Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ovo sve neki opasni :) sta ima na 24?

tko igra sve, kakve ekipe i to malo :pivo:

što sam ja do sada vidio jedna ok/dobra ekipa i poslje toga dugo ništa i onda još 2-3 koje bi na nekom ozbiljnijem svijetu mogle igrat prvih 2 mjeseca dok ne izgube bitku za kontinent
...ukratko; spajanje duala i onda još 5-6 regrutacija do kraja svijeta.
Čim prođe faza di ljudi imaju 2-3 nuka i baklje ih još uvijek mogu zaustavit ( kad top 10 igrači ulove 20 sela) svijet postaje jednosmjerna ulica

-nadam se da nisam u pravu,čisto zbog neke neizvjesnosti
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
što sam ja do sada vidio jedna ok/dobra ekipa i poslje toga dugo ništa i onda još 2-3 koje bi na nekom ozbiljnijem svijetu mogle igrat prvih 2 mjeseca dok ne izgube bitku za kontinent
...ukratko; spajanje duala i onda još 5-6 regrutacija do kraja svijeta.
Čim prođe faza di ljudi imaju 2-3 nuka i baklje ih još uvijek mogu zaustavit ( kad top 10 igrači ulove 20 sela) svijet postaje jednosmjerna ulica

-nadam se da nisam u pravu,čisto zbog neke neizvjesnosti

koja je to ekipa dobra? kad već spomenuo.. koje smatraš ko takve..

gledano ovako, ima par ekipa okej..

k44 - O-S-G
k45 - nista posebno po meni al vidjet ćemo sa vremenom :)
k54 - ZLO & BAR gdje je dosta neizvjesno, svasta moguce sa vremenom.. moguce mozda spajanje ovih, ako već i nisu zajedno.. ugl ima dobrih pojedinaca..
k55 - DKL and Ameri and Crows prilično mnogo ljudi i guzva u svakom slučaju pa nek bolji pobjede taj kont u budućnosti..

O-S-G i Crows zasad dosta dobre ekipice, DKL tu isto može svasta kasnije kao i na svakom svijetu još pogotovo kad svijet sa predmetima..

a i upitno koje ekipe igraju aktivno, a tko samo pb-a skuplja.. jer i takvih je podosta.. :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A sto se tice DKL, oni jedino mogu da se izbore nekim spajanjem ili savezima, niti imaju prsten (poziciju) niti bilo sta, ne znam sta planiraju fkt..
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
A sto se tice DKL, oni jedino mogu da se izbore nekim spajanjem ili savezima, niti imaju prsten (poziciju) niti bilo sta, ne znam sta planiraju fkt..

vama lako sa njima da :D al nama su na kontu i oni i Ameri kojih je lijepi broj heheh
osobno ofarbano kako izgleda kont :)
http://prntscr.com/aedrg9

narancasti- AMERI
zeleni- DKL
Plavi- MI

svakako mnogo posla i najzanimljiviji kont :) vidjet ćemo ko je kakav, al brojcano svakako mnogo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
vama lako sa njima da :D al nama su na kontu i oni i Ameri kojih je lijepi broj heheh
osobno ofarbano kako izgleda kont :)
http://prntscr.com/aedrg9

narancasti- AMERI
zeleni- DKL
Plavi- MI

svakako mnogo posla i najzanimljiviji kont :) vidjet ćemo ko je kakav, al brojcano svakako mnogo

Pa zacudio sam se kad sam vidio iskreno, u Amerima ima par finih igraca, ali puno sere onaj profil stara ekipa se vratila jer u kontaktu sam sa nekim igracima tamo prvi put su zajedno u onoj formaciji, ima finih igraca sto jest jest, ali nema tog koji moze organizovati da funkcioniste onoliki broj igraca..
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
vi gore uzmete kont i zaboravite :D dok se mi i dalje igramo sa ovoliko naroda hehehe

al vidjet ce se sa vremenom ko ce sa kim, i sta se sve desavat :) vec kad krenu kate(na razini plemena) se dosta toga promjeni..
 

