Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Udem i vidim pleme CROWS...

Pogledaj te prijasnje svijetove,sto vam je toliko drago pleme CROWS da kradete i ime :ludilo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
[video=youtube;zqs7brLnQ7M]https://www.youtube.com/watch?v=zqs7brLnQ7M[/video]
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne znam sta mi je smijesnije on ili ovi sto pitaju da cuju ime svog plemena :kokice:
Treci dan servera i zna se pobjednik bravo, i na hr22 je bilo misljenje da David uzima pa nije, uvijek se nesto desi, neko odustane, nekom ovo nekom ono, pricate gluposti..

Rubo misli sta hoces :) I znam sta mislis i ciljas u vec dva posta, samo opusteno
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Ne znam sta mi je smijesnije on ili ovi sto pitaju da cuju ime svog plemena :kokice:
Treci dan servera i zna se pobjednik bravo, i na hr22 je bilo misljenje da David uzima pa nije, uvijek se nesto desi, neko odustane, nekom ovo nekom ono, pricate gluposti..

Rubo misli sta hoces :) I znam sta mislis i ciljas u vec dva posta, samo opusteno

tacno tako :) pocetak je tek.. i ima vremena, vidjet ce se sta i ko ce
bitno da je zanimljivo, da se zabavimo i ekipica prava, a za rasplet vise manje :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Rubo misli sta hoces :) I znam sta mislis i ciljas u vec dva posta, samo opusteno

nije potrebna neka posebna filozofija za znat što mislim,potrebno je pročitat ta 2 posta
naveo sam favorita za osvajanje svijeta i moju pretpostavku kako će se igra odvijat,te istu pretpostavku pokušao potkrijepit nekim argumentima
a ako ti oćeš tražit neku skrivenu poruku ili čitat između redaka,moj stav nije vezan za neko od plemena na hr24 već prema načinu igre na hr serveru općenito,ali ni vrijeme ni mjesto za to
 
Status
Not open for further replies.
Top