nekoj igrici vauuuuu
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Auuuuuu, još jedan... Prijatelju imaš 1634 posta a ubij me ako znam išta o tebi, kakav si to trag ostavio ovdje?
Koliko ljudi zna nešto o tebi kad ćuju za tvoj nick?
Ja imam u 6 godina 170 i većina igrača ne bitno vole li me ili ne vole znaju za mene i dok bude plemena na hrvatskim serverima moje ime će se povlačit a tvoje?

hahahaha posta si poznat na igrici :festa:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Ova djecurlija sto pokusavaju nesto odglumit ustvari pokazuju samo svoju neodgojenost.
I bez obzira na neodgojenost, da poznajete Dragana (francetic) bilo bi vam krivo i grizla bi vas savjest, da ga poznajete u igrici ili ovako da ste progovorili da znate kakav je covjek.

Radite stvari za koje ce te posle kajat i koje ce vas mozda kostat.

Toliko
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
a sta ti pricas sine
pricas po forumu ko dite se svadas i govoris o tome
i ulizuj mu se na pp nema potrebe javno to :p
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
ma duša od čovjeka.. :love:

al može bit jako ponosan što je poznat u nekoj igrici.. i što toliko vremena već gubi na ovome :hahaha:
ima da mu orden daju.. :zzz:
 

francetic

Member
Reaction score
15
ma duša od čovjeka.. :love:

al može bit jako ponosan što je poznat u nekoj igrici.. i što toliko vremena već gubi na ovome :hahaha:
ima da mu orden daju.. :zzz:

Muhammad Ali
Muhammad Ali nije na vezi
Datum ulaska
Jan 2014

Komentara
1.044


francetic
Datum ulaska
Sep 2011

Komentara
171
Još jedan luzer, do kad će te?
 
Top