DeletedUser

Guest
crows i sworc smatram kao najbolje na sv24
dkl,osg i zlo u tom 2 razredu
priznajem da nisam bolje pogledao kartu prvi put-dkl je očito ušao na predregistraciju i rasprostranjeni su super za neki svijet di se brzo pune prva 4 kontinenta,ali na ovim našim malim serverima to je u biti sra... tako da mislim da oni kao cijelina neće dugo opstat

to je u biti to,nedostatak konkurencije na kontinentima će mnogo utjecat,ali nebi se začudio da se neki potencijalno dobri raspadnu jer su realno lošiji nego prijašnja plemena u kojima su njihovi članovi igrali i to im ubije moral,isto tako nebi se čudio da se neka takva plemena spoje iz istog razloga- jer će članovi žudit za boljom i aktivnijom ekipom

ali ostajem uz prvu prognozu-crows/sworc prvo spaja račune i onda uz 5-6 regrutacija uzima svijet,poslje ove faze (top10 igrače love 20 sela) svijet postaje jednosmjerna ulica
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
crows i sworc smatram kao najbolje na sv24
dkl,osg i zlo u tom 2 razredu
priznajem da nisam bolje pogledao kartu prvi put-dkl je očito ušao na predregistraciju i rasprostranjeni su super za neki svijet di se brzo pune prva 4 kontinenta,ali na ovim našim malim serverima to je u biti sra... tako da mislim da oni kao cijelina neće dugo opstat

to je u biti to,nedostatak konkurencije na kontinentima će mnogo utjecat,ali nebi se začudio da se neki potencijalno dobri raspadnu jer su realno lošiji nego prijašnja plemena u kojima su njihovi članovi igrali i to im ubije moral,isto tako nebi se čudio da se neka takva plemena spoje iz istog razloga- jer će članovi žudit za boljom i aktivnijom ekipom

ali ostajem uz prvu prognozu-crows/sworc prvo spaja račune i onda uz 5-6 regrutacija uzima svijet,poslje ove faze (top10 igrače love 20 sela) svijet postaje jednosmjerna ulica

Fino nam pleme hvalis vidim :D a vidjet cemo kako ce i sta bit :pivo:
nasli bi i za tebe mjesta ako ti se igra :andjeo:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
crows i sworc smatram kao najbolje na sv24
dkl,osg i zlo u tom 2 razredu
priznajem da nisam bolje pogledao kartu prvi put-dkl je očito ušao na predregistraciju i rasprostranjeni su super za neki svijet di se brzo pune prva 4 kontinenta,ali na ovim našim malim serverima to je u biti sra... tako da mislim da oni kao cijelina neće dugo opstat

to je u biti to,nedostatak konkurencije na kontinentima će mnogo utjecat,ali nebi se začudio da se neki potencijalno dobri raspadnu jer su realno lošiji nego prijašnja plemena u kojima su njihovi članovi igrali i to im ubije moral,isto tako nebi se čudio da se neka takva plemena spoje iz istog razloga- jer će članovi žudit za boljom i aktivnijom ekipom

ali ostajem uz prvu prognozu-crows/sworc prvo spaja račune i onda uz 5-6 regrutacija uzima svijet,poslje ove faze (top10 igrače love 20 sela) svijet postaje jednosmjerna ulica

Rubo, tragom ovih tvojih pohvala pogledam CROWS. Jel nam se ovo kriger s elitom pojavio??? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Fino nam pleme hvalis vidim :D a vidjet cemo kako ce i sta bit :pivo:
nasli bi i za tebe mjesta ako ti se igra :andjeo:

ne hvalim vam pleme,ali niti kritiziram-jednostavno ne mogu znat koliko dobro ili loše funkcionirate kao zajednica-možda ću kasnije preko tw stats moć donjet neki svoj subjektivni zaključak

ali ćorav bi primjetio vaš roster,i pojedinačnu kvalitetu i brojnost -i to moram pohvalit
sve su to iskusni igrači koji znaju što rade,a i mnogi su prije zajedno igrali-automatski kod većine nema onog početnog nepovjerenja i ne smatrat vas za favorite bila bi glupost
a i nisam vam u plemenu primjetio nikog u kog bi uperio prst i rekao "kakvo je to pleme kad taj i taj igra u njemu"
dok u svim drugim plemenima ima takvih
 

DeletedUser

Guest
Rubo, tragom ovih tvojih pohvala pogledam CROWS. Jel nam se ovo kriger s elitom pojavio??? :confused:

ne uklapa mi se ovaj dio da bi bilo mjesta kod njih :andjeo:
ali ako ništa imaju krigera u svojim redovima,samo nije 13. već 14.
a time i asocijacija na a.banderasa pada u vodu :(
 
Status
Not open for further replies.
Top