Spam

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Na forumu lupam levate po glavi i to mi je dovoljno.
Osmičević i Fate su Gospoda s velikim G za tebe i molio bih te da se odnosiš s poštovanjem prema njima.

Pa da :D da si ti gospodin ko oni.. nebi se ni pojavljivao ovdje..
Svi su za tebe levati.. a ti se raspravljaš sa istima.. :hahaha: našao svoj svojega onda.. po tom pitanju..

Pravi se frajer i bolji od drugih, a piše i priča isto ko i ovi ostali tu.. To ono "hvalite me usta moja, kad drugi neće" :love: Ti si sam sebi najbolji.. i boljeg nema i čao, zdravo riješeno :hahaha:

Nit te znam, nit si neki poznat toliko.. nit bi te volio upoznat :pivo:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pa da :D da si ti gospodin ko oni.. nebi se ni pojavljivao ovdje..
Svi su za tebe levati.. a ti se raspravljaš sa istima.. :hahaha: našao svoj svojega onda.. po tom pitanju..

Pravi se frajer i bolji od drugih, a piše i priča isto ko i ovi ostali tu.. To ono "hvalite me usta moja, kad drugi neće" :love: Ti si sam sebi najbolji.. i boljeg nema i čao, zdravo riješeno :hahaha:

Nit te znam, nit si neki poznat toliko.. nit bi te volio upoznat :pivo:

bi l' volio mene upoznat :$


pjana ispravi me kad pogriješim :love:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
bi l' volio mene upoznat :$


pjana ispravi me kad pogriješim :love:

A nebi bilo loše, potražim vas tamo kad se odlučim putovat malo :love:
samo koštalo bi me jetre to sastajanje :pivo: ima finih ljudi sa kojima igrao dosad..

al kad se nađe onakav neki frajer.. pa sam sebe krene hvalit kako je on poznat.. i kako ima malo komentara dosad na forumu :hahaha: pa alo.. na kojem svijetu zivi taj :kokice:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
A nebi bilo loše, potražim vas tamo kad se odlučim putovat malo :love:
samo koštalo bi me jetre to sastajanje :pivo: ima finih ljudi sa kojima igrao dosad..

al kad se nađe onakav neki frajer.. pa sam sebe krene hvalit kako je on poznat.. i kako ima malo komentara dosad na forumu :hahaha: pa alo.. na kojem svijetu zivi taj :kokice:

taj je s merkurca
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Samo jedan kratki komentar oko francetića. Možda nekima nije poznat, nekima jeste, svejedno. Ja ću reći samo, tko nije igrao sa njim, ne može ga poznavati, ja ga poznam od ovog svijeta, i kao prvo je odličan i veliki čovjek, kao drugo odličan vođa koji ima drugačiji pristup nego bilo koji drugi vođa sa kojim sam igrao i pristup je pobjednički. Čovjek ovdje nema jednostavno vremena za vodstvo, pa je gamma glavni vođa.

A svi što ga prozivaju, odigrajte jedan svijet sa njim, i uvjerit će te se u to 100% :)

lp
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Samo jedan kratki komentar oko francetića. Možda nekima nije poznat, nekima jeste, svejedno. Ja ću reći samo, tko nije igrao sa njim, ne može ga poznavati, ja ga poznam od ovog svijeta, i kao prvo je odličan i veliki čovjek, kao drugo odličan vođa koji ima drugačiji pristup nego bilo koji drugi vođa sa kojim sam igrao i pristup je pobjednički. Čovjek ovdje nema jednostavno vremena za vodstvo, pa je gamma glavni vođa.

A svi što ga prozivaju, odigrajte jedan svijet sa njim, i uvjerit će te se u to 100% :)

lp

ne proziva ga niko da nije veliki ta nije ovo da nije ono,nego previše priča za okolinu koju isto tako ne poznaje.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
pusti Franjuu poznat je decko kao Fadil u Bosni

hahahaha :hahaha:

a stvar je da nitko ne kaže da je loš Francetic ili da ga nitko nezna i slično.. Možda je super ko lik i ko igrač.. ali...
nego je stvar, da se pravi fin i neki najbolji.. a proziva isto tako ljude, koje on kao nezna.. tako da čemu proziva ako ih ni nezna.. :lool:

to šta ih on nezna, njegova stvar.. neko ih očito zna, ko treba znat taj zna :pivo:
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
barbari su od ba5 , ne znam samo jel ti medju jake računaš crnce zmajeve dragone neke i plemena sa hr? šta ti je hahahahahha barbari i rb i više niko hahahhahaha šta ima regrutirali , tačno ko što ti osmičević reče znaš ekipu koju je naturko vodio lafo barbari a nidje veze

licno sam igrao s vama... nemoj mi dizat barbare puno molim te... uzeli 1 sv i dizes se a ko vam je bio konkurencija... u pleme je moglo 100 igraca imali ste 3 plemena...:D

uzimali sami sebe....hahahha

a ti Osmicevicu ima da sutis...tvoja igra je prljava da prljavija ne moze biti...ti si smece od igraca...
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Barbari sa ba5 su bili jako i fino pleme... al samo na ba5

Realno samo se na ba5 moze i nazvati "barbari" ovo ostalo sve da je nekog zakona na plemenima ne bi se mogli tako ni predtavljati.

Sta su barbari bez KingZeus-a, oni ovde sto su najglasniji sto se tice Barbara su vjerovatno tek posle igrali ili ako su vec ba5 onda cisto neka tamo zadnja rupa na sviralu, tek pocinjali pa preko tudjih ledja uzeli server.
 
Top